Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Odszukanie Osoby Na Podstawie Pps

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Anton666

Anton666

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 18 postów
  • Miejscowość:Meath
  • Zainteresowania:rock and roll

Napisano 08 wrzesień 2016 - 17:50

Mam pytanie czy ktoś sie orientuje jak mozna odnalezc osobe, mając jej pps. Chodzi o mojego landlorda...potrzebuje pilnego kontaktu, a niestety nie posiadam jego namiarów, poniewaz dom wynajmujemy przez agencje, która zaczyna bardzo nieuczciwe postepowac...

see ya in hell ...

Offline #2 Plomien

Plomien

Działacz

• Moderator
  • 303
  • 1990 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:05

Mam pytanie czy ktoś sie orientuje jak mozna odnalezc osobe, mając jej pps. Chodzi o mojego landlorda...potrzebuje pilnego kontaktu, a niestety nie posiadam jego namiarów, poniewaz dom wynajmujemy przez agencje, która zaczyna bardzo nieuczciwe postepowac...

Nie sadze zeby Ci sie to udalo...niestety 

chyba ze ma / mial zarejstrowana firme na siebie i oglaszal sie w necie - wtedy w wyszukiwarce cos moze znajdziesz 

Użytkownik Plomien edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 18:08

Offline #3 Anton666

Anton666

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 18 postów
  • Miejscowość:Meath
  • Zainteresowania:rock and roll

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:21

Nie sadze zeby Ci sie to udalo...niestety 

chyba ze ma / mial zarejstrowana firme na siebie i oglaszal sie w necie - wtedy w wyszukiwarce cos moze zn

Dzieki za odp. szukam dalej...

see ya in hell ...

Offline #4 Marecki02

Marecki02

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 68
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:22

Zglos sprawę do threshold.

Offline #5 Somac

Somac

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 19
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:52

Tak tylko ze bedzie mial appointment za kilka mies a pewnie sprawa pilna ale wg treshold nie taka juz. Z ta instytucja jest roznie. Mielismy tam prowadzone dwie sprawy. Jedna wogole nie ruszona a druga to byla jakas farsa. Koles o imieniu Francesco sciemnial nas 2 miesiace i sam sie w tym pogubil a na koniec zaprzeczyl temu o czym mowil wczesniej i odlozyl sluchawke a odkladajac mowil do kogos malo cenzuralne slowa odnosnie mojej zony. Treshold jest do tego ale oni robia co chca. Niby pertraktuja z agencjami lub landlordem ale watpie zeby uzyskali dane L od agencji.
Zawszze pomogl nam Crosscare. Treshold to strata czasu.

Offline #6 micek1

micek1

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 50
  • PipPipPip
  • 916 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:33

Jak wystepuje u was cos takiego jak zarzad dzielnicowy to oni beda mieli dane landlorda i powinni moc skontaktowac sie z nim za ciebie.

Offline #7 BIES

BIES

Działacz

• Użytkownik forum
  • 456
  • PipPipPipPip
  • 2428 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:39

Treshold jest do tego ale oni robia co chca. 

potwierdzam

Offline #8 Somac

Somac

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 19
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 16:29

Jak wystepuje u was cos takiego jak zarzad dzielnicowy to oni beda mieli dane landlorda i powinni moc skontaktowac sie z nim za ciebie.

Nje mam pojecia co to jest Twoim zdaniem "zarzad dzielnicowy"
Jesli chodzi Ci o managment to Oni nie sa od tego. Managment jest od ogolnego zarzadzania ale nie od tego. Managment ma kontakt z agencja badz landlordem jesli np jest jakas skarga czy cos podobnego. Managment zarzadza ogolnym wygladem obiektow podlegajacych pod nich.

Użytkownik Somac edytował ten post 09 wrzesień 2016 - 16:42

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.