Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Grudzień 2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 10 maj 2016 - 07:34

Hej kobietki! :rolleyes:

Obecnie jestem w 9 tyg. ciąży. Mam nadzieję, że znajdą się dziewczyny, które będą rodziły w grudniu, lub jakoś w jego okolicy, i chętnie zechcą podzielić się tu swoimi obawami, nadziejami, wątpliwościami...

Razem będzie nam się przyjemniej czekało!

Pozdrawiam i czekam na odzew :D

Offline #2 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:29

Halo, puk, puk !!!

No nie mówcie mi tylko, że jestem tu sama?? Jest nas sporo w Dublinie, więc wierzyć mi się nie chce koleżanki, że nie ma tu takich, które podobnie jak ja, mają termin na koniec roku! ;)

Cały czas na Was czekam! :)

Offline #3 sarusia92

sarusia92

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 13:07

jestem ja termin na 20 grudnia obecnie 12 tc

Offline #4 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 16:33

Hej sarusia! Nareszcie znalazła się jakaś współtowarzyszka! :) U mnie początek 13, który szpital wybrałaś? może spotkamy się w grudniu na porodówce?! :D

Offline #5 sarusia92

sarusia92

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 18:33

ale ja okolice Wrocławia a dopisałam się bo chodziło o grudzień chyba nie przeszkadza to ???

Offline #6 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:08

nie, nie przeszkadza, jeśli tylko masz ochotę możesz udzielać się na forum, tylko to forum Polaków w Irlandii, myślałam, że też tu mieszkasz :)

Offline #7 Katjoshka

Katjoshka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 117 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:34

Mariqa zrób wątek na kilka miesięcy zobacz co jest czego nie ma, zrób np listopad, grudzień styczeń, albo od października,bo tak tu sama bedziesz pisać do siebie :) pozdrawiam

Offline #8 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:41

Mariqa zrób wątek na kilka miesięcy zobacz co jest czego nie ma, zrób np listopad, grudzień styczeń, albo od października,bo tak tu sama bedziesz pisać do siebie :) pozdrawiam

Dzięki Katjoshka za podpowiedź, może to będzie dobre rozwiązanie, bo już po woli tracę nadzieję, że znajdzie się ktoś oprócz mnie ;)  pozdrawiam cieplutko

Offline #9 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 11:15

JA mam termin na 30 grudnia 

Offline #10 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:49

cześć aneczka :rolleyes: Super, czyli jakiś 12 tydzień teraz? Jak samopoczucie? Wybrałaś już szpital?

Pozdrawiam i witam :rolleyes:

Offline #11 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 20:03

Ja rodze w Mullingar a samopoczucie kiepski mam mdłości jestem senna i mam bóle brzucha czase i też bóle głowy. A też się denerwuje pierwszą wizyta bo języka nie znam itp

Offline #12 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 20:20

aneczka, ja też się denerwuję pierwszą wizytą w szpitalu, mam w poniedziałek, moja znajomość angielskiego też póki co nie jest najlepsza, ale na szczęście mój facet mówi świetnie :rolleyes: 

Mnie na całe szczęście mdłości ominęły, za to bóle głowy dość mocno dokuczają...

Nie denerwuj się, na pewno będzie ok, przysługuje Ci tłumacz, więc dasz radę ;) pzdr

Offline #13 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 10:09

Narazie dalej czekam na list ze szpitala z piersza wizyta. A ty jak myslisz w ktorym tygodniu tu ci mowia o plci dziecka ??

Offline #14 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 12:56

aneczka, ja już jestem właśnie po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona, wszyscy byli mega mili i uprzejmi, po prostu super, zupełnie nie potrzebnie się denerwowałam :rolleyes:

Dziś babka na USG powiedziała, że płeć będzie można poznać koło 20 tygodnia, ale czytałam w kilku książkach, że można już koło 16, więc zobaczymy

Offline #15 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 16:59

A ile czekalas na pierwszą wizytę w szpitalu od wizyty u GP

Offline #16 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 18:04

u GP byłam w 6 tygodniu, a w szpitalu dziś, 14 tydzień

Offline #17 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 19:41

aha ja u gp bylam w 10 to moze tez w 14 bede miec w szpitalu czekam nadal na list. A kiedy kolejna wizyte masz u gp a kiedy w szpitalu ??

Offline #18 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 20:05

GP kazała mi przyjść w 24 tyg., w szpitalu wyznaczyli mi kolejną wizytę na 5 lipca, ale powiedziałam, że mi nie pasuje, bo lecę na miesiąc do Pl., więc dopiero po powrocie, czyli 2 sierpnia

Offline #19 aneczka1991

aneczka1991

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:26

to mi gp kazal przyjsc 4 tygodnie po wizycie w szpitalu. A ja do Polski sie w listopadzie wybieram na dwa tygodnie jak wszystko bd ok. A tak sie najbardziej boje porodu bo do szpitala mam prawie nie cala godzine drogi a moj maz auta nie ma i sie zastanawiam kto mnie na porodowke zawiezie jak zaczne rodzic.

Offline #20 mariqa

mariqa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 3
  • Pip
  • 136 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:49

moja GP jest beznadziejna, na pierwszej wizycie nawet ciśnienia mi nie zmierzyła, tylko wpisała "na oko". Wizyty u niej to tylko formalność, nawet nie wiem, czy pójdę na następną, byłam prywatnie u ginekologa, byłam w szpitalu, tu i tu powiedzieli, że wszystko z maleństwem ok więc to najważniejsze :)

Nie martw się porodem, na pewno wszystko będzie ok, może do tego czasu kupicie jakieś autko, alko jakiś znajomy czy sąsiad Was podrzuci, w ostateczności zawsze można wziąć taksówkę, nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale jeśli nie będzie innego wyjścia to co zrobić..  Uszy do góry, będzie dobrze, póki co ciesz się ciążą :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.