Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze Pierwsze / Aktualne Wioslo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1084
  • 3157 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 23:28

Jak w temacie.
Fota i krotki opis historii.
Moje pierwsze wioslo , ktore dostalem od wujka, ktory zas zakupil ten nazistowski sprzet w latach osiemdziesiatych za zold z WP (lub dM, jak ktos ma cieno) Musima Electra de Luxe Made in DDR ( tylko dla zmyly - nazisci)

Dołączona grafika

Pozniej byl marketowy pseudo - Stratocaster z mikroskopijnym piecykiem 5W, ktory otrzymalem notabene tez od wujka mojego ojca z bylego DDR ( coz , Polacy chcieli go zatluc na smierc po powrocie z ruskiej niewoli) , z ktorego pan Makowy wykrecil podobno superszybkie wioslo, ktorego nie mialem okazji odebrac a teraz to Airline 2P- DLX sunburst, ubolewam,ze nie czerwono - bialy
Dołączona grafika
i jakies dwa bidne pudla; jeden lidlowy klasyk i drugi Harley - Benton akustyk, ktory gnije w pokrowcu na poddaszu. No i Squire Jazz bass.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bidny tranzystor 80W do wiosla, wraz z pedalem zoom

Dołączona grafika

Bidny piec do basu 90W

Dołączona grafika

No i rozpierdalacz kartonowych domow Trace Elliot 715 150 W jak zadne inne...
Dołączona grafika

Użytkownik m4xiu edytował ten post 05 styczeń 2013 - 23:29

Offline #2 Makowy

Makowy

Działacz

• Użytkownik forum
  • 421
  • PipPipPipPip
  • 2054 postów
  • Miejscowość:Dublin 16
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/MichalLangnerGuitarService

Napisano 06 styczeń 2013 - 01:43

No dobra. Fotek nie, bo bym tu siedział do rana. Zresztą, nie wszystkie mam.

Wiosła aktualnie na stanie:

- Freshman elektroakustyk cutaway czarny,
- Epiphone DR100 Dreadnought czarny,
- Hohner klasyk kolor naturalny,
- Harley Benton bas bezprogowy elektroakustyczny cutaway naturalny satin,
- Swift bas elektroakustyczny cutaway 3/4 czarny,
- Cruiser by Crafter elektroakustyk z małym pudłem czarny,
- Samick hollow body czerwony (ES 335 kopia),
- BC Rich Warlock czarny,
- Cruiser by Crafter elektryk nieokreślonego kształtu czarny mat,
- Mensfeld bas czarny,
- Defil Aster (teraz czarny mat, kiedyś [beeep]zkowaty brąz),
- Yamaha bas przerobiony na bezprogowy, zielony,
- Stagg Les Paul Custom czarny,
- Spider swirl (Ibanez kopia),
- Lumanog bowlback (jakaś filipińska kopia Ovation) w sunburście póki co,
- Mahalo Flying V ukulele czarne.
- Cort Les Paul Custom czarny,
- Muza (ja to nazywam gitara turystyczno-ogniskowa, moja pierwsza gitara jakoś z końca lat osiemdziesiątych, tylko takie można było wtedy w sklepach kupić, bo Defile były trzy razy droższe). Zupełnie nie działa, ale trzymam z sentymentu.

Było jeszcze parę innych międzyczasie, najwidoczniej nic godnego uwagi, skoro poszły do ludzi.
No, może poza radzieckiej produkcji elektrykiem, strasznie kosmicznym, z wbudowanym od razu przesterem. Tu akurat żałuję, że już nie posiadam.

Offline #3 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1084
  • 3157 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 02:24

No dobra. Fotek nie, bo bym tu siedział do rana. Zresztą, nie wszystkie mam.

Wiosła aktualnie na stanie:

- Freshman elektroakustyk cutaway czarny,
- Epiphone DR100 Dreadnought czarny,
- Hohner klasyk kolor naturalny,
- Harley Benton bas bezprogowy elektroakustyczny cutaway naturalny satin,
- Swift bas elektroakustyczny cutaway 3/4 czarny,
- Cruiser by Crafter elektroakustyk z małym pudłem czarny,
- Samick hollow body czerwony (ES 335 kopia),
- BC Rich Warlock czarny,
- Cruiser by Crafter elektryk nieokreślonego kształtu czarny mat,
- Mensfeld bas czarny,
- Defil Aster (teraz czarny mat, kiedyś [beeep]zkowaty brąz),
- Yamaha bas przerobiony na bezprogowy, zielony,
- Stagg Les Paul Custom czarny,
- Spider swirl (Ibanez kopia),
- Lumanog bowlback (jakaś filipińska kopia Ovation) w sunburście póki co,
- Mahalo Flying V ukulele czarne.
- Cort Les Paul Custom czarny,
- Muza (ja to nazywam gitara turystyczno-ogniskowa, moja pierwsza gitara jakoś z końca lat osiemdziesiątych, tylko takie można było wtedy w sklepach kupić, bo Defile były trzy razy droższe). Zupełnie nie działa, ale trzymam z sentymentu.

Było jeszcze parę innych międzyczasie, najwidoczniej nic godnego uwagi, skoro poszły do ludzi.
No, może poza radzieckiej produkcji elektrykiem, strasznie kosmicznym, z wbudowanym od razu przesterem. Tu akurat żałuję, że już nie posiadam.

O qwa...no niezla lista, ale...
Dołączona grafika

i to z opisem co na kazdej fotce :P

Offline #4 kunki

kunki

Drapieżna z łasicowatych - kuna domowa oswojona

• Użytkownik forum
  • 568
  • PipPipPipPipPip
  • 4300 postów
  • Miejscowość:Ciarrai
  • Zainteresowania:Ostatnimi czasy czubek mojego nosa.

Napisano 06 styczeń 2013 - 09:21

Nie wiem czy mogę coś tutaj napisać, gdyż nigdy nie miałam (nie licząc plastikowej z plastikowymi strunami, z czasów dzieciństwa) ;)
Jednak temat ma bardzo pozytywny wydźwięk tak więc pozwalam sobie go podbić moim nic nie znaczącym wpisem.
A tekst o rozpierdalaczu kartonowych domków wprawił mnie w świetny humor w ten ponury niedzielny poranek.
"...szał zakupów jest dla kobiet ważniejszy od szału miłosnego, (...) należy szmaciane kaprysy towarzyszek łoża spełniać bez jęku, gdyż dla dam owo posłuszeństwo zwyczajowi ciągłej zmiany skóry jest czymś więcej niż narkotykiem, więcej niż przymusem biologicznym - to kobiecy język niezbędny kobiecie do życia."

Jestem kobietą.
Mój nick pochodzi od słowa kuna i został tutaj użyty w postaci zdrobnienia, wyrażonego w trzeciej osobie liczby mnogiej.

"Moralne jest po prostu to, co nie rani innych. Życzliwość (...) podsumowuje wszystko".

Offline #5 Rooster

Rooster

Bardzo Rzadki Gość

• Użytkownik forum
  • 584
  • PipPipPipPip
  • 1949 postów
  • Miejscowość::ćśowocsjeiM Szwederowo, Bydgoszcz
  • Zainteresowania:777 postów
    0 punktów ostrzeżeń

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:29

.

Użytkownik Rooster edytował ten post 06 styczeń 2013 - 14:30

Komunikat PKP - wszystkie pociągi do Dublina zostały odwołane do odwołania, niniejszym uprasza się pasażerów jadących do Dublina o nie-korzystanie z peronowych toalet do odwołania. Dziękujemy za zainteresowanie, życzymy wszystkim pasażerom udanej podroży liniami PKP.

Rooster.

Offline #6 Rumburak

Rumburak

two-faced

• Użytkownik forum
  • 458
  • PipPipPipPip
  • 1426 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 19:04

Fotka z netu, bo nie mam swoich gitar ze sobą i szczerze to rzadko ostatnio mnie ciągnie, żeby popykać; palce zrobiły się drewniane, na ucho słoń nadepnął a rytm trudno mi utrzymać nawet podczas salsy czy innych czynności we dwoje. ;)
Jako nastolatek byłem biedaczkiem i na takie fanaberie jak gitara musiałem sam zarobić/odłożyć, stąd nic wypasionego nigdy nie miałem. Najpierw dorobiłem się używanego akustycznego Defila z lombardu, o takiego, tylko z jasną główką:
Dołączona grafika
Kartoflane pudło, które brzmiało jak tarka do prania, ale wystarczyło, żeby giercować na ogniskach, skupiać najfajniejsze dziewojki wokół siebie i udawać romantyczną, wolną duszę. ;)
Kwiaaaaty we włoooooosach pooootaaaaargał wiaaaaatr... -_-

Potem zamarzyłem, żeby grać wyczesane, melodyjne solówki jak Slash, dawać ognia z open power chords Angusa Younga i mieć potężne, przesterowane brzmienie jak Billy Gibbons, a tego oczywiście, w moim ówczesnym rozumieniu, nie dało się zrobić bez Les Paul'a, więc trollowałem wszystkie sklepy, lombardy i komisy w poszukiwaniu ładnej i taniej podróbki, aż w końcu trafiłem na czerwonego no name'a o kształcie zbliżonym do Les Paul'a, do tego tani multiefekt, najtańszy piecyk i jestem gwiazdą całej gminy... :D
charta non erubescit

http:// tinypic.com/r/o70bx5/6

Offline #7 Makowy

Makowy

Działacz

• Użytkownik forum
  • 421
  • PipPipPipPip
  • 2054 postów
  • Miejscowość:Dublin 16
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/MichalLangnerGuitarService

Napisano 06 styczeń 2013 - 20:13

O, na taką właśnie mnie nie było stać, więc kupiłem taką jak tu:
http://archiwumalleg...-196865145.html
Jednak też defil, byłem w błędzie.
Swoje przeszła ;)

Offline #8 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1084
  • 3157 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 20:59

Nie wiem czy mogę coś tutaj napisać, gdyż nigdy nie miałam (nie licząc plastikowej z plastikowymi strunami, z czasów dzieciństwa) ;)
Jednak temat ma bardzo pozytywny wydźwięk tak więc pozwalam sobie go podbić moim nic nie znaczącym wpisem.
A tekst o rozpierdalaczu kartonowych domków wprawił mnie w świetny humor w ten ponury niedzielny poranek.

Dawaj fote :P

Fotka z netu, bo nie mam swoich gitar ze sobą i szczerze to rzadko ostatnio mnie ciągnie, żeby popykać; palce zrobiły się drewniane, na ucho słoń nadepnął a rytm trudno mi utrzymać nawet podczas salsy czy innych czynności we dwoje. ;)
Jako nastolatek byłem biedaczkiem i na takie fanaberie jak gitara musiałem sam zarobić/odłożyć, stąd nic wypasionego nigdy nie miałem. Najpierw dorobiłem się używanego akustycznego Defila z lombardu, o takiego, tylko z jasną główką:
Dołączona grafika
Kartoflane pudło, które brzmiało jak tarka do prania, ale wystarczyło, żeby giercować na ogniskach, skupiać najfajniejsze dziewojki wokół siebie i udawać romantyczną, wolną duszę. ;)
Kwiaaaaty we włoooooosach pooootaaaaargał wiaaaaatr... -_-

Potem zamarzyłem, żeby grać wyczesane, melodyjne solówki jak Slash, dawać ognia z open power chords Angusa Younga i mieć potężne, przesterowane brzmienie jak Billy Gibbons, a tego oczywiście, w moim ówczesnym rozumieniu, nie dało się zrobić bez Les Paul'a, więc trollowałem wszystkie sklepy, lombardy i komisy w poszukiwaniu ładnej i taniej podróbki, aż w końcu trafiłem na czerwonego no name'a o kształcie zbliżonym do Les Paul'a, do tego tani multiefekt, najtańszy piecyk i jestem gwiazdą całej gminy... :D

Brakuje tylko "Ale pozniej mi przeszlo..." na zwienczenie tej opowiesci ;)
Billy Gibbons ma pierdolniecie jak nikt inny... Glowna zasluga to chyba Big Muff
Dołączona grafika
, do zakupu ktorego zbieram sie juz od roku. Albo jego cwiercdoalrowka ;)

Użytkownik m4xiu edytował ten post 06 styczeń 2013 - 21:00

Offline #9 bobofrut

bobofrut

Kasiarz bo kasiuje, a co, a wszystko

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5178 postów
  • Miejscowość:Wydział Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:46

A to moje aktualne wiosło, stratocaster od Harley Benton'a, trzymany przez córkę:

Załączony plik  stratocaster.jpg   124,49 KB   5 Ilość pobrań

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

Radio boskiego bobofrut'a (Goło i Rockowo)

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #10 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1084
  • 3157 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:52

A to moje aktualne wiosło, stratocaster od Harley Benton'a, trzymany przez córkę:

Załączony plik  stratocaster.jpg   124,49 KB   5 Ilość pobrań

A wajcha gdzie? ;)

Offline #11 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5178 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:54

A wajcha gdzie? ;)

uje.bało mi gwint

Użytkownik bobofrut edytował ten post 09 styczeń 2013 - 19:54

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #12 m4xiu

m4xiu

Life = online

• Banned
  • 1084
  • 3157 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 20:05

uje.bało mi gwint

Wiedzialem - standard ;)

Offline #13 bobofrut

bobofrut

• Użytkownik forum
  • 1246
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5178 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 20:12

Wiedzialem - standard ;)

ale kupiłem sobie w aldim gwintownice, leżała obok pietruszki i awokado, więc jest szansa, że wajcha wróci na swoje miejsce

bobofrut (1754-2378)

Jan Pająk

Zapraszam:

P.S.

Offline #14 Muszkieter

Muszkieter

Guru

• Użytkownik forum
  • 329
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5073 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:05

1. Fender Stratocaster made in Mexico, wersja seryjna. Moje podstawowe wiosło

2. Stratocaster firmy "Cockciwdziób" albo jakiejś podobnej. Zabieram ją zawsze jako rezerwową w razie pierdyknięcia struny wew wiośle podstawowym, co zresztą jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło gdyż używam dosyć grubych strun (11-49) a do tego gram na stroju obniżonym o pół tonu

3. Akustyk Epiphone, wersja DR-100, tym katuję uszy Irlandczykom w pubach gdy gram ich tradycyjne pieśni

4. Ol tugezer :)

Załączony plik  IMG_2108.JPG   159,43 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_2109.JPG   153,25 KB   4 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_2110.JPG   172,64 KB   4 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_2111.JPG   178,65 KB   4 Ilość pobrań

P.S.1. Oczywiście nie umiem wkleić tych trzech pierwszych zdjęć w pionie, będzieta musiały przechylać łby :D

P.S.2. Zdjęcie ampa zapodam w późniejszym terminie bo tera jest w salce prób. Napiszę ino, że to Fender-Deluxe 90W.

Użytkownik Muszkieter edytował ten post 11 styczeń 2013 - 00:15

.

Offline #15 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPipPip
  • 3791 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:13

Pajace

Offline #16 Muszkieter

Muszkieter

Guru

• Użytkownik forum
  • 329
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5073 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:17

Pajace

Użytkownik pankleks edytował ten post 12 styczeń 2013 - 17:14

.

Offline #17 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPipPip
  • 3791 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:25

No to sie popisales...

Nie wypierdooole z tego tematu
Moja corka gra na gitarze od szesciu lat,ma trzy gitary,jedna za 550euro.Podobno Gibson okazyjny,tak mowi moja Aga.Ja stara baba wedlug ciebie(w twoich wyobrazeniach pewnie niepismienna)radze sobie.
Dobre ludzie nie dadza zginac :rolleyes: .
A ty muszkieter jak masz jakies watpliwosci ,to zaloz wlasne forum
tam nikt nie bedzie ci sie wpieeeerdalal :ph34r:

Użytkownik gemini42 edytował ten post 11 styczeń 2013 - 00:37

Offline #18 Muszkieter

Muszkieter

Guru

• Użytkownik forum
  • 329
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5073 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:29

No to sie popisales...

Sama zaczęłaś wyzywać nas od "pajaców" stara schizolko!
W tym wątku gitarzyści prezentują swoje gitary i piece, więc nie rzygaj w nim bo to konkretny temat. Idź śmierdzieć gdzie indziej z łaski swojej, OK?!!!

Użytkownik Muszkieter edytował ten post 11 styczeń 2013 - 00:32

.

Offline #19 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPipPip
  • 3791 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:47

Sama zaczęłaś wyzywać nas od "pajaców" stara schizolko!
W tym wątku gitarzyści prezentują swoje gitary i piece, więc nie rzygaj w nim bo to konkretny temat. Idź śmierdzieć gdzie indziej z łaski swojej, OK?!!!

Nie masz monopolu ani na to forum ani na ten temat
A wiec ty zastopuj
I zachowuj sie jak czlowiek
Choc raz...
Moja Agnieszka tez chciala przedstawic swoj sprzet
Jak przeczytala co napisales o mnie to sie poplakala
Niech cie pieklo pochlonie po[beeep]ie niedorobiony

Użytkownik gemini42 edytował ten post 11 styczeń 2013 - 00:52

Offline #20 Muszkieter

Muszkieter

Guru

• Użytkownik forum
  • 329
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5073 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 00:52

Nie masz monopolu ani na to forum ani na ten temat
A wiec ty zastopuj
I zachowuj sie jak czlowiek
Choc raz...

Wjeżdżasz do tematu i bez żadnego powodu wyzywasz użytkowników od "pajaców", po czym chcesz mi dawać jakieś lekcje człowieczeństwa?!

P.S. Przepraszam Agnieszkę, nie miałem zamiaru spowodować jej łez. Niestety, czasami nie wytrzymuję tego twojego dopjerdalania się do ludzi w pijackim widzie, bez żadnej przyczyny. To ty a nie ja jesteś winna temu, że twoja córka się popłakała. Trzeba było od razu napisać normalnego posta a nie wyzywać użytkowników to i moja reakcja byłaby inna!

Użytkownik Muszkieter edytował ten post 11 styczeń 2013 - 00:57

.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.