Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe Forum W Tralee

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 rafal_limerick

rafal_limerick

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 10:21

Zapraszam na nowo powstałe forum w Tralee.

www.forumpolacywtralee.com

Offline #2 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 10:31

Z regulaminu tego forum ''Zabronione jest bezpośrednie reklamowanie forów internetowych''

Offline #3 akojak

akojak

Działacz

• Banned
  • 548
  • 2300 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:04

Z regulaminu tego forum ''Zabronione jest bezpośrednie reklamowanie forów internetowych''

No prosze Cie :D :D :D

Jest tam przeciez rowniez:

Wulgaryzmy, kłótnie, celowe ubliżanie innym użytkownikom oraz zachowania dalece odbiegające od przyjętych norm są ZABRONIONE i będą karane ostrzeżeniem a następnie usunięciem z forum

Posty należy pisać przede wszystkim w języku polskim. Należy także unikać robienia dwudziestu błędów w jednym zdaniu. Nie toleruje się tutaj dysleksji, dysortografii czy innego dysmózgowia.

Staraj się nie powielać pytań - używaj opcji szukaj.

I najlepsze:

Pisanie próśb o zbanowanie któregokolwiek z użytkowników jest ZABRONIONE.   A przeciez i tak Tajemnica poliszynela  sa nicki najwiekszych donosicieli. :D

Offline #4 mhor

mhor

Działacz

• Użytkownik forum
  • 130
  • PipPipPipPip
  • 1910 postów
  • Miejscowość:to tu to tam ...

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:17

Zacytuje Kunki:

"A nie bedzie tam takich pustek jak na poprzednikach ??
:)" 

Ostatnie `tralee.fora.pl` jakos nie tetnilo zyciem. Jednak zycze powodzenia.

Offline #5 wielebny

wielebny

Far far away

• Banned
  • 447
  • 2011 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:23

Ta strona żyje przede wszystkim dzięki ogłoszeniom. Bajzel jak #$#$#&^ ale się kreci bo sa reklamy. 

Są reklamy i jest impreza.

Dołączona grafika

Offline #6 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:23

No prosze Cie :D :D :D

Toć ja do nich nic nie mam.

Po prawdzie to ja nic do nikogo nie mam jak mi na odcisk nie wchodzi więc jak dla mnie to niech się tu wszystkim reklamują tylko po co takie głupoty pisać skoro się swojego regulaminu na ''zaprzyjaźnionym'' forum nie szanuje?

No oczywiście ten co tu wkleił tę reklamę nic wspólnego z tamtym forum nie ma i to nawet na myśl przez chwilę nie wpadło.:D

Ale na poważnie się zastanawiam po co to robi? Wczoraj jeden koleś tu się z podobnym forum reklamował, a dziś drugi? Naprawdę sądzicie, że na tym kasę zarobicie bo robić to charytatywnie nie bardzo widzę. Zresztą przecież oprogramowanie, domena, hosting itp nie jest za darmo.

Offline #7 wielebny

wielebny

Far far away

• Banned
  • 447
  • 2011 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:48

Mielizna. Skrypt forum ściagniesz sobie za free, domena to grosze a servery znajdziesz za dramola.

Koszt roczny ~10e

Zresztą przecież oprogramowanie, domena, hosting itp nie jest za darmo.

Użytkownik wielebny edytował ten post 14 wrzesień 2014 - 12:48

Dołączona grafika

Offline #8 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 12:58

Wygląd forum to standardowy them IP.Board (oprogramowanie które kupiłem)

To po co on to kupił?

Offline #9 wielebny

wielebny

Far far away

• Banned
  • 447
  • 2011 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 13:01

To po co on to kupił?

Przeciez wiesz ze licencje na winde mozesz kupic badz sciagnac serial i hulaj dusza. Tak samo tutaj.

Prosz.....

http://chomikuj.pl/Assasin2/IPB+3.2.3

http://chomikuj.pl/K...rypty/IPB Board

itd..

Użytkownik wielebny edytował ten post 14 wrzesień 2014 - 13:06

Dołączona grafika

Offline #10 ihaha

ihaha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 352
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Miejscowość:Dublin 24

Napisano 14 wrzesień 2014 - 14:36

Przypomniało mi się coś:

W 1996-7 roku zarejestrowałem firmę w Polsce, umieściłem ogłoszenia w gazetach typu budowa stron internetowych itd. (a były to można powiedzieć początki, gdzie firmy dopiero dowiadywały się o zaletach posiadania stron), no więc wszystko gotowe do odpalenia pierwszego zamówienia, puk, puk do drzwi - a to życzliwi policjanci z działu przestępstw gospodarczych przyszli sprawdzić oprogramowanie na którym pracuję i zonk (wszystkie programy do tworzenia stron i programy graficzne - piraty, licencja na windows - pirat), więc grzecznie poszedłem do urzędu miasta i wyrejestrowałem firmę :-)

Młody byłem, naiwny.

http://www.serials.ws/index.php

Offline #11 wielebny

wielebny

Far far away

• Banned
  • 447
  • 2011 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 15:06

Nie słyszałem żeby w tamtych latach było coś takiego jak policja od tego typu rzeczy.. To sie zaczęło po 2000 roku a dokladniej 2003-2004 po boomie na kafejki internetowe. Zaczęło sie zakładanie sieci blokowych. Wtedy wp.pl i onet wygladaly jakby to robione bylo przez dzieci. CMS-y weszly pozniej jeszcze. 

Sam zakładałem takie rzeczy i skakało się po blokach. Zaczęło sie od zablokowania Kazaa I czasami policja chciala dane od providera odnosnie userow w sieci

Przypomniało mi się coś:

W 1996-7 roku zarejestrowałem firmę w Polsce, umieściłem ogłoszenia w gazetach typu budowa stron internetowych itd. (a były to można powiedzieć początki, gdzie firmy dopiero dowiadywały się o zaletach posiadania stron), no więc wszystko gotowe do odpalenia pierwszego zamówienia, puk, puk do drzwi - a to życzliwi policjanci z działu przestępstw gospodarczych przyszli sprawdzić oprogramowanie na którym pracuję i zonk (wszystkie programy do tworzenia stron i programy graficzne - piraty, licencja na windows - pirat), więc grzecznie poszedłem do urzędu miasta i wyrejestrowałem firmę :-)

Młody byłem, naiwny.

http://www.serials.ws/index.php

Dołączona grafika

Offline #12 ihaha

ihaha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 352
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Miejscowość:Dublin 24

Napisano 14 wrzesień 2014 - 15:22

Nie słyszałem żeby w tamtych latach było coś takiego jak policja od tego typu rzeczy.. To sie zaczęło po 2000 roku a dokladniej 2003-2004 po boomie na kafejki internetowe. Zaczęło sie zakładanie sieci blokowych. Wtedy wp.pl i onet wygladaly jakby to robione bylo przez dzieci. CMS-y weszly pozniej jeszcze. 

Sam zakładałem takie rzeczy i skakało się po blokach. Zaczęło sie od zablokowania Kazaa I czasami policja chciala dane od providera odnosnie userow w sieci

Była , była i chyba nadal jest - policja od przestepstw gospodarczych.

A jak do firmy w której pracowałem wpadała policja, to już byliśmy przygotowani i mieliśmy całą naszą robotę na zawnętrznych dyskach, ale później były przeszukania w domach prywatnych. Tylko, że w porządku chłopaki byli i rozumieli nas, bo oni też mieli piraty w uzytku, więc jako nielegalne oprogramowanie zarekwirowali nam tylko jakieś pirackie gry, muzykę i kilka darmowych płyt z Chipa :-)

Od tego czasu wiele na pewno się zmieniło, a ja dałem sobie spokój z takim sposobem zarabianaia i zmieniłem zainteresowania.

Offline #13 rafal_limerick

rafal_limerick

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 18:59

Mam nadzieje ze forum wam zasmakowało.Juz teraz całkiem nowa strona graficznie.zapraszam

Offline #14 dzonymasa

dzonymasa

TetraHydroCannabinol

• Użytkownik forum
  • 794
  • PipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Gadu-Gadu: 328656
  • Miejscowość:BIESZCZADY--IRLANDIA
  • Zainteresowania:Wszechstronne !!!

Napisano 30 wrzesień 2014 - 01:36

Wygląd forum to standardowy them IP.Board (oprogramowanie które kupiłem)

To po co on to kupił?

Przez pare lat mielismy z kumplami swoje klanowe forum IPB oplacalismy z wlasnej kielni i zawsze ile kto mogł tyle dał i nikt sie nie pytal " po co to nam i po co to kupujemy " wazne ze była integracja z innymi ludzmi i przy tym dobrze ( czasami ) spedzony czas z innymi userami z niektorymi nawet wczesniej sie nie znajac spotkykalismy sie w realu robiac klanowe zjazdy itp. ;) totak w skrocie o co tak mniejwiecej w tym chodzi :P

Użytkownik dzonymasa edytował ten post 30 wrzesień 2014 - 01:39

relgepokx5t7ssy3.png

Offline #15 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 03:07

totak w skrocie o co tak mniejwiecej w tym chodzi :P

Ja wiem o co tu chodzi tylko pytałem się po co płacić skoro można za darmo? Ja jednak wszystko kupię co mi będzie potrzebne. Da świętego spokoju, pewności działania i satysfakcji, że wszystko jest ''moje''.;)

Niektórzy kupują oprogramowanie.

- Komputer iMac "27 - osobiście kupowałem - 2100 euro

Serwer VPS - 300 euro rocznie 

Dziękuję za tę wyczerpującą odpowiedź. Przede mną budowa mojej strony firmowej do której zbieram się już od roku i jakoś nie mogę ruszyć do tej pory. Różne są tego powody ale finanse i czas to pierwsze z nich.

Czy można się jeszcze spytać po co taki dobry komputer bo chyba do samej obsługi tego projektu to chyba za dobry?

A ten serwer jest z myślą o przewidywanym dużym ruchu na tej stronie?

Offline #16 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 05:13

Robię takie rzeczy https://www.facebook...s_composer=true i trzeba to w końcu ogarnąć więc z wielkim zainteresowaniem obserwuję poczynania innych osób własnie w tej materii czyli budowie swojej strony.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.