Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gmail

Konto falszywe na gmail

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 PieknaMery

PieknaMery

Kura domowa

• Forumowicz Roku
  • 1842
  • PipPipPipPipPip
  • 4941 postów
  • Miejscowość:blizej niz dalej
  • Zainteresowania:DISCO POLO I TANIE WINA Z KARTONU

Napisano 20 sierpień 2013 - 08:41

ok wszedzie gdzie nie pojde treningi..pozniejszy powrot z pracy..to zawsze jest kobieta..normalnie wszedzie mam baby...a ona coz zazdrosc o rozmowe z inna (znajoma) o wszystko normalnie o wszystkoooo...a teraz wziela na lupe sobie mnie i kogos z rodziny i balagan jak uuuu...lapek przeszukany pozakladane jakies programy szok... tel to samo...i szuka i szuka iiii..nic szok co....i to nie prowokacja tylko zycie....trza uciekac..byle daleko...ale gdzie jak jestem sam...

Ja Cię doskonale rozumiem-przeyebane jest byc pięknym :lol:

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze
Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać

Offline #22 UneJolieFemme

UneJolieFemme

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 21
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 08:46

Chorobliwa zazdrość powinna być leczona przez psychiatrę, inaczej problem będzie się potęgował. Najgorsze w takich przypadkach jest to, że takiej osobie nie wytłumaczysz, że jej zachowanie przekracza granice zdrowego rozsądku, że to staje się obsesją, której towarzyszą urojenia. I ta osoba z własnej woli nie uda się do terapeuty. 

Znam kobietę, która zachowywała się podobnie. Straciła pracę i siedziała w domu. Po kilku miesiącach zmieniła się nie do poznania, zaczęła psychicznie znęcać się nad mężem, publicznie go upokarzala, czepiała się o bzdury, doszukiwała się w nim samych wad, jednocześnie wmawiając sobie i jemu, że on ją zdradza. Była zazdrosna o jego kolegów, koleżanki z pracy (poza pracą nie utrzymywał kontaktów z żadnymi kobietami, to były relacje czysto zawodowe). I oczywiście uważała, że to on ją źle traktuje i jej nie kocha. A facet ją kochał, nigdy jej nie zdradził, długo wytrzymywał upokarzanie ze strony żony, próbował z nią rozmawiać, mieli spróbować wszystko naprawić, ale sami nie dali rady, przez kilka tygodni było ok, a później znowu to samo. O terapeucie nie chciała słyszeć, koniec końców, dziś już to małżeństwo nie istnieje.

Rodak, a czy Twoja kobieta od początku taka była? Bo jeśli nie, to musi w tym być jakaś przyczyna. Może spadła jej samoocena (gdzieś wcześniej pisałeś, że ona się uważa za najlepszą, za najdoskonalszą, ale to też może być formą wmawiania sobie tego, w głębi duszy może myśleć na odwrót), wpadła w depresję, chce Cię zgnoić, albo za swoje niepowodzenia winić Ciebie, może oddaliliście się od siebie, nie spędzacie ze sobą zbyt wiele czasu i stąd jej zazdrość, a co za tym idzie urojenia? 

Jeśli Ci zależy na tym związku to zabierz kobietę gdzieś (restauracja, wypad na łono natury) gdzie się wyluzujecie, spędzicie razem miło dzień (to też forma testu, czy w ogóle jeszcze dobrze się czujecie w swoim towarzystwie), a później szczera rozmowa, gdzie wyjaśnicie sobie wszystko. Może jest tak, że obie strony są winne jej zachowaniu i oboje powinniście coś zmienić. Rozmowa jest konieczna, w gorszych przypadach też wspólna terapia u specjalisty.

Offline #23 treborek

treborek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 11:03

Ludzie!! Nie wiecie co chłop przechodzi. A ja tak. Opiszę wam dlaczego. Kobieta to niezbadana kraina....

Było to ko 10 lat temu.

Zacznę od tego, że pracowałem jako kierowca na międzynarodówce. Żonka, jak to żonka robiła mi słoiczki aby biedactwo miało ciepły i tani posiłek w drodze.

Kiedys podarowałem mojej mamie mój używany telefon z NOWĄ kartą SIM. Jakis czas później na ten telefon przyszedł SMS o treści:" Cześć Robciu (Mam na imię Robert!!). Smakowały Ci moje pulpeciki?". Mama pokazało go żonie.  No i zaczęło się.. Spróbujcie kobiecie wytłumaczyć, że to była nie używana karta SIM. Że to zwykła pomyłka i zbieg okoliczności. Przeżyłem podobną gehenne co kolega powyżej. Tłumaczyłem. Dzwoniłem do tej kobiety i rozmawiałem na głośnomówiącym przy zonie..Brr... Prawie rozwód!

Weźcie więc poważnie żale chłopaka, bo takie rzeczy się przydarzają.

Łączę sie w bólu rodaku!

Offline #24 FilipZkonopii

FilipZkonopii

Działacz

• Banned
  • 289
  • 1208 postów
  • Miejscowość:58.313427, -152.846631

Napisano 18 wrzesień 2015 - 11:36

a co ty takie wykopki dziś robisz?

1993 KAWASAKI GT-550-TRIKE in progress

https://www.youtube....gQgf0cU_QN6Vw2g

Offline #25 treborek

treborek

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 19 wrzesień 2015 - 08:12

A tak przeglądałem. Ciekawe, czy są jeszcze razem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.