Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Buty Do Pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 tasmanski

tasmanski

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 21:03

Cześć wszystkim. Potrzebuję butów, które pasowałaby do takich luźniejszych zestawów, to znaczy marynarka + jeansy. Mam wrażenie, że jak ubieram moje buty garniturowe do takiego połaczenia (mniej więcej taki styl http://www.kazar.com...olbuty-wizytowe ) to wyglądam dziwnie. Coś mi nie grają one z jeansami. Chciałbym coś mniej eleganckiego, przy czym mokasyny odpadają (nie lubię tego typu butów). Probowałem nosić z tak zwanymi "glanami", ale za długo w nich nie wysiedze, bo noga mi się przegrzewa. Sportowe też odpadają. Poradzicie coś? Nalepsze byłyby jakieś pośrednie między sportowymi a lakierkami, tylko, że czegoś takiego jeszcze nie spotkałem, a sporo czasu już szukam.

Offline #2 konto1usuniete

konto1usuniete

Permanentny ZNPM

• Użytkownik forum
  • 1968
  • PipPipPipPipPip
  • 4098 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 09 marzec 2015 - 22:30

Prosze bardzo, do wyboru do koloru https://www.google.i...bih=492#imgrc=_

Gdyby Noe miał dar czytania przyszołści, bez wątpienia zatopiłby arkę. Emil Cioran

Offline #3 ihaha

ihaha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 352
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Miejscowość:Dublin 24

Napisano 10 marzec 2015 - 07:51

Następny bajkopisarz? Znajdź sobie człowieku jakieś hobby, może nawet kobietę, to Ci przejdzie.

Poza tym wiosna idzie, czas miłości. Wyjdź z domu, pospaceruj, zakochaj się, a ''buty'' włóż do ''szafy''. 

Offline #4 konto1usuniete

konto1usuniete

Permanentny ZNPM

• Użytkownik forum
  • 1968
  • PipPipPipPipPip
  • 4098 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 10 marzec 2015 - 08:12

Ihaha Ty goscia na spacer w skarpetkach wysylasz?

Gdyby Noe miał dar czytania przyszołści, bez wątpienia zatopiłby arkę. Emil Cioran

Offline #5 ihaha

ihaha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 352
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Miejscowość:Dublin 24

Napisano 10 marzec 2015 - 09:57

W skarpetkach i w sandalach.

Offline #6 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 10 marzec 2015 - 10:50

Do roboty chodze w trampkach a jak cieplutko to w sandalach, ale mnie chyba nie warto sluchac bo i do dresu zakladam marynarke z czarity szopu.

Niebo gwiażdziste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #7 krissy

krissy

...

• Forumowicz Roku
  • 1960
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7135 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 10:57

Do roboty chodze w trampkach a jak cieplutko to w sandalach, ale mnie chyba nie warto sluchac bo i do dresu zakladam marynarke z czarity szopu.

Boj sie @badfish takie szczegoly ujawniac szczegolnie, ze pracujesz w branzy AjTi. 

Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.