Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wypadek Samochodowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 marchewka0011

marchewka0011

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 31 postów
  • Miejscowość:Wexford

Napisano 21 czerwiec 2015 - 13:56

Witam bardzo prosze o pomoc miałam wypadek samochodowy w ktorym jechało kilka osób zderzenie było dwóch samochodow po czym wszyscy wylądowali w szpitalu naszczescie nic powaznego sie nie stało ale teraz nie wiem co w takiek sytuacji mam zrobic czy wynajac jakiegos prawnika jeszcze jest niewiadomo czyja była wina ale jak narazie wychodzi na to ze obustronna jezeli ktos mial podobną sytuacje prosze o pomoc
Może num do dobrego prawnika?

Offline #2 Tlumaczka

Tlumaczka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 21 czerwiec 2015 - 14:55

Proszę do mnie zadzwonić: 086 028 44 86.

Pozdrawiam i Zdrówka życzę,

KM :-)

Offline #3 skiba2105

skiba2105

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 11
  • Pip
  • 111 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 15:10

Witam bardzo prosze o pomoc miałam wypadek samochodowy w ktorym jechało kilka osób zderzenie było dwóch samochodow po czym wszyscy wylądowali w szpitalu naszczescie nic powaznego sie nie stało ale teraz nie wiem co w takiek sytuacji mam zrobic czy wynajac jakiegos prawnika jeszcze jest niewiadomo czyja była wina ale jak narazie wychodzi na to ze obustronna jezeli ktos mial podobną sytuacje prosze o pomoc
Może num do dobrego prawnika?

polecam :

https://www.traceysolicitors.ie/pl/

szczególnie polecam Maria Lakes. Jeśli nie jesteś biegła w angielskim to możesz po prosić o którąś z polskich konsultantek.

pozdrawiam

Offline #4 Mahon1

Mahon1

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 13:16

Witam serdecznie,

1. Rozumiem ze skontaktowala sie Pani ze swoim ubezpeczycielem zeby poinformowac o wypadku.

2. Rozumiem ze Pani rowmiez byla hospitalizowana? W przeciwnym razie prosze udac sie do swojego lekarza GP.

3. Powinna Pani skorzystac z porad prawnika: - proponuje Dermot McNamara& Co Solicitors 01 843 8940, mowia po polsku (marta@dermotmcnamara.ie)

Pozdrawiam,

Offline #5 marchewka0011

marchewka0011

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 31 postów
  • Miejscowość:Wexford

Napisano 22 czerwiec 2015 - 16:35

Tak w szpitalu bylismy wszyscy i z ubezpieczeniem zalatwiam .Dziekuje bardzo i pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.