Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Single

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

Offline #21 kontousuniete53671

kontousuniete53671

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 480
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 12673 postów
  • Miejscowość:dublin
  • Zainteresowania:pozdroze male i duze ;)

Napisano 08 listopad 2010 - 16:50

Ale jak sam pisałeś za bardzo się z Irlandczykami nie zdajesz, więc Twoja próbka może być mało reprezentatywna.

no troche sie znamy, kiedys pracowalem w firmie czysto irlandzkiej, w pewnym momencie
bylem jedynym obcokrajowcem.

Offline #22 MotherNature

MotherNature

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6175 postów
  • Miejscowość:New Mexico

Napisano 08 listopad 2010 - 17:26

alez czemu nie ? ciekawi mnie to takiego jest w polakach, ze nie warto sie o nich wypowiadac, a co takiego maja np. irlandczycy ? chcialbym zapytac, co takiego swietnego maja polki, no ale jeszcze powiesz ze zlosliwy jestem.

co maja irlandczycy? a skad zaraz pewnosc ze jak nie Polak to Irlandczyk? jej ludzie naprawde w tym i nie tylko tym kraju jest tak wiele nacji ze swiat nie kreci sie tylko wokol polakow/irlandczykow( no i napewno ktos zaraz wyskoczy jeszcze z ciemnoskorymi bo przeciez my Polki ich uwielbiamy :wub: )... Tak wiec smiem twierdzic ze bardzo duza czesc Polakow to niedowartosciowane istoty ktore jakims magicznym sposobem wypchaly swoj portfel papierami i wierza bardzo gleboko ze kazda Polka na owy portfel wlasnie leci...ba! narzekaja na to, jednak robia wszystko by tym to tez portfelem uwage Polki przyciagnac chwalac sie wakacjami, samochodami, domami itp... I rozumiem michcioj ze masz inne zdanie bo zapewne Ty jestes inny :) ale jak juz wspomniales Ty na portalach nie siedzisz wiec tym samym i tak nie pisalam o Tobie wiec urazony czuc sie nie powinienes :) no chyba ze na randkowych portalach siedzisz i jak wiekszosc tam facetow ukrywasz sie pod jakze wymyslnym stwierdzeniem: JESTEM JAKI JESTEM... ja takich "jestesiow" nie trawie :) i na szczescie mam do tego prawo ;)
"Piekno jest tylko suma swiadomosci naszych zboczen..."~Salvador Dali~

Offline #23 czlowiekzlisciemnaglowie

czlowiekzlisciemnaglowie

Life = online

• Użytkownik forum
  • 331
  • PipPipPipPipPip
  • 3150 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 17:40

co maja irlandczycy? a skad zaraz pewnosc ze jak nie Polak to Irlandczyk? jej ludzie naprawde w tym i nie tylko tym kraju jest tak wiele nacji ze swiat nie kreci sie tylko wokol polakow/irlandczykow( no i napewno ktos zaraz wyskoczy jeszcze z ciemnoskorymi bo przeciez my Polki ich uwielbiamy :wub: )... Tak wiec smiem twierdzic ze bardzo duza czesc Polakow to niedowartosciowane istoty ktore jakims magicznym sposobem wypchaly swoj portfel papierami i wierza bardzo gleboko ze kazda Polka na owy portfel wlasnie leci...ba! narzekaja na to, jednak robia wszystko by tym to tez portfelem uwage Polki przyciagnac chwalac sie wakacjami, samochodami, domami itp... I rozumiem michcioj ze masz inne zdanie bo zapewne Ty jestes inny :) ale jak juz wspomniales Ty na portalach nie siedzisz wiec tym samym i tak nie pisalam o Tobie wiec urazony czuc sie nie powinienes :) no chyba ze na randkowych portalach siedzisz i jak wiekszosc tam facetow ukrywasz sie pod jakze wymyslnym stwierdzeniem: JESTEM JAKI JESTEM... ja takich "jestesiow" nie trawie :) i na szczescie mam do tego prawo ;)

hehe a ja bym wolal zaimponowac wlasnie innej nacji niz polki ;) polek kilka juz w zyciu poznalem i zlego slowa o nich nie powiem czy irlandka byla by lepsza niewiem ale czekoladka jakas napewno wniosla by troche urozmaicenia w zyciorysie, tak napewno jest wielu polskich samców dla których grubosc portfela jest wyznacznikiem statusu spolecznego ale mysle ze oni lapia dokladnie im odpowiadajáce osobniki plci przeciwnej, co do innych wartosci zyciowych no wlasnie ciezko spotkac kogos dla kogo samochod nie jest przedluzeniem penisa a uzyskiwane przezen predkosci sa wprost proporcjonalne do rozmiaru równiez wspomnianego. a tak bys sie chcialo z kims o tetrze, muzyce czy ksiazce porozmawiac albo spotkac kogos kto tak samo zachwycilby sie malo przyjazná alaská czy mrozná islandiá,

Użytkownik martinball edytował ten post 08 listopad 2010 - 17:42

It is better to be hated for what you are than loved for what you are not.

Offline #24 kontousuniete53671

kontousuniete53671

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 480
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 12673 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 19:25

co maja irlandczycy? a skad zaraz pewnosc ze jak nie Polak to Irlandczyk?

ot moj glupi stereotyp, ze takowych polki lubia.

jej ludzie naprawde w tym i nie tylko tym kraju jest tak wiele nacji ze swiat nie kreci sie tylko wokol polakow/irlandczykow( no i napewno ktos zaraz wyskoczy jeszcze z ciemnoskorymi bo przeciez my Polki ich uwielbiamy :) )...

dokladnie, na szczescie swiat nie kreci sie tylko wokol polek i irlandek :wub:

I rozumiem michcioj ze masz inne zdanie bo zapewne Ty jestes inny :)

nie mam zwyczaju podrywac dziewczyn na portfel.

ale jak juz wspomniales Ty na portalach nie siedzisz wiec tym samym i tak nie pisalam o Tobie wiec urazony czuc sie nie powinienes :) no chyba ze na randkowych portalach siedzisz i jak wiekszosc tam facetow ukrywasz sie pod jakze wymyslnym stwierdzeniem: JESTEM JAKI JESTEM... ja takich "jestesiow" nie trawie ;) i na szczescie mam do tego prawo ;)

no coz, urazic to nie urazilas, bo na portfalach randkowych mnie nie ma.
i nigdy nie probowalem, moze kiedys ale jednak wole poznawac nowe dziewczyny w realu.

Offline #25 mrowcia9

mrowcia9

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 1
  • Pip
  • 197 postów
  • Gadu-Gadu: 9601723
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 08 listopad 2010 - 23:33

srata tata :wub: niby zadne z Was na portalach nie bylo ale tak czytam i jacy Wy wszystko wiedzacy jestescie :)

pytanie: SKĄD???? tyle wiecie o ludziach z portali randkowych skoro nigdy nie probowaliscie???
?ycie to s? chwile, chwile tak ulotne jak motyle, a zegar daje znak, nie zatrzymasz go i tak.

Offline #26 kontousuniete53671

kontousuniete53671

Gazetoholik

• Użytkownik forum
  • 480
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 12673 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 08:35

to nie do mnie pytanie, nigdy nie mialem zadnego konta na portalach randkowych, zapytaj
moze mother nature albo innych.

Offline #27 MotherNature

MotherNature

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6175 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 10:18

no chyba proste ze pisze z doswiadczenia a nie z kosmosu...

Offline #28 pari

pari

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 6
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 14:31

srata tata :lol: niby zadne z Was na portalach nie bylo ale tak czytam i jacy Wy wszystko wiedzacy jestescie :)

pytanie:SKAD????

Ogolnie przyjetym jest, ze tego rodzaju portale sa dla desperatow, tak wiec glupio sie przyznac :o Fakt zas jest taki, iz tego rodzaju serwisow jest na peczki, ludzi tam masa i nie wszyscy to czubki obgryzajacy paznokcie :) Nasze zycie staje sie coraz bardziej wirtualne, przez net, to juz chyba tylko aktu poczecia popelnic nie mozna, wiec dlaczego nie wykorzystac go rowniez do poznania drugiej osoby?? Sam tez korzystalem i mam z tym zwiazane zarowno dobre, jak i zle wspomnienia. Jak to w zyciu :o

Moze zalozyc by klub "Anonimowych korzystaczy z serwisow randkowych"? ;)

Offline #29 akm990

akm990

Life = online

• Użytkownik forum
  • 173
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5086 postów
  • Miejscowość:zakopane / dublin

Napisano 10 listopad 2010 - 13:08

Ogolnie przyjetym jest, ze tego rodzaju portale sa dla desperatow, tak wiec glupio sie przyznac :D

a gdzie to takie zwyczaje panują w afryce , czy innych krajach 3 świata typu polska :)

bo ogólnie to w krajach rozwiniętych internet jest chyba na pierwszym miejscu jeśli ktoś szuka partnera ze względu na wygodę i anonimowość
i jeszcze jedno raczej nieuki z netu nie korzystają to o wiele więcej jest inteligentów w sieci ;)
_____,^==¬¬¬_______/|_
)__,,--'''[ µ"``\_\********”””””””
Play Hard go ahead

Offline #30 MotherNature

MotherNature

Guru

• Użytkownik forum
  • 9
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6175 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 13:29

raczej nieuki z netu nie korzystają to o wiele więcej jest inteligentów w sieci :D

:) ?widze ze malo o swiecie sieci wiesz... na te chwile z neta to chyba nawet Ci co czytac i pisac nie potrafia...

Offline #31 akm990

akm990

Life = online

• Użytkownik forum
  • 173
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5086 postów
  • Miejscowość:zakopane / dublin

Napisano 10 listopad 2010 - 14:21

:) ?widze ze malo o swiecie sieci wiesz... na te chwile z neta to chyba nawet Ci co czytac i pisac nie potrafia...

no nie spodziewałem się , że cię od grabienia słomy odciągam , lub innych podobnych prac w polu :D
_____,^==¬¬¬_______/|_
)__,,--'''[ µ"``\_\********”””””””
Play Hard go ahead

Offline #32 pari

pari

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 6
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 17:08

Fakt... ja już w pracy zostałem rozwalony parę razy... raz jeden szukał ebay'a przez google, a drugi.... a drugi poprosił o samo otwarcie googla :D

Offline #33 pancake

pancake

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2011 - 22:52

Czy są tu jakieś zbłąkane owieczki? :D Mam inne forum związane z moim hobby i na to nigdy nie wchodziłem. Zważywszy na moje lenistwo całego tematu od początku nie mam zamiaru śledzić :D

Witam w klubie singli.

Offline #34 BekazAliexpress

BekazAliexpress

Life = online

• Użytkownik forum
  • 144
  • PipPipPipPipPip
  • 4161 postów
  • Gadu-Gadu: 1997959
  • Miejscowość:fazoland

Napisano 23 listopad 2011 - 23:44

witam również od dzisiaj w klubie singli :lol:

okazało się, że moja wielka miłość, którą notabene poznałem przez internet
nie jest już tym kim była przez internet.
moze jest tez w tym i moja wina...

Offline #35 hrabia

hrabia

Guru

• Użytkownik forum
  • 499
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5953 postów
  • Gadu-Gadu: 1083878

Napisano 23 listopad 2011 - 23:49

witam również od dzisiaj w klubie singli :lol:

okazało się, że moja wielka miłość, którą notabene poznałem przez internet
nie jest już tym kim była przez internet.
moze jest tez w tym i moja wina...

fazi to mam gratulowac czy plakac?cos ostatnio masz niefart w zyciu....moze jakas zla karma?

Offline #36 tuskafka

tuskafka

Stały bywalec

• Użytkownik forum
  • 78
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 23:50

Czy są tu jakieś zbłąkane owieczki? :lol: Mam inne forum związane z moim hobby i na to nigdy nie wchodziłem. Zważywszy na moje lenistwo całego tematu od początku nie mam zamiaru śledzić :lol:

Witam w klubie singli.

to ze zwierzątkami tez ? :D
To tamto "inne" forum wydaje się być bardziej odpowiednie chyba

Offline #37 BekazAliexpress

BekazAliexpress

Life = online

• Użytkownik forum
  • 144
  • PipPipPipPipPip
  • 4161 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 00:02

fazi to mam gratulowac czy plakac?cos ostatnio masz niefart w zyciu....moze jakas zla karma?

najprawdopodobniej i to chyba jest związane z moją ex.
nabroiłem troche i kuźwa chyba jakieś fatum mnie prześladuje :lol:

a czego mi chciałeś pogratulować?:lol:

Offline #38 hrabia

hrabia

Guru

• Użytkownik forum
  • 499
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5953 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 00:07

a czego mi chciałeś pogratulować? :lol:

a to ja sie pytam....bo moze meczyles sie z nia i teraz masz ulge?nie wiem,powodow moze byc wiele

Offline #39 BekazAliexpress

BekazAliexpress

Life = online

• Użytkownik forum
  • 144
  • PipPipPipPipPip
  • 4161 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 00:21

a to ja sie pytam....bo moze meczyles sie z nia i teraz masz ulge?nie wiem,powodow moze byc wiele

widzisz i tak i nie.
nie podobało mi sie za bardzo nasze wspolne mieszkanie, ale byla to jedna z tych kobiet które się nie zako[beeep]ą z byle powodu.
coś o czym marzyłem, aby się przytrafiło, ale wiedziałem od początku, ze to i tak nie przejdzie.
a może to moja wina...

podobno nie wszystko jeszcze stracone, ale zbyt wiele rzeczy się ostatnio wydarzyło, aby wrócić do tego co chcieliśmy razem tworzyc...

a reszta po staremu :lol:

Offline #40 hrabia

hrabia

Guru

• Użytkownik forum
  • 499
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5953 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 00:32

widzisz i tak i nie.
nie podobało mi sie za bardzo nasze wspolne mieszkanie, ale byla to jedna z tych kobiet które się nie zako[beeep]ą z byle powodu.
coś o czym marzyłem, aby się przytrafiło, ale wiedziałem od początku, ze to i tak nie przejdzie.
a może to moja wina...

podobno nie wszystko jeszcze stracone, ale zbyt wiele rzeczy się ostatnio wydarzyło, aby wrócić do tego co chcieliśmy razem tworzyc...

a reszta po staremu :lol:

chlopie nie panikuj.tak mialo byc i tyle.dzis swiat jest dziwny,wiesz demokracje pozwala na wybory a ludzie myla sie od tych nadmiarow.kiedys bylo prosciej.ja poki co mam szczescie ale kto wie co czeka za rogiem.moze za rok,dwa bedzie inaczej?nie daj sie depresji,jesien w pelni

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.