Skocz do zawartości

Zdjęcie

Impreza Halloween

halloween party impreza polacy polskie party

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 StepByStep

StepByStep

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 15 październik 2014 - 11:48

Witam wszystkich.

Zapraszamy na polskie Halloween Party, ktore odbedzie sie w Navan, w Hotelu Newgrange Hotel, dnia 01.11.2014.

Impreza zaczyna sie o 20.00 i bedzie zapewne trwac do rana :)

Koszt imprezy to 22 Euro/osobe, co pokrywa muzyke, jedzenie i dekoracje.

Impreza jak najbardziej dla przebierancow, lecz jesli ktos nie czuje sie komfortowo w storuj wiedzmy czy zombie, do niczego nie zmuszamy :)

Najwazniejsza jest dobra zabawa i taki jest wlasnie nasz cel, wiec zapraszamy wszystkich.

Po wiecej wiadomosci lub zapisy, prosze dzwonic pod 086 780 9430, lub pisac na stepbystep.language.school@gmail.com

Pozdrawiamy i zapraszamy !!!

Załączone pliki

Offline #2 Hisolik

Hisolik

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:Sport, pływanie i piłka nożna

Napisano 09 marzec 2017 - 08:58

A organizujesz jakieś właśnie jakieś tematyczne imprezy teraz w najbliższym czasie ? bo chciałbym się przejść od niedawna jestem w Navan ale jestem mobilny i mogę dojechać jeśli będzie trzeba na razie nikogo nie znam a bardzo lubię imprezować.

Carpe diem

Online #3 Marecki02

Marecki02

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 66
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 12:15

A organizujesz jakieś właśnie jakieś tematyczne imprezy teraz w najbliższym czasie ? bo chciałbym się przejść od niedawna jestem w Navan ale jestem mobilny i mogę dojechać jeśli będzie trzeba na razie nikogo nie znam a bardzo lubię imprezować.

Nie zauważyłeś przypadkiem, że odkopujesz posty sprzed trzech lat?

Również z tagiem halloween, party, impreza, polacy, polskie party

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.