Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkoda Alicji.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:49

No brawo Gusio !!!
Ja tez uwazam , ze jak ktos jest wierzacy i o Bogu mowi to nie powinnien zachowywac sie jak NIEGODZIWIEC .
Co bylem upszejmy ci wytknac popierajac to dowodami . Bylo was dwoch - ten drugi znalazl cywilna odwage by slowo "przepraszam" napisac . A ty Gususie ??

Przyjmuje twoje przeprosiny. Nie martw sie jestes fajny chlopak. Bedzie rowerek na swieta.

Prosba o fotke pomineta milczeniem...

Opisze sie. 159 cm wzrostu. Piekne rude wlosy. Waze ok 98 kilo ale meszczyznie to pasuje. Zbieram takze mlodego technika i jest to moja pasja. Ok. teraz ty.

Użytkownik gusus150 edytował ten post 15 grudzień 2010 - 20:50

Offline #22 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1308
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:56

Wow. a myslalam ze jestes facetem :unsure:

No to teraz rozumiem skad ta zazdrosc :)

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #23 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów
  • Gadu-Gadu: kókó
  • Miejscowość:Położenie znane mi

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:00

:D :D :D

7rQKp9x.gif

Offline #24 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:01

Nie moge dac mojego zdjecia poniewaz moj kolega Damow oszalal by z radosci. Ale wracajac do tematu ja jako facet nie patrze na innego faceta ile ma w portfelu lub jak wyglada ale na to jakim jest czlowiekiem. Jezeli facet robi dziewczynie dziecko to juz powinien z nia byc. Najlatwiej przeciez poznac nowa osobe a najtrudniej z ta z ktora sie jest naprawic aby bylo dobrze. Co twoim zdaniem czyni z nas facetow?

• Gość
  • 0

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:01

Pewnie że szkoda tej pięknej i utalentowanej dziewczyny ale w hollyłódzkim biznesie rozstania ,rozwody są częste .

Offline #26 starucha

starucha

Life = online

• Użytkownik forum
  • 501
  • PipPipPipPipPip
  • 3791 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:12

Nie szkoda Wam czasu na takie ...pirdoly ????? :unsure:

• Gość
  • 0

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:20

Kolinek Farelkowaty boi się jej rodziców a na wiosnę odwiedzi Europę i być może Polskę ale rodzinny dom swojej partnerki będzie omijał szerokim kołem .Nieładnie kolinek oj nieładnie ! :unsure:

Offline #28 Lena30

Lena30

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1866
  • PipPipPipPipPip
  • 4169 postów
  • Zainteresowania:...chema mnie interesuje, nie podoba mi się...

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:43

Damow. Twoja zona wie ze dziewczyny na forum podrywasz??

ajj tam...forumowe umizgi ksiega III, rozdzial V-ty,a Ty juz afere koperkowa krecisz... :unsure:
To możliwość spełnienia marzeń sprawia,że życie jest tak fascynujące.Paulo Coelho

Offline #29 strateg

strateg

Działacz

• Banned
  • 2289
  • 1476 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 22:17

telenowela ? :unsure:

Offline #30 MissHeresy

MissHeresy

Life = online

• Użytkownik forum
  • 13
  • PipPipPipPipPip
  • 2947 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 09:22

Coz.
Nie pierwszy i nie ostatni raz Polak/Polka zostala wyje bana przez potomka celtyckich oszolomow.

A czy szkoda laski? Nieee.
Przeciez wiedziala w co wlazi, albowiem chlop, ktory zostawia zone i dziecko w sposob wielce niecywilizowany nie zmieni sie nigdy, co wiecej - nie jest chlopem, nalezy go zniszczyc aby nie rozprzestrzenial sie na inne samice.
Niech sie Alicja cieszy, ze bedzie miala alimenty. No i ze dziecko nie jest uposledzone, tak jak pierwsze Farrella.
Same pozytywy.

Użytkownik MissHeresy edytował ten post 16 grudzień 2010 - 09:23

Zambesi

Offline #31 kontousuniete53671

kontousuniete53671

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 480
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 12673 postów
  • Miejscowość:dublin
  • Zainteresowania:pozdroze male i duze ;)

Napisano 16 grudzień 2010 - 11:03

A czy szkoda laski? Nieee.

dokladnie.
wiedzialy galy co braly.
sama jest sobie winna.

Offline #32 JOOLKA

JOOLKA

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 45
  • Pip
  • 235 postów
  • Gadu-Gadu: 31969411

Napisano 16 grudzień 2010 - 11:23

Gusus ale ty beznadziejny jestes... Wez pi.erdolnij za nia zdrowaske i po sprawie, a nie na forum gorzkie zale nad jej cnota odprawiasz :D

Offline #33 sopranytycipo

sopranytycipo

Guru

• Użytkownik forum
  • 1847
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7419 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 12:01

Gusus150 Ty sie lepiej za Alicje1000 pomodl a nie [beeep]ami sie zajmuj

Offline #34 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:03

Gusus ale ty beznadziejny jestes... Wez pi.erdolnij za nia zdrowaske i po sprawie, a nie na forum gorzkie zale nad jej cnota odprawiasz :D

Jola. Dlatego ja stronie od religii poniewaz ludzie religijni nie zmieniaja sie ale z byle powodu wychodzi z nich to co nieciekawe. A jak bys sie czula gdyby to bylo o tobie? Pewnie narzekala bys ze ludzie sa d d..y bo nikogo to nie obchodzi.

Gusus150 Ty sie lepiej za Alicje1000 pomodl a nie [beeep]ami sie zajmuj

I znowu mamy religijnosc. Bo jak sie pomodlisz 1000 razy to co sie spelni? Jak ksiadz kaze odprawic 15 Ojcze nasz to na pewno juz bedzie ok???? A ja ci powiem ze jak nie uwierzysz ze Bog cie wysluchal od razu gdy tylko slowo wypowiedziales a nawet wczesniej kiedy w sercu zapragnoles to ci sie nie spelni bo nie uwierzyles a przeciez wszystko dziala przez wiare.

Użytkownik gusus150 edytował ten post 16 grudzień 2010 - 13:04

Offline #35 JOOLKA

JOOLKA

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 45
  • Pip
  • 235 postów
  • Gadu-Gadu: 31969411

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:04

Jola. Dlatego ja stronie od religii poniewaz ludzie religijni nie zmieniaja sie ale z byle powodu wychodzi z nich to co nieciekawe. A jak bys sie czula gdyby to bylo o tobie? Pewnie narzekala bys ze ludzie sa d d..y bo nikogo to nie obchodzi.

Ja nie lubie jak ktos interesuje sie moim zyciem i szanuje prawo do prywatnosci innych. To, ze ktos jest uznawany za "gwiazde" nie oznacza ze mozemy mu to prawo odbierac.

Offline #36 sopranytycipo

sopranytycipo

Guru

• Użytkownik forum
  • 1847
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7419 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:09

I znowu mamy religijnosc. Bo jak sie pomodlisz 1000 razy to co sie spelni? Jak ksiadz kaze odprawic 15 Ojcze nasz to na pewno juz bedzie ok???? A ja ci powiem ze jak nie uwierzysz ze Bog cie wysluchal od razu gdy tylko slowo wypowiedziales a nawet wczesniej kiedy w sercu zapragnoles to ci sie nie spelni bo nie uwierzyles a przeciez wszystko dziala przez wiare.

masakra chlopie masakra :D
google

Offline #37 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:10

Ja nie lubie jak ktos interesuje sie moim zyciem i szanuje prawo do prywatnosci innych. To, ze ktos jest uznawany za "gwiazde" nie oznacza ze mozemy mu to prawo odbierac.

Jezeli stajesz sie osoba publiczna i w jakiejs tam forme reprezentujesz nasz kraj to powinno nas to obchodzic.

masakra chlopie masakra :D
google

Dokladnie tak pomyslalem jak przeczytalem co napisales.

BIBLIA.

Offline #38 kasjopejczykiewicz

kasjopejczykiewicz

Działacz

• Banned
  • 1058
  • 2469 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:27

Jezeli stajesz sie osoba publiczna i w jakiejs tam forme reprezentujesz nasz kraj to powinno nas to obchodzic.

A obchodzilo Cie jak ogolocili Golote, kiedy go czarny zbil...albo jak Dudka nie wzieli na mundial? (link do posta wymagany)

A_lica Blade ma Corus teraz, to fakt, tylko czemu tak Ci jej zal? Zal, ze Bog jej blogoslawil zdrowym dzieckiem i od przyglupiego dziwkarza uwolnil? Zal, ze tata nie bedzie swiecil synkowi "przykladem"? Znaczy ze jak nastepny koorwiarz nie wyrosnie (zapatrzony w tate), to zle?
A moze to instynkt tacierzyski w Tobie Gusus sie odezwal i zwyczajnie chcialbys Alicje poprzytulac i na kolakach pochusiac, hm? No chyba, ze to bardziej o jej synka chodzi...jak to kaznodzieje maja w zwyczaju.

Dozo, pozdro i narta! Na pohybel nadgorliwym cieciom.

Offline #39 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:39

A obchodzilo Cie jak ogolocili Golote, kiedy go czarny zbil...albo jak Dudka nie wzieli na mundial? (link do posta wymagany)

A_lica Blade ma Corus teraz, to fakt, tylko czemu tak Ci jej zal? Zal, ze Bog jej blogoslawil zdrowym dzieckiem i od przyglupiego dziwkarza uwolnil? Zal, ze tata nie bedzie swiecil synkowi "przykladem"? Znaczy ze jak nastepny koorwiarz nie wyrosnie (zapatrzony w tate), to zle?
A moze to instynkt tacierzyski w Tobie Gusus sie odezwal i zwyczajnie chcialbys Alicje poprzytulac i na kolakach pochusiac, hm? No chyba, ze to bardziej o jej synka chodzi...jak to kaznodzieje maja w zwyczaju.

Wiec jeszcze raz! opowiedz mi jak to bylo i kto to byl????

Offline #40 plsc

plsc

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 17:09

A może wecie o co dokladnie chodzi z tym zebraniem sie 5-os. trybunału konstytucyjnego w polsce. To przeciwko komuś czy na rzecz kogos. Moze ta Alicja się w końcu uwolni!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.