Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Może Jakieś Podsumowania 2016?

czyli temat o realizacji .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 miki1

miki1

uĹźytkownik forum

• Użytkownik forum
  • 153
  • PipPipPipPip
  • 2353 postów
  • Gadu-Gadu: 7085593
  • Miejscowość:co. cork/3miasto

Napisano 01 styczeń 2017 - 09:23

witam w nowym roku 2017 i zyczę wszystkim użtkownikom samych dobrych rzeczy w 17.

a jaki był 16?

twardo stawiam odpowiedz że zdecydowanie b dobry.choć wiele rzeczy dziej sie jakby mimochodem i przez przypadek i nie wynikają one z jakichkolwiek założeń.

poziom szczęścia, zadowolenia z zycia i zdrowia utrzymuje się na stałym i dobrym poziomie-dośc konsekwetnie i zdecydowanie nudnie że aż tak dorze , ale co zrobić-to pewnie wynika z mojego charaktreru i optymizmu.

poziom zadowolenia z życia członków rodziny, ich zdrowia,szczęścia-również zdecydowanie dobrze.

poziom zadowolenia z pracy jest na odpowiednim poziomi-a to znaczy , że chodzę tam bez niechęci,lubię wręcz tam być-czyli wielbłąd doskonały.

zadowolenie finansowe wzrosło a to z uwagi na niezły zwrot z taxoffice oraz skuteczne wystąpienie o podwyżkę(nastąpiło wyłącznie na skutek fluktuacji kadr w moim zespole-udało mi się uderzyć w dobrym momencie)

potrfolio nieruchomości w pl zwiększyło się o kolejy dom z ziemią oraz lokatorami,również poziom dochodów z tych nieruchomośći się zwiększył i tu gratki dla 500+( no cóż moi lokatorzy mają dużo dzieci).ktos odpowie że to wyzysk-ale bez przesady oni i tak płacą neiwiele za to co używają., żadko ich odwiedzam , a jak to robię to mam dla nich upominki czy preazenty i wiele zrozumienia.

moja rodzina się powiększyła o Byka2 , który jest border collie i kreuje obok możej żony konkretny mess w domu( moja żona zbyt często obdarza go zaufaniem i zostawia czasem zbyt wiele miejsca no robienie burdelu), ale też doprowadził mnie do zrzucenia 4kg tłuszczu-co zdecydowanie dobrze wpływa na moje zdrowie.

poziom zadowolenia z mojego auta nie spada-dalej mi się podoba i nie chce mi się go zmieniać. pomimo że trzeba je naprawiać.

zatem ,to był dobry rok pod b wieloma względami.

pozdr.mik

ja twoj sluga, ja twoi rabotniik

Offline #2 Miklo

Miklo

Królowa

• Użytkownik forum
  • 399
  • PipPipPipPipPip
  • 2701 postów
  • Zainteresowania:kasa, kariera, psychiczne dreczenie

Napisano 01 styczeń 2017 - 11:06

Do Siego Roku evrybady!

Najważniejsze w tych podsumowaniach jest chyba to żeby nie ciagnac za sobą ubiegłorocznego syfu, spojrzeć na to gdzie się jest i zastanowić się gdzie być się chce, pozamykac niedokończone sprawy i mieć nadzieję , że nowy będzie choć trochę mniej kijowy niż stary.
Czego sobie i Wam życzę :)

Offline #3 Ivoona

Ivoona

Działacz

• Użytkownik forum
  • 478
  • PipPipPipPip
  • 1973 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 11:19

Moja rodzina twierdzi, że rok był bardzo dobry, mam nadzieję, że ten będzie jeszcze lepszy :) 

Jak dla mnie był ciulowy ale cóż poradzić, ważne że inni się cieszą :D

Offline #4 r00t

r00t

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 168
  • PipPip
  • 473 postów
  • Miejscowość:Kepler 421
  • Zainteresowania:Bywanie gdzie indziej niz tutaj

Napisano 01 styczeń 2017 - 12:23

Najważniejsze w tych podsumowaniach jest chyba to żeby nie ciagnac za sobą ubiegłorocznego syfu

Yhm.... i pierwszy post wysmiewajacy michcioja w 2017 za 3, 2, 1...

"I always feel empty after an adventure."

Offline #5 Miklo

Miklo

Królowa

• Użytkownik forum
  • 399
  • PipPipPipPipPip
  • 2701 postów
  • Zainteresowania:kasa, kariera, psychiczne dreczenie

Napisano 01 styczeń 2017 - 12:26

Och, wyluzuj pantalony. To było rok temu :P

Offline #6 Sidas

Sidas

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 24 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:temat-rzeka.. :)

Napisano 22 styczeń 2017 - 11:09

2016 byl rokiem najnudniejszym w moim zyciu. zycze sobie zeby 2017 byl zywiolowy ;) Wam tez

Offline #7 abito

abito

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 08:02

Mówi się, że 17 rok będzie lepszy od 16stego. Mam nadzieję, że i Tobie się to udzieli.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.