Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

I Am Mr.grey - Fifty Shades Of Grey

greywave

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 PaniMinister

PaniMinister

tańczę

• Użytkownik forum
  • 3208
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10684 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:głównie interesuję się sobą

Napisano 18 sierpień 2014 - 21:55

Nie, ale widzisz, co mają Twoi znajomi.

Dołączona grafika

Offline #22 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1252
  • PipPipPipPipPip
  • 4808 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 21:59

Faktycznie, czasami widzę. Dzięki. Pan Czesław do kata i w kajeciku napisze 100 razy lubię Cichego

Użytkownik Cichy39 edytował ten post 18 sierpień 2014 - 22:00

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #23 archie99

archie99

Life = online

• Użytkownik forum
  • 138
  • PipPipPipPipPip
  • 3258 postów
  • Gadu-Gadu: 5988786
  • Miejscowość:DUB

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:14

Az mi wstyd za kobiety, ze tak sie ekscytuja tym gniotem, poczytajcie cos ambitniejszego :unsure:

Zgodze sie tylko z jednym - ksiazka jest napisana ubogim jezykiem .

Dlaczego sie jaraja ? Bo ta ksiazka to romans idealny ( idealny do porzygu ;) ) , a kto nie lubi dobrego ( niemalze idealnego ) romansu i happy endu wprost ze snu  ;)

Moje filmowe poczynania >>>>(click on image) logo_graywave_www.png

Offline #24 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów
  • Gadu-Gadu: kókó
  • Miejscowość:Położenie znane mi

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:52

.................... Pan Czesław do kata i w kajeciku napisze 100 razy lubię Cichego

lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego  lubię Cichego 

98 lubię Cichego 

99 lubię Cichego  

100 lubię Cichego ....

Gotowe  :D 

7rQKp9x.gif

Offline #25 kaplanka

kaplanka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 124 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 10:34

Zgodze sie tylko z jednym - ksiazka jest napisana ubogim jezykiem .

Dlaczego sie jaraja ? Bo ta ksiazka to romans idealny ( idealny do porzygu ;) ) , a kto nie lubi dobrego ( niemalze idealnego ) romansu i happy endu wprost ze snu  ;)

Moze i ubogim, ale przemysl erotyczny dobrze na tym zarobil.Załączony plik  LELO_infographics_PleasureSets_EN.jpg   53,87 KB   8 Ilość pobrań

Wszystko juz bylo, co bedzie tez byloma czkawke epoki tej duch.Wszystko sie kreci do kola, az milo...Rytm, ruch, znowu rytm i zn??w ruch.

Offline #26 el_bandita

el_bandita

Działacz

• Użytkownik forum
  • 211
  • PipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Miejscowość:Maynooth

Napisano 19 sierpień 2014 - 11:52

Można tam wypożyczać?

ja uzywam goodreads to spisywania listy przeczytanych ksiazek. o ile fajnej ksiazki nie usune z ebook readera, nie zawsze pamietam jej tytulu. wtedy sie moge wrocic do grudnia 2010 roku i sprawdzic ksiazki, ktore wtedy przeczytalam. to w grubszym uproszczeniu. sprawdzam tam tez recenzje ksiazek, mam swoich ulubionych recenzentow, i wiem zazwyczaj, ze jak im sie ksiazka podobala, to jest duze prawdopodobienstwo, ze i mi sie spodoba. no i oczywiscie terminy premier, kiedy dana ksiazka danego autora wychodzi, etc. czasami sa czaty z pisarzami, etc. 

ja lubie goodreads, ale musze Cie uprzedzic, ze Amazon ich wykupili jakis rok temu, ale poki co nie wbierdzielaja sie do tej strony. ludzie sie obawiali, ze Amazon bedzie fauszowal recenzje, aby zyskac na sprzedarzy slabej ksiazki. nic takie poki co nie zauwazylam

Thrill me...

Offline #27 archie99

archie99

Life = online

• Użytkownik forum
  • 138
  • PipPipPipPipPip
  • 3258 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 19:57

Moze i ubogim, ale przemysl erotyczny dobrze na tym zarobil.

Zarobil poniewaz ludzie nie maja pojecia o literaurze erotycznej . Zapytajcie  znajomych  ile pozycji ( nawet luzno zwiazanych z seksem ) przeczytali . Nawet nie mowie tutaj o takich mocnych pozycjach jak Sade ale chocby Starowicza czy Mastertona .

Teraz dostali troszke  ,wg. niektorych ,   pikanterii i nagle sie rewolucja zrobila :o

Offline #28 krissy

krissy

...

• Forumowicz Roku
  • 1971
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7182 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 20:02

Zarobil poniewaz ludzie nie maja pojecia o literaurze erotycznej . Zapytajcie znajomych ile pozycji ( nawet luzno zwiazanych z seksem ) przeczytali . Nawet nie mowie tutaj o takich mocnych pozycjach jak Sade ale chocby Starowicza czy Mastertona .
Teraz dostali troszke ,wg. niektorych , pikanterii i nagle sie rewolucja zrobila :o

Ile osob po Mastertona siega? Malo, bo on kojarzy sie z dziwolagami z nowelek z dreszczykiem. Ale on ma reke do pisania... :wub:
Everything in life is temporary. If things are going good- enjoy it, cause it won't last forever.

Offline #29 archie99

archie99

Life = online

• Użytkownik forum
  • 138
  • PipPipPipPipPip
  • 3258 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 20:25

Ile osob po Mastertona siega? Malo, bo on kojarzy sie z dziwolagami z nowelek z dreszczykiem. Ale on ma reke do pisania... :wub:

Pierwszy przyklad z brzegu ;) Bardziej chodzi o literature "erotyczna"

Offline #30 PaniMinister

PaniMinister

tańczę

• Użytkownik forum
  • 3208
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10684 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:głównie interesuję się sobą

Napisano 19 sierpień 2014 - 21:31

Ile osob po Mastertona siega? Malo

Magia Seksu była jedną z najlepiej sprzedających się książek lat 90-tych, kolejne nakłady drukowano na lewo i bez płacenia tantiem, bo wszystko sprzedawało sie na pniu (oficjalnie sam Rebis sprzedał ćwierć miliona egzemplarzy) :D

Użytkownik PaniMinister edytował ten post 19 sierpień 2014 - 21:36

Dołączona grafika

Offline #31 archie99

archie99

Life = online

• Użytkownik forum
  • 138
  • PipPipPipPipPip
  • 3258 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 21:01

Magia Seksu była jedną z najlepiej sprzedających się książek lat 90-tych, kolejne nakłady drukowano na lewo i bez płacenia tantiem, bo wszystko sprzedawało sie na pniu (oficjalnie sam Rebis sprzedał ćwierć miliona egzemplarzy) :D

Szkoda , ze te statystyki nie przekladaja sie na jakas tam wiedze w tym zakresie ;)

Również z tagiem greywave

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.