Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Eurospedycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 kondzior1410

kondzior1410

Life = online

• Użytkownik forum
  • 578
  • PipPipPipPipPip
  • 4013 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 18:14

Wysylaliscie cos za posrednictwem Eurospedycja

http://www.eurospedycja.com/

Rodzinka wyslal mi paczke na swieta i ani widu, ani slychu, a powinna byc juz pare dni temu. Telefonow oczywiscei nikt nie odbiera. Jedyny kontakt to meilowy.

Offline #2 kontousuniete38481

kontousuniete38481

Nowicjusz

• konto usuniete
  • 22
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 18:23

Może przesyłka przechodzi kontrolę organo-leptyczną(czyt. trzaskają rentgena :) ),to tak żarcikiem.

Offline #3 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 18:35

Trzy razy slalismy tym. Raz szla 2 tygodnie do polski po czym kurier w polsce olal sprawe.Wydzwanial do mnie ze pod podanym adresem nie ma nikogo a ja w praktycznie tym samym czasie rozmawialam z odbiorca ktora byla w domu. Sciemnial mi ze nie ma i zostawia paczke u siasiada :o

Drugi raz zamowilam wogole nie przyjechal po 2 TYGODNIACH oczekiwania i nikt nic nawet nie odpisal na emaile.

Trzeci raz paczka nie dotarla do irlandii. Nie dostalam nawet listu czy telefonu z wyjasnieniami. Dobrze ze w srodku nie bylo niczego waznego.

NIGDY W ZYCIU TY MPRZEWOZNIKIEM !.

Ps. Kobieta z ktora sie rozmawia telefoniczne wypisz wymaluj jak za komuny w mięsnym.

Offline #4 Sknerus

Sknerus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 68
  • Pip
  • 154 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 18:48

http://www.eurospedycja.com/szukaj.php

Wysylalem kilka razy rzeczy z Polski i jak najbardziej ok.

Użytkownik pepego36 edytował ten post 22 grudzień 2012 - 18:49

Offline #5 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 19:58

Zawsze wysylam u nich. Obecnie czekam na paczke z Polski.Odebrana była w piatek i powinna dzisiaj byc ale w Niemczech mieli poslizg z powodu obfitych opadów sniegu( tak mi pani odpisała) Sledze teraz gdzie jest i w poniedzialalek powinna byc bo jest juz w Ie , a ze w weekendy nie pracuja to trzeba poczekac.
Nigdy nie mialam problemów.

Offline #6 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 20:11

Zawsze wysylam u nich. Obecnie czekam na paczke z Polski.Odebrana była w piatek i powinna dzisiaj byc ale w Niemczech mieli poslizg z powodu obfitych opadów sniegu( tak mi pani odpisała) Sledze teraz gdzie jest i w poniedzialalek powinna byc bo jest juz w Ie , a ze w weekendy nie pracuja to trzeba poczekac.
Nigdy nie mialam problemów.

Eurospedycja korzysta z GLS i na ich stronie mozesz sprawdzac ewentualnie a czas jaki idzie przesylka to 10 dni wiec cos krecisz albo reklamujesz. Oni sami nie jezdza. Pierwszy przeladunek mają w Niemczech a drugi w UK.Nigdy nie trwa to krucej jak tydzien.Slalam dziesiatki razy przez GLS

Użytkownik KawaZchili edytował ten post 22 grudzień 2012 - 20:13

Offline #7 boboboomie

boboboomie

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:17

wysylalam juz z eurospedycja kilka razy i zawsze paczki dochodzily w 5 dni roboczych. nigdy zadnych problemow. wszystko ok,ja polecam.

Offline #8 kondzior1410

kondzior1410

Life = online

• Użytkownik forum
  • 578
  • PipPipPipPipPip
  • 4013 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:31

Eurospedycja korzysta z GLS i na ich stronie mozesz sprawdzac ewentualnie a czas jaki idzie przesylka to 10 dni wiec cos krecisz albo reklamujesz. Oni sami nie jezdza. Pierwszy przeladunek mają w Niemczech a drugi w UK.Nigdy nie trwa to krucej jak tydzien.Slalam dziesiatki razy przez GLS

Wlasnie, cos sie nie trzyma kupy ta wypowiedz, na stronie jest napisane, ze 3-6 dni. No chyba, ze byla odebrana w piatek tydzien temu.

No i ja tez sledzilem, od paru dni status, ze wyjechala z GB, ale nigdzie nie dojechala. Oczywiscei po numerze znalezc nie moga, potrzebny byl opis, ale to tez nic nie pomoglo.

Mam nadzieje, ze maja ubezpieczenie.

Użytkownik kondzior1410 edytował ten post 22 grudzień 2012 - 21:33

Offline #9 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:44

Wlasnie, cos sie nie trzyma kupy ta wypowiedz, na stronie jest napisane, ze 3-6 dni. No chyba, ze byla odebrana w piatek tydzien temu.

No i ja tez sledzilem, od paru dni status, ze wyjechala z GB, ale nigdzie nie dojechala. Oczywiscei po numerze znalezc nie moga, potrzebny byl opis, ale to tez nic nie pomoglo.

Mam nadzieje, ze maja ubezpieczenie.

W moim przypadku (wtedy kiedy paczke wcieło) to w UK byla przyjeta i .... cisza. Amba fatima bylo i nima. I nikt nie mogl wytlumaczyc co sie stalo.Juz wole MarianPack wyslac niz tym Eurospedycja. Przenigdy, zero profesjonalnosci.Paczki giną i nikt nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci.

Użytkownik KawaZchili edytował ten post 22 grudzień 2012 - 21:46

Offline #10 kondzior1410

kondzior1410

Life = online

• Użytkownik forum
  • 578
  • PipPipPipPipPip
  • 4013 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:49

Nie no kase musza oddac, jesli paczka zaginie. Tylko ze uj z ta kasa, paczka miala inna wrtosc. Pozegnalem sie juz z mysla, ze do swiat dotrze, mam nadziej ,ze po.

Offline #11 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 22:01

Nic nie reklamuje, wysyłałam kilkanascie razy i było ok. Zawsze to było 5 dni roboczych. Wczoraj czytałam regulamin i tam wyczytalam ze maja do 7 dni roboczych.Moje 7 dni mija w pon. To ze ty mialas takiego pecha to nie znaczy ze firma do duuupy. W kazdej firmie znajda sie jakies osoby niezadowolone. Dla mnie jest najtansza i rzetelna.
Wiem ze korzystają z GLS , trudno nie zauwazyc napisu na samochodzie :) . Na ich stronie nie musze sprawdzac, wystarczy mi informacja od eurospedycji. Jak jedzie to jest napisane ze w dostarczeniu

Offline #12 kondzior1410

kondzior1410

Life = online

• Użytkownik forum
  • 578
  • PipPipPipPipPip
  • 4013 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 22:08

Dla mnie znaczy, ze do duuupy. Skoro jednej osobie sie trafilo to i innym moze, i Tobie takze.

Offline #13 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 08:22

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Oczywiscie ze moze i mi sie trafic, ale jakbym szukała firmy nie do "duupy"czyli tam gdzie jest 100% zadowolonych kientów to napewno bym nie znalazła.

Offline #14 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 08:58

W kazdej firmie znajda sie jakies osoby niezadowolone.

Niezadowolona to ja moge być jak kurier sie spozni.
Dla mnie to oszuści i tyle a firma jak najbardziej do dooopy.
Koniec kropka.

Dla mnie znaczy, ze do duuupy. Skoro jednej osobie sie trafilo to i innym moze, i Tobie takze.

Dokladnie :)
Najlepsze ze Oni tutaj wysylaja kurierow irlandzkich bo im samym nie chce sie rozwozic.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Przeczytaj sobie moj post nr. 3 i odpowiedz jeszcze raz.
Za kazdym razem problem a na koniec paczka znika.

Wiem ze korzystają z GLS , trudno nie zauwazyc napisu na samochodzie :) .

Nie trzeba sie rozgladac za autami. Wystarczy ze ten ich system sprawdzania paczek to z GLS jest.Wiec to jakis ich nierozgarniety podwykonawca
Zenada

Mysle ze dalsza rozmowa nie ma sensu.

Użytkownik KawaZchili edytował ten post 23 grudzień 2012 - 09:23

Offline #15 hybrydaJ23

hybrydaJ23

Life = online

• Użytkownik forum
  • 205
  • PipPipPipPipPip
  • 3596 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 10:04

Najlepsze ze Oni tutaj wysylaja kurierow irlandzkich bo im samym nie chce sie rozwozic.

Dzieki za poprawe humoru z rana :D .
Jak glowny wykonawca ,wezmie podwykonawce (lub nawet kilku) to znaczy ze jest do dooopy bo nie chce mu sie samemu robic :D :D
P.S.
Ten post nie ma ,bron Boze, nic wspolnego z obrona lub oskarzeniem jakiejs tam firmy.Moj stosunek do w/w jest ambiwalentny,bo prostu nie korzystalem a nawet wczesniej o niej nie slyszalem ;)

Offline #16 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 10:13

No nie ma ja swoje wy swoje. Jesli podasz mi firme gdzie 100% jest klientów zadowolonych a zarazem tania , nastepna paczke wysle przez nich.
Najwyrazniej nie lubia Ciebie skoro trzy razy cie okradli :)

Offline #17 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 10:17

Najwyrazniej nie lubia Ciebie skoro trzy razy cie okradli :)

Widzisz dziewczyna ty nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz a sie wypowiadasz.To Cie przerasta :D
Idz lepie jdo tematu o wpyrzedazy w next.Tam nie trzeba tyle myslec :D

Użytkownik KawaZchili edytował ten post 23 grudzień 2012 - 10:19

Offline #18 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 10:34

Dziewczyno, ja cie nie obrazam i nie zycze sobie zebys ty mnie obrazała.
Czytac potrafię , natomiast uwazam ze Ty moje słowa czytasz zbyt dosłownie, moja wina bo cudzysłowia nie dałam :)

I czekam na tą firme , jak znasz to prosze podaj z chęcia skorzystam :)

Co do wyprzedazy w next, to nie interesuje mnie. Jak dla mnie za drogo, czekam na wyprzedaz w Pennysie, bedzie taniej :D

Offline #19 KawaZchili

KawaZchili

Nowicjusz

• Banned
  • 370
  • 0 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 10:51

Czytac potrafię , natomiast uwazam ze Ty moje słowa czytasz zbyt dosłownie,

Czytac moze i tak ale rozumiec tego to juz w to watpie :)

Dziewczyno, ja cie nie obrazam i nie zycze sobie zebys ty mnie obrazała.

Widocznie czytasz zbyt doslownie :)

Offline #20 pucia30

pucia30

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 93
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 11:07

Śmieszna jesteś, nie mam juz ochoty odpisywac.

Wesołych Świat!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.