Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Potwierdzilismy Zaproszenie Na Wesele, Ale Nie Jestesmy Juz Razem! Co Zrobic?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 dioni

dioni

bachus

• Użytkownik forum
  • 591
  • PipPipPipPip
  • 1760 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 21:09

moze i dziecinne, ale ja mam w doopie czy mu bedzie milo... a najlepiej to niech mu bedzie bardzo nie milo...chodzi o to,ze nie che zeby ktos mi zarzucil,ze przez moja obecnosc lub nieobecnosc wprowadzilam niepotrzebne zamieszanie badz niezdrowa atmosfere. tam bedzie pewnie okolo 40 naszych wspolnych znajomych. poza tym beda pewnie patrzec z litoscia czy w czyms w tym stylu...

Coś chyba mam wrażenie, że wydaje Ci się, że to Twoje wesele i wszystko ma się kręcić wokół Ciebie. Potrzebujesz zwrócenia uwagi, żeby goście plotkowali na Wasz temat, czy jak? Powtórzę - dziecinne.
Dominik (bachus)

Offline #22 Rumburak

Rumburak

two-faced

• Użytkownik forum
  • 458
  • PipPipPipPip
  • 1426 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 21:14

Redakcja Bravo odpowiada: Jeśli pójdziesz odstawiona i w ogóle och i ach to jego prosty, męski umysł weźmie to za dobrą monetę i znak Twojej słabości - znaczy zależy Ci i chcesz, żeby wrócił - to bardzo podbudowuje jego męskie ego i będzie się jeszcze bardziej puszył etc. Jeśli pójdziesz z kimś innym i będziesz mu ostentacyjnie wisieć na ramieniu, to pomyśli, że dobrze zrobił, że Cię zostawił, bo szybko o nim zapomniałaś i już masz innego gacha. Jeśli nie pójdziesz, to pomyśli, że płaczesz za nim po nocach i strasznie cierpisz - całkiem fajnie być łamaczem serc; reszta jak w pierwszym rozwiązaniu. Jak widzisz nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Mam nadzieję, że pomogłem. :)

Na poważnie: na 100% skontaktuj się z parą młodą i wytłumacz dlaczego przyjdziesz sama/nie przyjdziesz.
charta non erubescit

http:// tinypic.com/r/o70bx5/6

Offline #23 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPipPip
  • 3791 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 07 wrzesień 2012 - 21:21

Coś chyba mam wrażenie, że wydaje Ci się, że to Twoje wesele i wszystko ma się kręcić wokół Ciebie. Potrzebujesz zwrócenia uwagi, żeby goście plotkowali na Wasz temat, czy jak? Powtórzę - dziecinne.

Oj to nie tak dioni
Ona jest 'ranna' (doslownie)
Kobiety o wiele glebiej przezywaja rozstania.
Dlatego chcialaby wypasc jak najlepiej ,tymbardziej ze go kocha.
Dlatego prosi nas forumowiczow prestizowej Gazety.Ie o rade.

Użytkownik gemini40 edytował ten post 07 wrzesień 2012 - 21:21

Offline #24 dioni

dioni

bachus

• Użytkownik forum
  • 591
  • PipPipPipPip
  • 1760 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 21:28

Oj to nie tak dioni

Aj sr3nie w banie, że kobiety bardziej przeżywają... Instynktownie każda kobieta przeżywa, ale potrzebuje dosłownie chwili, żeby szukać nowego samca. Same te wasze rady (zrób się na bustwo i najlepiej idź z jakimś przystojaniakiem...) to tylko ośmieszanie się przed byłym partnerem, Osoby dorosłe najpierw porozmawiają ze sobą, potem zadzwonią/spotkają się z młodymi i wyjaśnią, że będzie tylko jedno z nich, albo nikt.
Dominik (bachus)

Offline #25 saragossa

saragossa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 23:13

idz zjedz ile ci dadza , kolesia olej po zjedzeniu wszystkiego wyjdz podziekuj pogratuluj :D Darmowy obiad na ziemi nie zjadziesz <lol> sory ale nie moglam sie powstrzymac xD hah

dyna :D jak juz sie przestane uzalac nad soba to rzeczywiscie rozpatrze te opcje.

szanuje opinie tylko nie wiem skad taki wniosek.

Redakcja Bravo odpowiada: Jeśli pójdziesz odstawiona i w ogóle och i ach to jego prosty, męski umysł weźmie to za dobrą monetę i znak Twojej słabości - znaczy zależy Ci i chcesz, żeby wrócił - to bardzo podbudowuje jego męskie ego i będzie się jeszcze bardziej puszył etc. Jeśli pójdziesz z kimś innym i będziesz mu ostentacyjnie wisieć na ramieniu, to pomyśli, że dobrze zrobił, że Cię zostawił, bo szybko o nim zapomniałaś i już masz innego gacha. Jeśli nie pójdziesz, to pomyśli, że płaczesz za nim po nocach i strasznie cierpisz - całkiem fajnie być łamaczem serc; reszta jak w pierwszym rozwiązaniu. Jak widzisz nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Mam nadzieję, że pomogłem. :)

Na poważnie: na 100% skontaktuj się z parą młodą i wytłumacz dlaczego przyjdziesz sama/nie przyjdziesz.

Droga redakcjo Bravo,dziekuje ,ze znalazlas czas odpowiedz na dreczace mnie pytanie sposrod tysiaca listow, ktore codziennie otrzymujesz... z Twojej cennych rad wnioskuje,ze najlepiej gdybm wyszykowala sie w jakis nie pierwszej czystosci worek od ziemiakow...wtedy pomysli,ze mi nie zalezy, bo nie chce mu pokazac jak swietnie wygladam. Po drugie powinnam zabrac ze soba dziewczyne, najlepiej atrakcyjna lesbijke to wtedy napewno ucierpi na tym jego meskie ego... dziekuje Ci Kochana Redakcjo..moje zycie nabieralo sensu :)

Ps. dzieki Rumburak, cos wymysle tylko sie musze troche ogarnac...

Offline #26 KontoUsuniete

KontoUsuniete

Konto usuniete

• Użytkownik forum
  • 1175
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7615 postów
  • Zainteresowania:Różne, w większości dziwaczne.

Napisano 07 wrzesień 2012 - 23:16

Nie idz.
"Moj plan jest nadzwyczajny... Moj plan glowy wzniesie ponad mur... Moj plan zada cios nieobliczalny - by codziennosci zlamac bicz!
Moj plan jest dla sfory dzieci, dla ktorych zyc to jeszcze nic! Moj plan to z zycia ram wylamac, realnosci dzienny kicz!"

Offline #27 saragossa

saragossa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 23:20

Oj to nie tak dioni

gemini40 ja poprosilam o opinie na forum, bo osoby trzecie potrafia byc obiektwne patrzac na wszystko z boku. liczylam sie z tym,ze wiekszosc nie potraktuje mnie powaznie , bo tak jakby nie bylo wiekszych problemow w zyciu. ja nie przezywam zaloby, ale chyba mam prawo czuc sie nie fajnie jak Cie ktos kopie w [beeep]e po 4-ch latach..nie?

Offline #28 dioni

dioni

bachus

• Użytkownik forum
  • 591
  • PipPipPipPip
  • 1760 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 07:01

gemini40 ja poprosilam o opinie na forum, bo osoby trzecie potrafia byc obiektwne patrzac na wszystko z boku. liczylam sie z tym,ze wiekszosc nie potraktuje mnie powaznie , bo tak jakby nie bylo wiekszych problemow w zyciu. ja nie przezywam zaloby, ale chyba mam prawo czuc sie nie fajnie jak Cie ktos kopie w [beeep]e po 4-ch latach..nie?

- masz doła, że facet Cię zostawił,
- masz nadzieję, że jeszcze wróci,
- kombinujesz co tu zrobić na nie Twoim, ważnym dniu, żeby jeszcze zwrócić na siebię uwagę.

Nie bądź dzieciuch i nie rozwal komuś wesela - na każdym większym jest właśnie taka para, która robi jakieś sceny. Wesele to najczęściej alkohol, rozwiązuje języki - na trzeżwo masz wyraźny żal (który dusisz, udając że nic się nie stało), co dopiero po dwóch lampkach szampana, albo większej ilości %.
Dominik (bachus)

Offline #29 DzikaMalina

DzikaMalina

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 48
  • PipPip
  • 384 postów
  • Gadu-Gadu: 8106118

Napisano 08 wrzesień 2012 - 09:14

Mi najbardziej podoba sie pomysl z lesbijka, serio. Dodam, ze ludzie zamiast prostowac sprawy czesto niepotrrzebnie je komplikuja (ja z reszta tez). Z boku lepiej widac podobno, wiec moim zdaniem pozostaw konwenanse i zastanow sie czy chcesz isc, czy nie. Jak chcesz to idz, jak nie to nie i wez pod uwage jakie motywy mialy wplyw na decyzje. Oczywiscie poinformuj znajomych, nie wdajac sie w dyskusje, oni napewno juz wiedza, co sie stalo.

Twoj psychopata:
Dzika Malina

Red Swierszczyk

Offline #30 ejti

ejti

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 23
  • PipPip
  • 468 postów
  • Miejscowość:Lala land
  • Zainteresowania:Electronic music addicted fan

Napisano 17 wrzesień 2012 - 23:53

Moja rada - nie idz, nic tym nie naprawisz, to on zerwal, a impreza nie bedzie udana dla zadnej ze stron, bo rany sa zbyt swieze.
Bedzie Ci jeszcze ciezej o nim zapomniec. Po prostu nie warto.
Jesli znajomi sa w porzadku to zrozumieja, jesli nie to ich tez olej.
Life goes on...
I powodzenia w dalszym zyciu, obys spotkala takiego z ktorym zatanczysz na weselu - najlepiej wlasnym :)
"Have you ever danced with the devil under the pale moon light?"

Offline #31 KontoUsuniete

KontoUsuniete

Konto usuniete

• Użytkownik forum
  • 1175
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7615 postów
  • Zainteresowania:Różne, w większości dziwaczne.

Napisano 18 wrzesień 2012 - 07:21

obys spotkala takiego z ktorym zatanczysz na weselu - najlepiej wlasnym :)

Nie wypa zle zyczyc innym...
"Moj plan jest nadzwyczajny... Moj plan glowy wzniesie ponad mur... Moj plan zada cios nieobliczalny - by codziennosci zlamac bicz!
Moj plan jest dla sfory dzieci, dla ktorych zyc to jeszcze nic! Moj plan to z zycia ram wylamac, realnosci dzienny kicz!"

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.