Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kilminchy, Portlaoise

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 MichalR

MichalR

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 14:14

Witam

czy ktos mieszka na Kilminchy w Portlaoise? wprowadzilismy sie tu niedawno i szukam ekipy do grania w pilke. 

Offline #2 szpieg

szpieg

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 12:12

Hej.Jak wam sie tam mieszka my sie przeprowadzimy gdzies za miesiac.Mieszkasz z rodzina czy sam moze jakies dzieci pozdrawiam

Offline #3 MichalR

MichalR

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 10:40

Hej. Zdazylem sie juz przestawic i jak dla mnie jest calkiem fajnie. Mieszkam z rodzina. Dzieci w wieku 8-15-18. Wiecej nie pisze bo nie wiem dla kogo szpiegujesz ;)

Offline #4 MichalR

MichalR

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 październik 2014 - 15:34

nie ma zainteresowanych??

Offline #5 Red_Baron

Red_Baron

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 6
  • Pip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Dublinek

Napisano 24 maj 2015 - 18:29

witam,

ja chciałbym zapytać czy znajdzie sie ktoś z Portlaoise (okolice Kilminchy) kto chciałby pograć w tenis na korcie betonowym znajdujacym sie w tej dzielnicy. Kiedyś grałem amatorsko i chciałbym po prostu powrócic do tematu. Bardziej dla zdrowia niz samego sportu. Czekam na chetnych

Offline #6 Monty

Monty

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 81 postów
  • Miejscowość:Portlaoise
  • Zainteresowania:podroze, fotografia, koszykowka, kino

Napisano 28 lipiec 2015 - 15:27

Witam, ja z kolei szukam chętnych do gry w koszykówkę. Najlepiej na zewnątrz, ale jeśli ktoś gra regularnie na hali to chętnie się dołączę.

Mieszkam tu od niedawna i w ogóle nie mogę znaleźć żadnego ogólno dostępnego boiska do kosza na świeżym powietrzu, więc jak ktoś ma namiary to też poproszę. Nie musi być samo Portlaoise, okolicami +/- 20km też się zadowolę.

Offline #7 tomer

tomer

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2015 - 21:58

Witam,

A może ktoś jeździ do pracy do Tullamore z Portlaoise? Z chęcią skorzystam i dorzucę się do paliwa. Dzięki za odpowiedzi. Mieszkam na Rinuccini, a chcę jeździć do szpitala w Tullamore.

Offline #8 crisu

crisu

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 luty 2017 - 15:19

pokuj w portlaois [EDIT]

Uwaga moderatora: Bardzo proszę o zamieszczenie ogłoszenia w dziale ogłoszeń. Na forum dozwolone tylko ogłoszenia typu "poszukuje"

Użytkownik TonySoprano edytował ten post 15 luty 2017 - 15:34

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.