Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak Zdobyc Doswiadczenie W Ksiegowosci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 Garfild71

Garfild71

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 18:06

Moze IATI byloby dobre dla ciebie. Przypomnialam sobie ze gdy bylam na 3 cim roku bardzo duzo studentow IATI transferowalo sie do nas na trzeci rok. Mowili ze mieli tam zajecia 3 albo 4 razy w tygodniu po 3 godziny. Mieli duze klopoty z przestawieniem sie na full time. Mysle ze warto byloby to sprawdzic, tym bardziej ze nie obciazyloby cie za bardzo a dostalabys papier technika i nie mialabys problemow z dostaniem pracy.

Offline #22 Bookworm

Bookworm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:22

Szkopul w tym, ze w mojej obecnej sytuacji, z dziecmi w wieku od 2-7 i trybie pracy mojego meza, jedyne co moge robic to kurs on line. Zadne nawet part time nie wchodza w gre bo nie mam z kim zostawic dzieci.Niestety cena kursu online z ATI przekracza tez jak na razie moj budzet. Ale nic mnie nie goni, zrobie sobie to ACCA, a jak dzieciaczki pojda do przedszkola to znajde wiecej czasu i zrobie cos stacjonarnego.

Offline #23 Garfild71

Garfild71

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 23:39

Zawsze mozesz aplikowac o granta. Jest zalezny od dochodow. Sprawdz na stronie SUSI. Niektore uczelnie maja tez przedszkola dla studentek w przystepnej cenie.Znajoma placila za creche 20e tygodniowo.

Offline #24 Bookworm

Bookworm

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 09:22

Ooo, dziekuje. Nie mialam pojecia, ze cos takiego jest.

Offline #25 PaniMinister

PaniMinister

tańczę

• Użytkownik forum
  • 3185
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10649 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:głównie interesuję się sobą

Napisano 24 kwiecień 2017 - 16:28

Księgowość księgowości nierówna, jak ktoś chce pracować jako accounts assistant w średnio dużej firmie to naprawdę wystarczy zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, bo średnio rozgarnięty orangutan jest w stanie to robić. U mojego pracodawcy ostatnio przyjęty accounts assistant jest po architekturze krajobrazu i w trzy tygodnie nauczył się wszystkiego, co było potrzebne :D

A ACCA to trochę overkill na podobne stanowisko. Mi by było szkoda na to czasu i pieniędzy, jeśli mierzyłabym potem zawodowo w podobne pozycje.

Użytkownik PaniMinister edytował ten post 24 kwiecień 2017 - 16:31

Dołączona grafika

Offline #26 Garfild71

Garfild71

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 23:18

Księgowość księgowości nierówna, jak ktoś chce pracować jako accounts assistant w średnio dużej firmie to naprawdę wystarczy zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, bo średnio rozgarnięty orangutan jest w stanie to robić. U mojego pracodawcy ostatnio przyjęty accounts assistant jest po architekturze krajobrazu i w trzy tygodnie nauczył się wszystkiego, co było potrzebne :D

A ACCA to trochę overkill na podobne stanowisko. Mi by było szkoda na to czasu i pieniędzy, jeśli mierzyłabym potem zawodowo w podobne pozycje.

Ja sie z toba zgadzam ale od czegos trzeba zaczac. ACCA mozna robic kiedy pracujesz, nawet jest lepiej, bo jakiegos pojecia nabierasz. Druga sprawa ACCA nie jest tanie, trzeba na nie zarobic, wiec nawet jako orangutan ale z wyplata.

Użytkownik Garfild71 edytował ten post 24 kwiecień 2017 - 23:20

Offline #27 Miklo

Miklo

Królowa

• Użytkownik forum
  • 393
  • PipPipPipPipPip
  • 2692 postów
  • Zainteresowania:kasa, kariera, psychiczne dreczenie

Napisano wczoraj, 07:05

Średnio rozwinięty orangutan może też robić payroll i odbierać telefony ;)

Offline #28 PaniMinister

PaniMinister

tańczę

• Użytkownik forum
  • 3185
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10649 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:głównie interesuję się sobą

Napisano wczoraj, 17:07

...ale to dopiero po sześciu miesiącach praktyki pod nadzorem, najpierw będzie tracił wzrok wklepując cyferki do reconciliations :D

Dołączona grafika

Offline #29 yesterxxx

yesterxxx

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 187
  • PipPip
  • 419 postów

Napisano dziś, 06:55

Średnio rozwinięty orangutan może też robić payroll 

Taaa, daj swoim znajomym kartke papieru i niech policza swoje wynagrodzenia z brutto do netto. :) Ciekawy jestem jak to sprawnie pojdzie.

...ale to dopiero po sześciu miesiącach praktyki pod nadzorem, najpierw będzie tracił wzrok wklepując cyferki do reconciliations :D

Teraz sa Blackliny i inne magie :). Najslabszym ogniwem staje sie czlowiek i manualne bledy. Jeden z ludzikow np zrobil wszystkie jnale przeliczajac GBP do USD po wlasciwym Fx, ale w druga strone. Ale jak mowia ksiegowosc, to nie rocket science.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.