Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkoda Alicji.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 11:13

Kazdy z nas w zyciu popelnia bledy. Lecz jak mozna byc tak zaslepionym aby poleciec za takim szympansem??? Juz tylko Damow moglby go przebic. Mowie oczywiscie o Kolesiu z Farelka z tlumaczenia na Polskie.

Offline #2 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów
  • Gadu-Gadu: kókó
  • Miejscowość:Położenie znane mi

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:04

Kazdy z nas w zyciu popelnia bledy. Lecz jak mozna byc tak zaslepionym aby poleciec za takim szympansem??? Juz tylko Damow moglby go przebic. Mowie oczywiscie o Kolesiu z Farelka z tlumaczenia na Polskie.

Gusio - jak tam twoje cisnienie ?? A wolno ci ogladac inne / znaczy Alicje/ niewiasty ?? Nie grzeszysz ty czasem mysla ?? Bo uczynkiem to napewno nie :) :) :)

7rQKp9x.gif

Offline #3 balbipro

balbipro

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 252 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:08

Gusio - jak tam twoje cisnienie ?? A wolno ci ogladac inne / znaczy Alicje/ niewiasty ?? Nie grzeszysz ty czasem mysla ?? Bo uczynkiem to napewno nie :) :) :)

widze, prezesie, ze kapciowy pastora, od modlenia przechodzi do ataku, czyzby sie jednak szykowala krucjatka?

Offline #4 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 17:09

widze, prezesie, ze kapciowy pastora, od modlenia przechodzi do ataku, czyzby sie jednak szykowala krucjatka?

Superrrrrrrrrr :) Od piatku mam wolne do 11 stycznia - chetnie sie dolacze do krucjaty Gusia :) :) ;)

7rQKp9x.gif

Offline #5 raccoon

raccoon

Działacz

• Użytkownik forum
  • 103
  • PipPipPipPip
  • 2067 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 15 grudzień 2010 - 17:34

ale o co chodzi...
smile! it confuses people

Offline #6 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 18:04

[quote name='takipawelek' post='528739' date='2010-12-15 17:34:27']ale o co chodzi...[/quote]

Zapytaj Damowa. Ps on lubi rozowe kwiatki wiec ostroznie.

[quote name='damow' date='2010-12-15 17:09:39' post='528730']
Superrrrrrrrrr :) Od piatku mam wolne do 11 stycznia - chetnie sie dolacze do krucjaty Gusia :) :) ;)
[/quote

Czyli jak sie teraz zapcha kibel to trzeba czekac do 11 tego stycznia?????

Użytkownik gusus150 edytował ten post 15 grudzień 2010 - 18:03

Offline #7 balbipro

balbipro

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 0
  • PipPip
  • 252 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 19:01

a u mnie sie rura zapchala, niemilosiernie capi w kuchni, dobrze ze przed sylwestrem, ale prezesa i tak bym nie fatygowal.
moze by gusus przepchal w ramach krucjaty :)

Offline #8 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 19:26

a u mnie sie rura zapchala, niemilosiernie capi w kuchni, dobrze ze przed sylwestrem, ale prezesa i tak bym nie fatygowal.
moze by gusus przepchal w ramach krucjaty :)

Czyli chcesz powiedziec ze w kuchni maz toalete??? A pewnie w zlewie tyle garow ze sie nie ma gdzie wysikac???

Offline #9 juhuhu

juhuhu

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 1
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 19:32

Ja przepraszam, że się wtrącę, ale O KIM TO KooRWA JEST!?? Czy to jakaś serialowa babka, czy z telewizji (Bachleda?)? Czy jakaś koleżanka i zamiast sobie pisać na gg albo sms, to tutej walicie bez szerszej perspektywy,a lud wchodzący przypadkiem w temat się zastanawia i traci czas? Nie ogarniam.
 "Niech ryczy z bólu ranny ?o?, zwierz zdrów przebiega kniejekto? nie ?pi, ?eby spa? móg? kto? - to s? zwyczajne dzieje" 

Offline #10 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:05

Czyli chcesz powiedziec ze w kuchni maz toalete??? A pewnie w zlewie tyle garow ze sie nie ma gdzie wysikac???

Gusio - teraz powaznie napisze - czy chcesz zejsc na poziom rur kanalizacyjnych ??
Tylko na tyle cie stac ?? Nigdy nie mialem przesadnie dobrego zdania o tobie / zasluzyles sobie swoja proba ignorowania moich pytan/ - ale nie umiejscawialem cie przy szambie........
Jesli to twoj poziom OK - ale ja w takie rejony nie zagladam.
Piszac takie posty , to :
1/ dyskredytujesz mnie w oczach forum
2/ wystawiasz sobie i sila rzeczy religii ktora tak namolnie tu reklamujesz "nienajlepsza" opinie

Wybierz sobie ktorys z powyzszych punktow i zastanow sie , czemu to punkt 2 .

Ja przepraszam, że się wtrącę, ale O KIM TO KooRWA JEST!?? Czy to jakaś serialowa babka, czy z telewizji (Bachleda?)? Czy jakaś koleżanka i zamiast sobie pisać na gg albo sms, to tutej walicie bez szerszej perspektywy,a lud wchodzący przypadkiem w temat się zastanawia i traci czas? Nie ogarniam.

Przepraszam kolego , ale w poscie wprowadzajacym oprocz nie znanej mi blizej Alicji wymieniono i mnie :)

A rozumie miejwiecej tyle samo :)

7rQKp9x.gif

Offline #11 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:26

Gusio - teraz powaznie napisze - czy chcesz zejsc na poziom rur kanalizacyjnych ??
Tylko na tyle cie stac ?? Nigdy nie mialem przesadnie dobrego zdania o tobie / zasluzyles sobie swoja proba ignorowania moich pytan/ - ale nie umiejscawialem cie przy szambie........
Jesli to twoj poziom OK - ale ja w takie rejony nie zagladam.
Piszac takie posty , to :
1/ dyskredytujesz mnie w oczach forum
2/ wystawiasz sobie i sila rzeczy religii ktora tak namolnie tu reklamujesz "nienajlepsza" opinie

Wybierz sobie ktorys z powyzszych punktow i zastanow sie , czemu to punkt 2 .

Przepraszam kolego , ale w poscie wprowadzajacym oprocz nie znanej mi blizej Alicji wymieniono i mnie :)

A rozumie miejwiecej tyle samo :)

Pisze na twoim poziomie poniewaz nie masz nic do powiedzenia a piszesz i utrudniasz we wszystkim. Ale sam nic wartosciowego nie piszesz wiec staram sie pisac o tym o czym ty piszesz Ps Ja nie jestem osoba religijna i raczej bardzo anty religijna. Ja jestem osoba wierzaca. Pozdrawiam.

Offline #12 FORMAE

FORMAE

Ananke

• Użytkownik forum
  • 1083
  • PipPipPipPipPip
  • 4560 postów
  • Miejscowość:co. Dublin
  • Zainteresowania:wiele

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:29

ze co?....ktoś to kuma?
Człowiek rzadko myli się dwa razy
...na ogół trzy lub więcej

Offline #13 Lena30

Lena30

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1866
  • PipPipPipPipPip
  • 4169 postów
  • Zainteresowania:...chema mnie interesuje, nie podoba mi się...

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:31

ze co?....ktoś to kuma?

ja nie,ale wiem jedno-na drugie mam Alicja :)
To możliwość spełnienia marzeń sprawia,że życie jest tak fascynujące.Paulo Coelho

Offline #14 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:34

ja nie,ale wiem jedno-na drugie mam Alicja :)

To niesamowite ze na kazdy temat macie tak wiele do powiedzenia a tutaj????

Offline #15 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1308
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:35

Ale, ze co gugus, zal Ci Alicji, czy raczej zal , ze Farelka juz zajeta i nie masz szans? :)

A moze wstawisz swoja fotke i zobaczymy jak to prawdziwy mezczyna powinien wygladac?

MOim zdaniem Farelce nic nie brakuje, a tobie poprostu zal du.pe scicka... Tylko nie wiem z jakiego powodu :)

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #16 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:41

Ale, ze co gugus, zal Ci Alicji, czy raczej zal , ze Farelka juz zajeta i nie masz szans? :unsure:

A moze wstawisz swoja fotke i zobaczymy jak to prawdziwy mezczyna powinien wygladac?

MOim zdaniem Farelce nic nie brakuje, a tobie poprostu zal du.pe scicka... Tylko nie wiem z jakiego powodu :)

Szkoda mi tej dziewczyny po prostu. No jak ja ogladalem dzisiaj zdjecie na wp to moim zdaniem farelce duzo brakuje. Ja uwazam ze jak sie jest ksieciem to powinno sie czynic i zachowywac jak ksiaze.

Offline #17 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:41

Tylko nie wiem z jakiego powodu :unsure:

I napewno szanowna kolezanka nie miala na mysli "psa ogrodnika" :) :D :D

Choc tak prywatnie , to uwazam , ze nawet 100 Alicji nie dorowna jednej Wailu'i , ze o Lenie nie wspomne :D

7rQKp9x.gif

Offline #18 gusus150

gusus150

Działacz

• Użytkownik forum
  • 81
  • PipPipPipPip
  • 1212 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:43

Ale, ze co gugus, zal Ci Alicji, czy raczej zal , ze Farelka juz zajeta i nie masz szans? :unsure:

Szkoda mi tej dziewczyny po prostu. No jak ja ogladalem dzisiaj zdjecie na wp to moim zdaniem farelce duzo brakuje. Ja uwazam ze jak sie jest ksieciem to powinno sie czynic i zachowywac jak ksiaze.

I napewno szanowna kolezanka nie miala na mysli "psa ogrodnika" :D :D :D

Choc tak prywatnie , to uwazam , ze nawet 100 Alicji nie dorowna jednej Wailu'i , ze o Lenie nie wspomne ;)

Damow. Twoja zona wie ze dziewczyny na forum podrywasz??

Offline #19 damow

damow

Fan Arcydyrekcji

• Użytkownik forum
  • 2431
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9466 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:45

Ja uwazam ze jak sie jest ksieciem to powinno sie czynic i zachowywac jak ksiaze.

No brawo Gusio !!!
Ja tez uwazam , ze jak ktos jest wierzacy i o Bogu mowi to nie powinnien zachowywac sie jak NIEGODZIWIEC .
Co bylem upszejmy ci wytknac popierajac to dowodami . Bylo was dwoch - ten drugi znalazl cywilna odwage by slowo "przepraszam" napisac . A ty Gususie ??

7rQKp9x.gif

Offline #20 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1308
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:46

Prosba o fotke pomineta milczeniem...

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.