Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bilety Ryanair

ryanair bilety lotnicze loty do polski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 dan6996

dan6996

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:18

Czy jest ktoś zorientowany w temacie co RyanAir odstawia z biletami odkąd weszli na nowy rozkład? Czy to tymczasowe czy też polityka firmy w stylu dealera narkotykowego tzn. dawkuj za małą kasę, a jak uzależnisz to ceny do nieba?

O co chodzi... Latam do Polski na studia co dwa tyg od kilku lat, ale takich cyrków z cenami (poza okresem około-świątecznym i wakacyjnym) to jeszcze nie widziałem. Bilety ponad 200€ w jedną stronę do Modlina :-). Szczęściem zostało mi kilka zjazdów więc przesiądę się na aerlingusa, ale z ciekawości chciałbym wiedzieć od wtajemniczonych skąd taka chamówa od O'Leary'ego :-).

Pozdrawiam

Offline #2 maximus74

maximus74

Działacz

• Użytkownik forum
  • 148
  • PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:35

Ja przy okazji mam pytanko o bagaz podreczny.

Czy nadal jest darmowy jeden podreczny plus mala torebka ?

Czy moze powrocono do tylko jednego bagazu podrecznego do 10kg ?

Czy teraz juz nie ma wogole darmowego bagazu podrecznego ?

Prosze o wypowiedz kogos kto ostatnio lecial ryanairem bo jakies dziwne maile od nich dostaje.

Offline #3 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1089
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5335 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:15

wszytsko pisze na ichniej stronie, wystarczy poczytac

Offline #4 maximus74

maximus74

Działacz

• Użytkownik forum
  • 148
  • PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 07:28

wszytsko pisze na ichniej stronie, wystarczy poczytac

Juz znalazlem ze mozna zaplacic za pewnosc zatrzymania podrecznego w kabinie bo tylko 90 miejsc jest ale zawsze to lepiej uslyszec od kogos kto zostal besposrednio dotkniety doswiadczeniem, jak wyglada ta sytuacja.

Offline #5 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1089
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5335 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 18:22

mialem taka sytuacje w modlinie, pani przyszla i nakleja naklejki na bagaze bez pytania o zgode ze maja isc do luku, to jej powiedzialem ze sie nie zgadzam, a ona na to ze ma to gdzies bo tak jest w regulaminie. Wiec oderwalem ta naklejke po kontroli przed samolotem i zabralem bagaz na poklad. Nie bylo zadnego problemu, miejsc starczylo dla wszystkich.

Offline #6 anielka123

anielka123

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 94
  • PipPip
  • 336 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 10:22

mialem taka sytuacje w modlinie, pani przyszla i nakleja naklejki na bagaze bez pytania o zgode ze maja isc do luku, to jej powiedzialem ze sie nie zgadzam, a ona na to ze ma to gdzies bo tak jest w regulaminie. Wiec oderwalem ta naklejke po kontroli przed samolotem i zabralem bagaz na poklad. Nie bylo zadnego problemu, miejsc starczylo dla wszystkich.

Miejsce na bagaz starcza tylko wtedy jak wchodzisz z pierwszej kolejce 20 osob, pozniej to wpychasz gdzie sie da.

Tak z mojego doswiadczenia, ja oddaje do luku bagazowego i nic nigdy nie zginelo.

Offline #7 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1089
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5335 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 11:51

ja oddaje do luku bagazowego i nic nigdy nie zginelo.

Tu nie chodzi o to czy zginelo czy nie tylko o czas, bagaz z luku odbierasz na podajniku, nieraz trzeba czekac 45 min az laskawie go wyladuja. A ja nie mam czasami czasu bo przesiadam sie na inny samolot lub spiesze sie na pociag. I te pol godziny czekania na bagaz robi wielka roznice.

Użytkownik Oxide edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 11:52

Offline #8 Suburban

Suburban

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 16:52

Ja przy okazji mam pytanko o bagaz podreczny.

Czy nadal jest darmowy jeden podreczny plus mala torebka ?

Czy moze powrocono do tylko jednego bagazu podrecznego do 10kg ?

Czy teraz juz nie ma wogole darmowego bagazu podrecznego ?

Prosze o wypowiedz kogos kto ostatnio lecial ryanairem bo jakies dziwne maile od nich dostaje.

masz darmowy 10 kg plus mniejszy gratis przylecialem w czwartek

Również z tagiem ryanair, bilety lotnicze, loty do polski

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.