Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dzień Z Zycia

zdrowego ofkorz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 miki1

miki1

uĹźytkownik forum

• Użytkownik forum
  • 153
  • PipPipPipPip
  • 2353 postów
  • Gadu-Gadu: 7085593
  • Miejscowość:co. cork/3miasto

Napisano 28 sierpień 2016 - 12:23

wstałem dziś z rana po dobrze przespanej nocy.oczy jakieś takie zapiaszczone-ku..a!! zespół suchego oka!bo cóżby-no to stosowne krople.Do łazienki,poranne oblucje-z mordy wali cały wczorajszy dzień-ku..a!chalitoza!! bo cóżby!może bym umył zęby, może wypłukał usta, a być może trza by zacząć leczyć te wrzody czy inne kwasoty-eeee chalitoza przecież.stosowny środek na to więc.jeszcze tylko bloker potu na ciało i profilaktycznie na tshit i gatki-a niech blokuje.szybki zerk w lustro-no ku..a!nie! zakwaszenie jak ch.j.nie lekceważę zakwaszenia więc stosowna tabletka.od razu lepiej.

poranna kawa i centrum-codzienna dawka witamin.no i orbit bo z plamami po kawce to nie bardzo.

co tam dziś w planach-oczywiście do apteki po dx2-to takie proste-a na moje siwe kudły wręcz zbawienne.

ruszam więc , włączając się płynnie w ruch-aż tu jakiś kretyn nie dość ,że zmienia pas na rondzie to jeszcze nie mruga!!

ale się wściekłem, gdzie jest k..a!moje positivum-biorę 2 na wszelki wypadek i psikam so do mordy nicorette bo palić się chce!!

dalej do zycia-bo tak cudowne jest

obiad,po nim profilaktycznie no spa,no i znowu bloker potu,bo ciepła jak ch..j i mocno się pocę-a miał blokować!biorę jeszcze hepaslimin aby zgubić boczki-a głupki ćwiczą!hahah

trochę tv i znowu wk...a -ci politycy, takie szopki, no niemożliwe-biorę persen forte bo posituvum się skończył, no i etopiryna bo przypomina, a głowa mnie rozbolała z tego wszytkiego

nareszczie wieczór-przed spaniem bloker potu znowu i po zerku w lustro coś na zakwaszenie-bo nie lekceważę!.

na szafce nocnej prostamol uno-abym nie musiał latać do kibla w nocy,

prawie śpipię-ale co to ku..a?zespół niespokojnych nóg-no ja pir...ole!na szczęście mam tabletki.i jeszcze to gówno na chrapanie-nawilżanie.

przedsenne przemyślenia-no ku..a nie!!zespół niespokojnego ch..a!! się właczył-co się na to bierze!?

Emmmmmmaaaaaa!

ja twoj sluga, ja twoi rabotniik

Offline #2 Gorzelnik

Gorzelnik

Działacz

• Użytkownik forum
  • 329
  • PipPipPipPip
  • 1192 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 12:30

Dzień świra jak nic,połączony z dzisiejszymi chorobami, tylko po to aby pójść do apteki i na kupować tabletek, ktore i tak działają w 30%, bo reszte 70% dziala na wyprany mózg, bo przecież jak wziąłem tabletkę , to musi przestać boleć :D
Rekonstrukcje, konserwacja zabytków

Offline #3 Ciapaty

Ciapaty

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 15
  • Pip
  • 229 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 20:38

Metanabol dobry na wszystko hehehehe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.