Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Internet Mobilny Polecacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Offline #41 viaLogo01

viaLogo01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 11:57

Dzieki za odp, a korzystasz z Three z prepay i top up 20e miesięcznie? Czy masz broadband abonament czy jak?

Korzystałam z Imagine, kiedyś było lepiej teraz nie polecam!

Tylko prepay, nie sadze ze w abonamencie jest lepszy transfer.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline #42 Sindi24

Sindi24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 13:26

Tylko prepay, nie sadze ze w abonamencie jest lepszy transfer.

Super dzięki za odp. ostanie pytanie, a jak z kontrola Mb lub Gb ? Jak to sprawdzasz i kontrolujesz?

Mógł byś wrzucić screen ze speedtest-a lub 2-3 z o rożnych porach dnia?? Dzieki

Offline #43 viaLogo01

viaLogo01

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 19:42

Super dzięki za odp. ostanie pytanie, a jak z kontrola Mb lub Gb ? Jak to sprawdzasz i kontrolujesz?
Mógł byś wrzucić screen ze speedtest-a lub 2-3 z o rożnych porach dnia?? Dzieki

Nie mam grabscreenow bo nie mialem koniecznosci ich robienia, speedtest ponizej jest robiony na sim z vodafone. Niestety mozna pomazyc o takim transferze w 3, no moze poza takimi lokacjami jak centra miast. Szybkosc lacza ogolnie waha sie pomiedzy 1 a 7Mbps, najczesciej w okolicy 5Mbps, ewentualnie zaraz po wlaczeniu modemu pomiedzy 10 a 15Mbps. W ciagu dnie szybkosc lacza utrzymuje sie na jednolitym poziomie, zauwazalnie przyspiesza po 1ej w nocy. Zuzycie danych mozesz skontrolowac jedynie na ekranie modemu lub stronie logowania. W serwisie web w trojce jest widoczny jedynie allowance.1c291149df2f5faaf82d31811dcf34e2.jpgf7b1039223eeb3a3157808e62f4433ea.jpg47afefd5cd1b6a8905296f3f24bcecb1.jpg

Offline #44 Sindi24

Sindi24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 20:29

Nie mam grabscreenow bo nie mialem koniecznosci ich robienia, speedtest ponizej jest robiony na sim z vodafone. Niestety mozna pomazyc o takim transferze w 3, no moze poza takimi lokacjami jak centra miast. Szybkosc lacza ogolnie waha sie pomiedzy 1 a 7Mbps, najczesciej w okolicy 5Mbps, ewentualnie zaraz po wlaczeniu modemu pomiedzy 10 a 15Mbps. W ciagu dnie szybkosc lacza utrzymuje sie na jednolitym poziomie, zauwazalnie przyspiesza po 1ej w nocy. Zuzycie danych mozesz skontrolowac jedynie na ekranie modemu lub stronie logowania. W serwisie web w trojce jest widoczny jedynie allowance.

Dzięki za odp. Obecnie w VirginMedia LTE na tel, która korzysta z BTS-ow Three tez wyciągam miedzy 5-8/9Mbps (jestem ze Swords). Ale zadowoli mnie taki wynik. Potrzebuje czegoś mobilnego do tej pory od 7lat miałam WiMax z Imagine było ok. 7-10Mbps, obecnie od roku jest 1-2Mbps :/

Zamówiłam sobie D-Linka DWR-921 i wezmę sobie 3 na prepay. Mam nadzieje, że będę zadowolona :)

Dzięki za wszystkie odp. Pozdrawiam

Użytkownik Sindi24 edytował ten post 18 marzec 2017 - 20:46

Offline #45 Gorzelnik

Gorzelnik

Działacz

• Użytkownik forum
  • 320
  • PipPipPipPip
  • 1128 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 22:19

Dzięki za odp. Obecnie w VirginMedia LTE na tel, która korzysta z BTS-ow Three tez wyciągam miedzy 5-8/9Mbps (jestem ze Swords). Ale zadowoli mnie taki wynik. Potrzebuje czegoś mobilnego do tej pory od 7lat miałam WiMax z Imagine było ok. 7-10Mbps, obecnie od roku jest 1-2Mbps :/
Zamówiłam sobie D-Linka DWR-921 i wezmę sobie 3 na prepay. Mam nadzieje, że będę zadowolona :)

Dzięki za wszystkie odp. Pozdrawiam

miałem wimaxa i średnio co 2 lata zmieniali mi anteny na lepsze i mocniejsze.
Rekonstrukcje, konserwacja zabytków

Offline #46 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1112
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5422 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 18 marzec 2017 - 23:04

A ja mialem kiedys IrishBrodband, korzystałem tak dlugo az wylaczyli sygnal bo przemianowali sie na WiMAX ;)

Użytkownik Oxide edytował ten post 18 marzec 2017 - 23:05

Offline #47 Sindi24

Sindi24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 13:08

miałem wimaxa i średnio co 2 lata zmieniali mi anteny na lepsze i mocniejsze.

Ja jestem bardzo blisko nadajnika ale mimo b.dobrej siły sygnału transfer leży, wydaje mi sie ze za dużo klientów a za mało wydajny sprzęt lub internet. :( szkoda bo przez wiele lat byłam zadowolona.

A ja mialem kiedys IrishBrodband, korzystałem tak dlugo az wylaczyli sygnal bo przemianowali sie na WiMAX ;)

Też miałam właśnie IB a potem zmienili na WiMax tak jak piszesz :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.