Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt Hipoteczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 Marecki02

Marecki02

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:07

Hej złożyłem podanie o kredyt z county consila.Mija jutro 3 tygodnie i zero odpowiedzi.Czy ktoś wie ile to jeszcze potrwa?Najważniejsze żebym dostał juz odpowiedz czy tak czy nie.Czy odpowiedz przyjdzie e-mailem,listem czy telefonicznie.Proszę o odpowiedz

Najprościej chyba zadzwonić do county council zamiast pytać tutaj. To są sprawy indywidualne i nikt nie jest w stanie przewidzieć ile to potrwa. Chyba, ze ktoś jest jasnowidzem.

Offline #22 Jerzy73

Jerzy73

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:27

Najprościej chyba zadzwonić do county council zamiast pytać tutaj. To są sprawy indywidualne i nikt nie jest w stanie przewidzieć ile to potrwa. Chyba, ze ktoś jest jasnowidzem.

Ja pytam z doświadczenia ludzi ile trzeba czekac na jakakolwiek odpowiedz.Dzwonienie nic nie da,nie udzielają informacji.Myślałem,że jest po to forum żeby pytać i doradzac.Pozdrawiam

Offline #23 krissy

krissy

...

• Forumowicz Roku
  • 1968
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7173 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 21:15

Ja pytam z doświadczenia ludzi ile trzeba czekac na jakakolwiek odpowiedz.Dzwonienie nic nie da,nie udzielają informacji.Myślałem,że jest po to forum żeby pytać i doradzac.Pozdrawiam

Na irlandzkich forach pisza, ze czekali na odpowiedz w okolicach 4-5 miesiecy, a po mniej wiecej roku trzymali w reku klucz do wymarzonego lokum.
Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever.

Offline #24 chrispin

chrispin

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 38 postów
  • Miejscowość:co Tipp

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:48

No to byli szczesciarzami. My czekamy juz ponad rok, ponad 3 miesiace temu podpisalismy umowe ubezpieczeniowa (zabezpieczenie dla councila), nasz prawnik wysyla ponaglenia a i tak sie nie spiesza. Z nadzieja na zakonczenie sprawy do konca 2017 roku...

Dołączona grafika

Offline #25 steam

steam

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 12:18

Mam pytanie,czy wpłacony depozyt za dom,wlicza się jako wkład własny czy nie???

Offline #26 Gorzelnik

Gorzelnik

Działacz

• Użytkownik forum
  • 327
  • PipPipPipPip
  • 1171 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 13:07

Mam pytanie,czy wpłacony depozyt za dom,wlicza się jako wkład własny czy nie???

wlicza sie
Rekonstrukcje, konserwacja zabytków

Offline #27 steam

steam

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 17:51

Dzięki kolego...

wlicza sie

Dzięki kolego...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.