Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Słyszeliście O Slimcea?

odchudzanie suplementy dieta utrata wagi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 Wandziocha

Wandziocha

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 11:29

Hej wszystkim,

Jak w temacie, słyszeliście może o slimcea? sporo osób go poleca na innych forach, zachwala że naturalny skład itp. dodam że jest to suplement który wymaga korzystania z diety i ćwiczeń, więc nie jest to tak jak niektórzy obiecują "jesz pizze na kanapie, łykasz tabletki i puff 30 kilo mniej". może stosowaliście? albo cokolwiek o nim słyszeliście? 

Będe wdzięczna za opinie

Offline #2 bobofrut

bobofrut

Kasiarz bo kasiuje, a co, a wszystko

• Użytkownik forum
  • 1245
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5178 postów
  • Miejscowość:Wydział Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku

Napisano 22 lipiec 2014 - 11:36

Hej wszystkim,

Jak w temacie, słyszeliście może o slimcea? sporo osób go poleca na innych forach, zachwala że naturalny skład itp. dodam że jest to suplement który wymaga korzystania z diety i ćwiczeń, więc nie jest to tak jak niektórzy obiecują "jesz pizze na kanapie, łykasz tabletki i puff 30 kilo mniej". może stosowaliście? albo cokolwiek o nim słyszeliście? 

Będe wdzięczna za opinie

spier...aj z tą kryptoreklamą 

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

Radio boskiego bobofrut'a (Goło i Rockowo)

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #3 strateg

strateg

Działacz

• Banned
  • 2289
  • 1476 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 05:50

Hej wszystkim,

Będe wdzięczna za opinie

to ja zapraszam Cie na budowę,

jak pomachasz łopata, po-taczkujesz ,

słoneczko w dyńkę przyświeci, pot po jajkach  cipce pocieknie

To gwarantuje Ci, ze w ciągu 4 dni stracisz 10 kg

i jeszcze Ci za to zapłacę, i to w sposób naturalny oczywiście

schudniesz :P

A  po pracy, o pizzy już zapomnisz

Wczoraj robiłem koszty na siłowni, wchodzę na siłownie, cztery szprychy biegają po taśmociągu i trzy się męczą na rowerach .

smród potu był nie do wytrzymania. Qurwa baby gdzie wy macie rozum? na zewnątrz jest taka piękna pogoda do plaży 300 metrów, zamiast pobiegać na świeżym powietrzu to wybrali zasmrodzoną bez klimy sale :blink:

Offline #4 Pamella

Pamella

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 11:27

Hej wszystkim,

Będe wdzięczna za opinie

Napisz co oczekujesz od naszych odpowiedzi bo faktycznie wygląda to tak jak reklama. Zastanwiasz się nad zakupem?, a może już kupiłaś i się chwalisz i szukasz podobnych do siebie? Ja o slimcea usłyszałam przypadkiem od koleżanek niby zachwalały ale nie stosowałam i nie interesowałam się tym tematem głębiej bo nie musze sie odchudzać. Moja rada: jeżeli zastanawiasz się nad zakupem to sprawdź dokladnie co kupujesz i najlepiej spytaj się jakiegoś dietetyka jakie ma na ich temat zdanie.

Offline #5 smartcode

smartcode

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 204
  • PipPipPip
  • 706 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:Chemia I Fizyka

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:50

dieta cud !!!

- ograniczenie kalorycznego jedzenia i ruch !!!

Offline #6 Icebreaker

Icebreaker

A father of two

• Użytkownik forum
  • 1844
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5078 postów
  • Zainteresowania:ucieranie noska zadufanym w sobie zarozumialcom

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:56

Hej wszystkim,

Będe wdzięczna za opinie

ja podpisuje sie pod opinia bobofruta :)

"The most common form of despair is not being who you are."

Offline #7 Hermenegilda

Hermenegilda

Świnia dzika ,z trudem udomowiona .

• Użytkownik forum
  • 2390
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9176 postów
  • Miejscowość:zza sciany

Napisano 28 lipiec 2014 - 13:56

ja podpisuje sie pod opinia bobofruta :)

A ja Ci proponuje , miedzy baby się nie mieszaj .
Bo i tak się wszystko na Tobie odbije ;)

Tęsknię...

Dobrze być gąsienicą -żresz , żresz , żresz . Kładziesz się , śpisz , śpisz , śpisz . Wstajesz -piękność

Offline #8 a.g.m.chlebowscy

a.g.m.chlebowscy

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 21:06

sorki ze w tym temacie ale wie moze ktos gdzie moge kupic OLEJ RYCYNOWY??

Offline #9 anicka

anicka

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 199
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 09:04

sorki ze w tym temacie ale wie moze ktos gdzie moge kupic OLEJ RYCYNOWY??

Np. tu: http://www.healthwis...castor-oil.html

Offline #10 iga77

iga77

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:skuteczne odchudzanie, naturalna suplementacja, zdrowa dieta, dietcoaching, kuchnia dietetyczna

Napisano 21 grudzień 2015 - 10:53

Ja jestem zdania, że bez kontrolowania odżywiania żadne, nawet najlepsze tabletki nie pomogą. Niestety, nadal jest wiele osób, które uważają, że przy aktualnym sposobie jedzenia wprowadzenie tabletek na odchudzanie doprowadzi do utraty kilogramów. Trzeba sobie uświadomić, że zdrowa dieta i regularne posiłki to podstawa.

Offline #11 pawelkr

pawelkr

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 10
  • PipPip
  • 357 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 15:28

skład jak w fat burner-ach ale cena z kosmosu pewnie po to żeby opłacać naganiaczy na forach. Lepiej już kupić coś z olimpa lub granata z holland and berrett . Chcesz shudnąć więcej ruch mniej tłuszczu więcej białka i posiłki 5 razy dziennie żeby organizm się nauczył ze mu dostarczysz pozywienie a nie musi magazynować. Ja shudłem 15 kg jak przestałem jeść śmierdząca irlandzką wieprzowinę(zamieniłem na wołowine i ryby) i regularnie się odżywiać .

Użytkownik pawelkr edytował ten post 21 grudzień 2015 - 15:29

Offline #12 Tomasek

Tomasek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 246 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 21:32

Dieta, dieta, dieta...

+ trening oczywiscie :)

Również z tagiem odchudzanie, suplementy, dieta, utrata wagi

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.