Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Eurospedycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

Offline #41 Balcer1985

Balcer1985

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 22:02

EUROSPEDYCJA.COM

NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!!
Witam wszystkich zainteresowanych wysyłką swoich rzeczy kurierem eurospedycja.com. Leciałem do Polski na urlop z żoną i 3 letnią córką wiec postanowiłem nasze wszystkie rzeczy oraz prezenty dla rodziny i znajomych wysłać wcześniej. Zamówiłem kuriera, który powiadomił mnie, że odbierze przesyłkę 20 maja 2015. Lecz tak się nie stało, przyjechał następnego dnia nie powiadamiając nas. I od tego momentu było coraz gorzej. Po 10 dniach zadzwoniłem do siedziby w Dublinie z pytaniem dlaczego nie aktualizują zakładkę ZNAJDŹ SWOJĄ PRZESYŁKĘ. Pani byłą zaskoczona pytając się o co chodzi. Odpowiedziałem, że moja paczka już powinna być w Polsce, a z tego co widzę jest nadal w Niemczech. Postanowiono szukać mojej własności. Trwało to parę dni po czym otrzymałem mail, że zgubili, ale nie poddają się. Byłem w Polsce 2 tygodnie i co jakiś czas dzwoniłem do siedziby. Wróciłem z urlopu, a na stronie internetowej nadal nic. Skontaktowałem się ponownie z mało pomocnym personelem. Zostałem powiadomiony, żebym wysłał dokładny opis rzeczy znajdujących się w przesyłce oraz paragony, faktury itp. Po wykonaniu wszystkich tych czynności zostałem powiadomiony, że mają 60 dni roboczych na rozpatrzenie mojej reklamacji (co jest przesadą). Wartość rzeczy przekraczała 1000 euro. Niestety usłyszałem od kolejnej osoby, że maksymalnie mogę otrzymać 300 euro bo na taką kwotę mają ubezpieczenie. 14 lipca 2015 roku paczka w opłakanym stanie dotarła do Polski (55dni). Wszystkie rzeczy były przejrzane przez złodzieja, który postanowił zabrać coś dla siebie. Poinformowałem eurospedycję o zaistniałej sytuacji. Mail zwrotny 16 lipca 2015 "otrzyma Pan 60 euro zwrotu". Po mimo 55 dni przetrzymywania mojej własności nie usłyszałem nawet raz PRZEPRASZAMY. Jest to firma, która nie potrafi przyznać się do błędu. Mam wrażenie, że jak bym nie dzwonił do nich po parę razy dziennie nie odzyskał bym paczki, a oni nawet by mnie nie poinformowali o zaistniałej sytuacji. Jedyne co monitorują to wpłaty na swoje konto.
NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!!

Użytkownik Balcer1985 edytował ten post 16 lipiec 2015 - 22:03

Offline #42 nagly

nagly

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 09:03

Ja wyslalem 5 paczek w ciagu ostatnich 2 lat i wszysko bylo ok (ostatnia 4dni temu).  Najlepiej statannie opisac co sie wysyla i zrobic pogladowa fotke zeby potem mozna bylo udowodnic straty... Fakt jest taki ze kazda firma ma regulamin i tego juz nie obejdziesz:

"Maksymalna wartość odszkodowania jaką przewoźnik może wypłacić za szkody wynikłe
z nienależytego wykonania Usługi wynosi 300 Euro za pojedynczą Paczkę. Przewoźnik nie
odpowiada za szkody wycenione powyżej tej kwoty."

Oby mniej takich przypadkow... 

Offline #43 dona24

dona24

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 155 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 17 lipiec 2015 - 11:50

tylko raz miałem z nimi problem. a tak co miesiąc korzystam z Eurospedycja i wszystko ok. Jedynie można się doczepic kurierów z gls leniwe i jak paczka ciężka to nie chcą przynieść pod dom z auta bo niby plecy ich bolą ale to są przeważnie ludzie z Afryki

Offline #44 fiona8

fiona8

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 8
  • Pip
  • 127 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:23

moja przesylka trafila na drugi koniec polski a ja dostalam czyjas tesciowa nic nie wiedzac otworzyla i dobrze ze wiedziala ze czeka na ubrania mojej corki wiec kapnela sie ze jest cos nie tak !!! druga historia rozwalili moja walizke rozdarli i nawet nikt nie przeprosil ! 

Offline #45 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1131
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5519 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:41

Wysylacie paczki najtanszym kurierem a potem placze na forum.

Offline #46 olkuskka

olkuskka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:32

Kilka razy podawałam paczki przez eurospedycję. Ostatnia poszła do Angli, bo mam tam bliską rodzine i trzeba było przesłać kilka rzeczy na szybko. Na ich stronie można od razu wyliczyc koszt przesyłki. Nie bylo zadnych problemów z terminami

Offline #47 kaszana

kaszana

Częsty gość

• Banned
  • 74
  • 375 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 03:26

Eurospedycja okrada paczki albo wogole kradnie je w calosci.

Offline #48 FilipZkonopii

FilipZkonopii

Działacz

• Banned
  • 289
  • 1208 postów
  • Miejscowość:58.313427, -152.846631

Napisano 02 grudzień 2015 - 08:31

Moja paczka z pl jest w drodze za posrednictwem eurospedycji wlasnie... Zobaczymy w jakim stanie dotrze.
Kurier chyba na rowerze jedzie bo 2 dni temu wyjechala z niemiec i slad po niej zaginal.

Użytkownik FilipZkonopii edytował ten post 02 grudzień 2015 - 08:53

1993 KAWASAKI GT-550-TRIKE in progress

https://www.youtube....gQgf0cU_QN6Vw2g

Offline #49 FilipZkonopii

FilipZkonopii

Działacz

• Banned
  • 289
  • 1208 postów
  • Miejscowość:58.313427, -152.846631

Napisano 04 grudzień 2015 - 09:03

Paczka dotarla wczoraj.... Jestem strasznie zawiedziony nierownym traktowaniem klientow....moja paczka nie zostala uszkodzona, nic z niej nie zginelo, kontakt bardzo dobry a to wszystko w 5 dni roboczych.

1993 KAWASAKI GT-550-TRIKE in progress

https://www.youtube....gQgf0cU_QN6Vw2g

Offline #50 apato75

apato75

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 11:14

Eeee tam ludziska....Eurospedycja jest spoko!!! Najpierw gubia przesylki a potem wysylaja maile z ofertami promocyjnymi :)

Bezczelnosc nie zna granic a dziwie sie ze po tylu komentarzach maja oni jeszcze klientow...

Pozdrawiam.Oczywiscie nie eurospedycje :)

Offline #51 radekk37

radekk37

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 19:04

Ja już 4 razy wysyłałem paczki przez eurospedycje do Niemiec i  w sumie tylko raz miałem mały problem z nimi (2 dni opóznienia), a tak ogólnie to wszystko było w porządku. Teraz nawet dostalem rabat bo już kilka razy korzystałem z ich usług. Mają dobre ceny

Offline #52 Kajmaniek18

Kajmaniek18

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2016 - 14:57

Nie polecam - z paczki zginęły mi rzeczy, paczka była poturbowana jakby przeżyła drugą wojnę światową. Na dodatek dostarczyli paczkę wtedy kiedy mnie nie było w domu, za to byli współlokatorzy - nikt więc nie spisał protokołu i nie mogę domagać się odszkodowania. Jeśli macie możliwość skorzystania z usług innych kurierów - zróbcie to. Na mojej [aczce widac że ktoś ją otworzył, przeszukał a nast ępnie próbował zakleić tak jak była pakowana -na jego nieszczęście pakowałam tak wszystkie paczki (wysyłałąm 3 na raz) i tylko ta poturbowana  była inaczej zaklejona. Na zarzut reklamacji nawet nikt nie podpisał się pod mailem odsyłając mnie do regulaminu. NIE KORZYSTAJCIE z ich usług.

Offline #53 zPirate

zPirate

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 86
  • Pip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie glownie tym co lubie

Napisano 15 maj 2016 - 15:24

Och, kocham te jednopostowe "dobre dusze" rejestrujace sie TYLKO po to, zeby przestrzec nieswiadomego blizniego  :rolleyes:

Bo przeciez to chyba nie konkurencja? :lol:

Offline #54 tomise3

tomise3

Działacz

• Użytkownik forum
  • 593
  • PipPipPipPip
  • 2197 postów

Napisano 16 maj 2016 - 18:37

Bo przeciez to chyba nie konkurencja? :lol:

Pewnie, ze nie ;) . Jak moglo Ci to przyjsc do glowy  :D

Nie polecam - z paczki zginęły mi rzeczy, paczka była poturbowana jakby przeżyła drugą wojnę światową. Na dodatek dostarczyli paczkę wtedy kiedy mnie nie było w domu, za to byli współlokatorzy - nikt więc nie spisał protokołu i nie mogę domagać się odszkodowania. Jeśli macie możliwość skorzystania z usług innych kurierów - zróbcie to. Na mojej [aczce widac że ktoś ją otworzył, przeszukał a nast ępnie próbował zakleić tak jak była pakowana -na jego nieszczęście pakowałam tak wszystkie paczki (wysyłałąm 3 na raz) i tylko ta poturbowana  była inaczej zaklejona. Na zarzut reklamacji nawet nikt nie podpisał się pod mailem odsyłając mnie do regulaminu. NIE KORZYSTAJCIE z ich usług.

Masz jakies zdjecia tej paczki?

Czytanie ze zrozumieniem rzecz ciężka, coraz rzadziej spotykana 

Offline #55 techniczny

techniczny

Działacz

• Banned
  • 347
  • 1505 postów

Napisano 16 maj 2016 - 21:40

Masz jakies zdjecia tej paczki?

Własnie. Było tak, ja miałem dwie paczki przez Eurospedycję i jedna była okay a druga ciut pognieciona ale to była wina pakującego bo tam było z 60 kg silikonowej uszczelki to trudno to opanować. Ale na czas i telefonik bo byłem na warsztacie. Zresztą do domu mi to przywiózł chyba DHL.

I był tu na forum temat, że Eurospedycja to złodzieje itd to napisałem swoje odczucia ale był jeden koleś co i tak ostro po nich jechał. Chciałem faktów, kwitów itp. Zero, trochę ostro potem poszło to chyba sam Lotocki mnie zabanował. Wniosek? Sam sobie wyciągnij. 

btw. Do Szwajcarii przez nich choć to inna strefa celna wysłałem sun roof do John Deere i w trzy dni poszło. Na infolini siedziała całkiem fajna laska z głosu. :)

Offline #56 Dlugin2

Dlugin2

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 82
  • PipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Wexford

Napisano 16 maj 2016 - 22:02

Na infolini siedziała całkiem fajna laska z głosu. :)

Z profilu zupełnie nie podobna do nikogo.

Offline #57 miszasza

miszasza

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2016 - 11:14

tez sie na nich przejechalem. Paczka 'czekala' na magazynie do odbioru, i po okolo 10dniach(niepamietam dokladnie) wrucila do pl...w mkedzyczasie nikt sie ze mna nie skontaktowal. wiec musialem wysylacz pl ponownie...komentarz na ich str wymoderowany, na fb tez nie moge dac screenshota z oczekiwania na komentarz..takze mniejsze firmy sa na irlqndzkie warunki lepsze bo sa bardziej luddzcy

Offline #58 Przedzik

Przedzik

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 11:01

!!!!!!!!! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!

Jest to Polska firma i z przykrością muszę stwierdzić ze kierowana przez BURAKA, CHAMA I PROSTAKA.
Oto dwa krótkie przypadki :
1
Dwa lata temu wysłałem z Polski kino domowe paczka dotarła cała zniszczona Glosniki uszkodzone, Nowy zestaw kupiony na Allegro za ponad 3000 nadawal sie do smieci, bynajmniej wizualnie. Przy kurierze na miejscu zostala sporzadona notatka oraz udokumentowane zdjeciami. Po okolo 2 miesiacach walki, telefonów, kilkudziesiaci maili zostalem delikatnie mowiac olany. Nie otrzymałem ani centa nie mówiąc o przeprosinach. (zastawili się różnymi uważam ze nie uczciwymi warunkami zawartymi w regulaminie, który mósimy zatwierdzić by zamówić kuriera)

2
Trzy dni temu Dziewczyna wysyłała paczkę do Angli nie znała mojej historii i zamówiła Eurospedycje.
Paczka Gabarytowa (I taka byla deklarowana) już następnego dnia po odebrany zażądano dopłaty ponieważ ważyła 2kg więcej niż zadeklarowała dziewczyna wiec dopłacaliśmy. Już wtedy wiedziałem ze będzie problem. Paczka dotarła do Angli do magazynu Eurospadycji i dnia następnego dostaliśmy ponownego maila o następnej dopłacie 90 euro!!!! Poniewaz paczka jest o 2cm dluzsza i jest gabarytowa. Oczywiscie nie zgodilem sie z taki stanem rzeczy, zazadalem zwrotu Paczki gdzie poinformowano mnie ze muszę zapłacisz za przywiezienie zpowrotem z Angli i to nie mało !!!!! Skończyło się tym ze zostałem zmuszony dopłacić 90euro gdzie oryginała wycena była 40. JEST TO JAWNE WYMUSZENE PIENIADZY !!!! Nawet jeżeli była większa o 2cm paczka była już przez nich sprawdzona na terenie Irlandi i zażądano dopłaty dopiero kiedy była za granica.
EUROSPEDYCJA JEST BARDZO NIUCZCIWA FIRMA Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM NIKOMU JEŻELI ZAISTNIEJE JAKIKOLWIEK PROBLEM ZOSTANIECIE POPROSTY WYSTAWIENI DO WIATRU!!!!!!!!!!!!!
Jestem zdecydowany na zbiorowy pozew, mam wszystko udokumentowane taka złodziejska firma nie powinna bezkarnie działać.
[quote name="kondzior1410" post="776816" timestamp="1356200087"]
Wysylaliscie cos za posrednictwem Eurospedycja

http://www.eurospedycja.com/

Rodzinka wyslal mi paczke na swieta i ani widu, ani slychu, a powinna byc juz pare dni temu. Telefonow oczywiscei nikt nie odbiera. Jedyny kontakt to meilowy.

Użytkownik TonySoprano edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 11:28
Tekst posta powtórzony trzkrotnie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.