Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Blanchardstown-coolmine - Nowa Silownia "animal Barbell Gym"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 trudka

trudka

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 119 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 13:09

Nie mogąc wytrzymać natłoku ludzi w Westpoint zacząłem szukać innej siłowni w Blanch i odkryłem Animal Barbell Gym.. postanowiłem sie podzielić informacja, może więcej rodaków się pojawi.
Siłka prowadzona przez trójke Litwinow, masa sprzętu i ciężarów, malo rowerków i brak różowych hantli :)

wiecej na YT:

Adres:
Unit 10 (zaraz kolo GokidsGO, budynek kolo Rasputina)
Coolmine Industrial Estate
Blanchardstown
D15
http://maps.google.c...-...=19&iwloc=A

Użytkownik trudka edytował ten post 22 marzec 2012 - 13:12

Offline #2 oscarus

oscarus

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 4
  • Pip
  • 58 postów
  • Miejscowość:Baile Átha Cliath w Eire
  • Zainteresowania:Są.

Napisano 14 styczeń 2013 - 13:09

Ma ktoś jakieś opinie na temat tego Gym'u. Ciekawi mnie czy kolejny Westpoint tam nie jest.

Offline #3 dobryKubus

dobryKubus

Działacz

• Banned
  • 35
  • 1116 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 00:28

Nawet nie wiedzialem ze kolo rasputy jest silownia,szukam alternatywy dla westpoint[tlok pelno roznych cyganskich smierdzieli]coolmine bardzo mala silownia,nie podoba mi sie tam ;)

Użytkownik dobryKubus edytował ten post 26 styczeń 2013 - 00:38

Offline #4 madagaskar13911

madagaskar13911

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 14:41

Chciałbym odświeżyć temat... Może powstała jakaś nowa siłownia w międzyczasie? Którą siłownie polecacie? Chcę wykupić roczny karnet, więc jest to trochę zobowiązujące :) Dziękuję za pomoc!

Offline #5 BocianieGniazdo

BocianieGniazdo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 16:02

Animal Barbell Gym całkiem spoko miejscówka B) 

Niedaleko Vitamin Shop-u (troszke drogiego nawiasem mówiąc) dlatego ja się pochwale, że odkryłem sklep z suplami Fitness Factor na Blanchardstown Village, też polska obsługa, spoko ceny i każdorazowo próbki supli.

Pozdrawiam Chłopaków jeżeli jakimś cudem to czytają. :)

Offline #6 Oxide

Oxide

Guru

• Użytkownik forum
  • 1124
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5472 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 06 listopad 2015 - 19:09

Fajnie i zupelnie luzno jest tutaj, do tego mozna spotkac pilkarzy z irlandzkiej druzyny pilki noznej.

http://www.castlekno...tel-dublin.html

Cenowo tez przystepnie: http://www.castlekno..._rates_2015.pdf

P.S. Na probe mozna sie umowic i dostac wejsciowke za free aby zobaczyc czy warto sie zapisywac czy nie.

Użytkownik Oxide edytował ten post 06 listopad 2015 - 19:15

Offline #7 Czarny31

Czarny31

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 12 postów
  • Miejscowość:Dub

Napisano 13 listopad 2015 - 12:42

Animal Barbell Gym całkiem spoko miejscówka B)

Niedaleko Vitamin Shop-u (troszke drogiego nawiasem mówiąc) dlatego ja się pochwale, że odkryłem sklep z suplami Fitness Factor na Blanchardstown Village, też polska obsługa, spoko ceny i każdorazowo próbki supli.

Pozdrawiam Chłopaków jeżeli jakimś cudem to czytają. :)

www.discountsupplements.ie  od 50 darmowa dostawa zazwyczaj dostarczaja na drugi dzien, wieloktornie korzystalem, POLECAM. 

Aha, no i maja polityke wyrownywania cen jesli znajdziesz ten sam produkt, tylko tanszy na innej irlandzkiej stronie. ( Wysylasz linka do strony gdzie znalazles taniej a oni odsylaja ci promo code ktory uzywasz przy checkoucie.)

Offline #8 olo5olo

olo5olo

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 17:04

no wiec  , silka  jest  ok, sprzet poprostu super ,  duzo maszyn , miejsce   nie  dla  amatorow   modlitwy  miedzy  seriami  ,  nigdy  nie ma  kolejki,  sporo   podjechanych  kolesi  rowniez  z  polski     nie  jakies  ulungi ale  kulturysci  ktorzy   zawsze   pomagaja i radza  jak co robic

ogolnie  wiekszosc ze wschodniej  strony,   atmosfera  bardzio  dobra . latwo  zlalezc   pare  do  cwiczen jesli  ktos  szuka . Wystroj  nie zaciekawy  no  i  przebieralnia  masakra . ja  czasami  wykupuje  tygodniowke  tam  i  jestem zadowolony  bo  westpoint   to  totalna  porazka

polecam  jesli zalezy  ci  na  dobrze  zrobionych trenningu

i pamietaj  ze  nie  wystroj  sie  liczy  ale  sprzet  ktory   potrzebujesz , wykup  sobie na  tydzien  najpierw  a  potem  zobaczysz

Użytkownik olo5olo edytował ten post 13 listopad 2015 - 17:09

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.