Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep Internetowy Z Meblami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 ewelina546

ewelina546

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 14:02

Ostatnio znalazłam bardzo fajną stronę centrumkrzesel.pl  z krzesłami,fotelami oraz hokerami. Osobiście zamówiłam krzesło obrotowe,na które dostałam spory rabat,a na przesyłkę nie musiałam długo czekać.

Offline #2 Invictus

Invictus

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 177
  • PipPip
  • 279 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 14:37

(...)Osobiście zamówiłam krzesło obrotowe,na które dostałam spory rabat,a na przesyłkę nie musiałam długo czekać.

W swoim sklepie kupujesz? Oszalałaś?
Ewelinko świat się zmienia, co raz trudniej o jelenia.

Offline #3 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów
  • Gadu-Gadu: kókó
  • Miejscowość:Położenie znane mi

Napisano 25 marzec 2014 - 14:39

Musiałeś ??

A ja właśnie sześć krzeseł obrotowych do stołu w jadalni zamawiałem ...................

:D

7rQKp9x.gif

Offline #4 Plomien

Plomien

Działacz

• Moderator
  • 303
  • 1990 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 14:51

Ostatnio znalazłam bardzo fajną stronę centrumkrzesel.pl  z krzesłami,fotelami oraz hokerami. Osobiście zamówiłam krzesło obrotowe,na które dostałam spory rabat,a na przesyłkę nie musiałam długo czekać.

Smieszne. To jak bym swoja strone wkleil i mowil zd dostalem duzy rabat.

Offline #5 Invictus

Invictus

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 177
  • PipPip
  • 279 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 15:05

Musiałeś ??

Tak :D

Offline #6 sofasa99

sofasa99

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 11:22

a ja meble kupuje na promocjach i jak znajdę jakieś oferty rabatowe na takich stronkach jak ta http://shopping.godealla.pl/122/meble/ czy inne podobne z takimi zakupami i chyba szczerze mówiąc bardziej się takie coś opłaca chociaż wiadomo, że nie zawsze da się znaleźć od razu to co się chce

Offline #7 ihaha

ihaha

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 352
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Miejscowość:Dublin 24

Napisano 20 sierpień 2014 - 12:11

A kysz, a kysz, zjawo nieczysta!

Offline #8 jakis00

jakis00

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 październik 2014 - 17:25

ja znam fajny sklep online z drobnymi meblami, za to mają mnóstwo różnych dodatkowych akcesoriów do utrzymania domu, dekoracji, gadżetów do pokoju dziecka, czy do salonu, także polecam http://www.sklep.tre...ly-plastikowe/  :)

Offline #9 Entrops

Entrops

Działacz

• Użytkownik forum
  • 210
  • PipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Miejscowość:Munster Countryside

Napisano 26 październik 2014 - 00:56

Żaden z tych sklepów nie jest dedykowany dla klienta irlandzkiego. Brak jest podstawowej informacji - jaka jest (choćby przeciętna/typowa) cena dostawy danego produktu. Przy produkcie takim, jak np. typowe krzesło/fotel chyba można to by przecież zgrubnie oszacować.

W związku z tym sprzedawcy mogą sobie te mebelki wsadzić głęboko w d...

...  ...

Offline #10 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 26 październik 2014 - 01:29

Żaden z tych sklepów nie jest dedykowany dla klienta irlandzkiego. Brak jest podstawowej informacji - jaka jest (choćby przeciętna/typowa) cena dostawy danego produktu. Przy produkcie takim, jak np. typowe krzesło/fotel chyba można to by przecież zgrubnie oszacować.

W związku z tym sprzedawcy mogą sobie te mebelki wsadzić głęboko w d...

Ale pomimo tego spamu to temat jest w ''ciekawe miejsca w sieci'' więc tym razem Twój post jest poza tematem. Cóż, wymanewrowali Cię tym razem. :D

btw. Sam nie rozumiem czemu akurat takie akcje trafiają na to forum ale jeśli faktycznie większość użytkowników używa polskiego googla i ma polską windę to może ma sens? Tu trzeba by fachowca się spytać co tu robią te zbłądzone owieczki o ile to nie jest inna para kaloszy o którą podejrzewam od dawna właściciela g.ie ;)

Użytkownik mielizna68 edytował ten post 26 październik 2014 - 01:30

Offline #11 smartcode

smartcode

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 204
  • PipPipPip
  • 706 postów
  • Miejscowość:Dublin
  • Zainteresowania:Chemia I Fizyka

Napisano 26 październik 2014 - 08:04

że co i jak jakie centrum krzesel...? fuuu & bu ha ha - ale tandeta!

ja polecam NOWY STYL !

http://www.mojekrzes...Styl-m1580.html

Użytkownik smartcode edytował ten post 26 październik 2014 - 08:06

Offline #12 skowronek17

skowronek17

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 maj 2015 - 14:20

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.... Uważam, że każdy ma swoj styl, jeden lubi nowocześnie, inny tradycyjnie. Meble powinny pasować do wnętrza. Trzeba trochę sprawę przemyśleć, jakie nam będą pasować, a nie hop siup i bierzemy takie, bo mi się podobają. A czy będą się ładnie prezentowały? Najlepiej poradzić się fachowca, producenta mebli, który wykona aranżację, doradzi. Przecież to spory wydatek i ma służyć dobrych pare lat.

Offline #13 mielizna68

mielizna68

Działacz

• Banned
  • 704
  • 1906 postów

Napisano 06 maj 2015 - 15:05

Najlepiej poradzić się fachowca

To jak się tak wymądrzasz to mnie nakieruj. Moja narzeczona (dziesięcioletnia) suszy mi dyńkę o remont salonu. Mają być panele, ściany malnięte (chyba łosoś albo kolor otwartej muszelki :)) kanapa rozkładalna bo miewam gości, fotel, komoda, szafa na doraźne ciuchy dzieciaków. Jakoś tak. Remont niedługo.

Offline #14 skowronek17

skowronek17

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:50

...szafa na doraźne ciuchy dzieciaków. Jakoś tak. Remont niedługo.

Nie za dużo tych mebli w salonie? Szafa na ciuchy dla dzieciaków? Może lepiej gdzieś w holu/korytrzu zrobić takie coś, a nie w salonie.

Offline #15 casey333

casey333

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 15:02

ilu ludzi tyle opinii, ja też się dołączę i podam swój ulubiony "sklep" czyli http://diamentmeble.pl/- najgorszy pierwszy raz z zamawianiem w sieci ;-)

Offline #16 erno24

erno24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 14:31

jeśli chodzi o poszukiwanie fajnych stylowych mebli w internecie to zdecydowanie wolę aukcje z Anglii, tam to dopiero można znaleźć ciekawe rzeczy, ja często sprawdzam na aukcjach http://www.ogloszeni...lnocna/sprzedam, są tam też możliwe wymiany czy oddawanie, także bardzo wygodny portal :) nie tylko ze względu na meble :)

Offline #17 Natalia1978

Natalia1978

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 2
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:28

jeśli chodzi o poszukiwanie fajnych stylowych mebli w internecie to zdecydowanie wolę aukcje z Anglii, tam to dopiero można znaleźć ciekawe rzeczy, ja często sprawdzam na aukcjach http://www.ogloszeni...lnocna/sprzedam, są tam też możliwe wymiany czy oddawanie, także bardzo wygodny portal :) nie tylko ze względu na meble

Zgadza sie...

Offline #18 Kamcia90

Kamcia90

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 06:38

ej no pomimo tego ze widać po co ten wątek założony to całkiem fajne krzesła tam mają:D ja szukam jakiegoś profilowanego, plecy mi siadają :D

Offline #19 ewelinaklb85

ewelinaklb85

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 14:29

my nie dawno zamawialismy meble z PL i z czystym sumieniem moge polecic http://meblem4.pl/

Offline #20 Entrops

Entrops

Działacz

• Użytkownik forum
  • 210
  • PipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Miejscowość:Munster Countryside

Napisano 15 luty 2016 - 03:36

ej no pomimo tego ze widać po co ten wątek założony to całkiem fajne krzesła tam mają :D ja szukam jakiegoś profilowanego, plecy mi siadają :D

Ile dałaś za przesyłkę do Irlandii?

...  ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.