Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ciekawe Torebki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 tequila1

tequila1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 189
  • PipPipPipPip
  • 1039 postów
  • Miejscowość:G.....

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:05

Taka torba zachwycilam sie jakis czas temu, widzialm kilka wersji workow w srebrnym,zlotym.
Klientka ktora pytalam :rolleyes: gdzie to mozna kupic,mowila ze, to jakas organizacja sprzedaje wcale nie tanio i ze robia je dzieci ulicy w Rio a pieniadze wracaja do nich ;)
Dzis przeszukujac internet trafilam na to, tu sa inne wersje niz widzialam
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Pink and Sparkly up-cycled aluminum pop can tab purse.
$40.00 at Sarah Roemer?s Etys Store
Dołączona grafika
This is for when you need something versatile!! Works equally well during the day or as an elegant evening bag. Hand crocheted with over 700 recycled aluminum pull-tabs. Nicely lined with one inside zip pockets. This bag is a screamer!
$95.00 at Escama
Dołączona grafika
For the evening on the town, this will carry your bare essentials. The strap is quality faux leather. Free from animal cruelty while recycling 350 aluminum pop tabs.
$77.00 at Escama
Dołączona grafika
For regular everyday, this may be the perfect sized bag. Not only made entirely of recycled materials but these eco-friendly bags are fair-trade and engage socially empowering business practices employing Brazilian craftswomen in the hand production of these bags. Each bag comes signed with a note from the artisan who made the bag.
$160.00 at Escama

http://www.greatgree...-you-call-them/

"Czytaj wszystko,s?uchaj ka?dego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego w?asnymi badaniami". Bill Cooper

Offline #2 Bluee

Bluee

Działacz

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPip
  • 1545 postów
  • Miejscowość:Dublin Jelenia Góra

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:10

Kiedys widzialam cos w tym stylu na targu staroci. Drogie jak diabli.

Offline #3 tequila1

tequila1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 189
  • PipPipPipPip
  • 1039 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:14

Tak sa drogie ale jak nie wiesz z czego, to nie zajarzysz :o swietne sa takie workowate..naprawde robia wrazenie, maja jedna wade sa ciezkie.

"Czytaj wszystko,s?uchaj ka?dego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego w?asnymi badaniami". Bill Cooper

Offline #4 Zmrol

Zmrol

obecnynieobecny ... majster "el wihajster"

• Użytkownik forum
  • 205
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:25

wyglądają jak średniowieczna kolczuga ^_^

Offline #5 tequila1

tequila1

Działacz

• Użytkownik forum
  • 189
  • PipPipPipPip
  • 1039 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:29

Oj to dobry pomysl.. w sesie torebka zaczepno-obronna :lol:

A tu inne

Użytkownik tequila1 edytował ten post 04 czerwiec 2012 - 17:51

Offline #6 pandawplamki

pandawplamki

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 październik 2014 - 16:47

Śliczne te torebki! Szczególnie te w srebrnym kolorze idealnie pasowałyby do jakichś mrocznych stylizacji. Ech, a tymczasem ja wezmę się za poszukiwania modnej torebki na jesień, bo moja obecna właśnie zaczyna mi się rozlatywać i boję się, że jak kiedyś będę szła to wszystko mi z niej wypadnie, a to byłoby bardzo niepożądane.

Offline #7 patra130

patra130

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 9
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 13:50

Ja zamawiam często torby ze strony http://www.etui-vint...owosci,408.html :) Chyba mój ulubiony sklep online.

To zamawiaj z tej strony, tylko zauważ że do IE nie przysyłają. Strona do kitu.

Offline #8 malwinkaa

malwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 13:18

Ja bym raczej szukała jakiś butów do tych torebek. W sumie ostatnio kupiłam takie www.renee.pl/kozaki jak te czarne na szpilce także chyba by pasowały:)

Offline #9 Bravo12

Bravo12

Life = online

• Banned
  • 592
  • 2556 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 17:36

Taka torba zachwycilam sie jakis czas temu, widzialm kilka wersji workow w srebrnym,zlotym.
Klientka ktora pytalam :rolleyes: gdzie to mozna kupic,mowila ze, to jakas organizacja sprzedaje wcale nie tanio i ze robia je dzieci ulicy w Rio a pieniadze wracaja do nich ;)
Dzis przeszukujac internet trafilam na to, tu sa inne wersje niz widzialam
tweet-it-button.jpg
pinkandsparkly.jpg
Pink and Sparkly up-cycled aluminum pop can tab purse.
$40.00 at Sarah Roemer?s Etys Store
socorro_silver_650.jpg
This is for when you need something versatile!! Works equally well during the day or as an elegant evening bag. Hand crocheted with over 700 recycled aluminum pull-tabs. Nicely lined with one inside zip pockets. This bag is a screamer!
$95.00 at Escama
tonia_silver_650.jpg
For the evening on the town, this will carry your bare essentials. The strap is quality faux leather. Free from animal cruelty while recycling 350 aluminum pop tabs.
$77.00 at Escama
masha_silver_650.jpg
For regular everyday, this may be the perfect sized bag. Not only made entirely of recycled materials but these eco-friendly bags are fair-trade and engage socially empowering business practices employing Brazilian craftswomen in the hand production of these bags. Each bag comes signed with a note from the artisan who made the bag.
$160.00 at Escama

http://www.greatgree...-you-call-them/

kup mi tyle puszek piwa ile potrzeba zawleczek na tą torebkę to zrobie , ladnie je poloncze na jakiejś pseudo skórze z pennysa i bedzie idealna i hand made orginał

Użytkownik Bravo12 edytował ten post 05 grudzień 2014 - 17:37

Raz dwa trz

Offline #10 MoroccanSouk

MoroccanSouk

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:39

Ciekawe, modne i stylowe torebki można również znaleźć na  http://www.moroccansouk.biz/ 

Offline #11 kirma225

kirma225

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:23

Fajna taka torebka. Bardzo mi się podoba.

Offline #12 vico

vico

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 maj 2015 - 13:19

Duży wybór torebek jest tutaj http://sprzedajemy.p...torby-i-torebki . Jak znajdziemy ogłoszenie blisko nas to nawet za przesyłkę nie ptrzeba płacić, więc to plus :)

Offline #13 martinetta

martinetta

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 13:17

Wydaje mi się, że ładna i stylowa torebka damska niekoniecznie musi byc z najwyższej półki cenowej. Jatak mam, że nie przywiązuję się do torebek i wolę je częściej zmieniać niż kupić jedną na kilka lat. No i fakt jest taki, że co kobieta, to inny gust. Co się jednej podoba, dla drugiej będzie nie do przyjęcia :)

Offline #14 ameslove

ameslove

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 02:54

Torebka w stylu Metal jest zdecydowanie trend. Dla mnie, jestem bardziej otwarci na tych zwykłych torebce http://www.dear-fash...le-Clutch-Bags/

Offline #15 Ivoona

Ivoona

Działacz

• Użytkownik forum
  • 475
  • PipPipPipPip
  • 1943 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 09:56

Ale się [beeep] musi w takich szortach pocić :D

Offline #16 czytelniczka

czytelniczka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 55
  • Pip
  • 208 postów

Napisano 01 maj 2016 - 21:09

confetti-.jpg

oryginalne-torebki-9.jpg

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.