Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Prawda O Samolocie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3238 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Sonda na temat katastrofy lotniczej TU154 (310 użytkowników oddało głos)

Czy wierzysz w blad pilota?

1. Głosowano TAK (108 głosów [34.84%])

Procent z głosów: 34.84%

2. Głosowano NIE (202 głosów [65.16%])

Procent z głosów: 65.16%

Czy uwazasz ze nagranie z telefonu komorkowego jest autentyczne?

1. TAK (228 głosów [73.55%])

Procent z głosów: 73.55%

2. Głosowano NIE (82 głosów [26.45%])

Procent z głosów: 26.45%

Czy to nagranie powinno byc wziete pod uwage podczas prowadzenia sledztwa przez strone Polska?

1. Głosowano TAK (231 głosów [74.52%])

Procent z głosów: 74.52%

2. Głosowano NIE (79 głosów [25.48%])

Procent z głosów: 25.48%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Offline #3221 akm990

akm990

Life = online

• Użytkownik forum
  • 173
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5086 postów
  • Miejscowość:zakopane / dublin

Napisano 10 kwiecień 2017 - 20:41

to już 7 rocznica

Jacek Kaczmarski-Pan Wołodyjowski

_____,^==¬¬¬_______/|_
)__,,--'''[ µ"``\_\********”””””””
Play Hard go ahead

Offline #3222 raccoon

raccoon

Działacz

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPipPipPip
  • 2029 postów
  • Miejscowość:Dublin

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:00

Kaczynski: „To już nie są domysły, to są eksperymenty naukowe, to są symulacje komputerowe wysokiej klasy. Wiemy, że doszło do wybuchu, który został przeprowadzony w specjalny sposób”.

Macier mu wciska kit o "symulacjach komputerowych wysokiej klasy" a on nawet smsa nie umie wyslac... :D
"... w specjalny sposob... " Naukowo i konkretnie! :D

Użytkownik raccoon edytował ten post 11 kwiecień 2017 - 08:04

smile! it confuses people

Offline #3223 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:18

C8rNeHOVwAAj0JN.jpg

Niebo gwiażdziste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #3224 raccoon

raccoon

Działacz

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPipPipPip
  • 2029 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:17

Kaczynski:

Wiem, że Przemysław zrobił wszystko i poleciał, natomiast Zbigniew wiedział, że to wyprawa bardzo ryzykowna, mówił o tym, ale uważał, że warto. Szkoda, że dowiedziałem się o tym post factum, bo może by wtedy nie polecieli. Na pewno bym ich do tego przekonywał.

Szczerek:

Jakby Jarosławowi powiedział, toby nie polecieli może. Bo sam fakt, że Zbigniew wiedział, nie wystarczył, by nie polecieli. Dopiero Jarosław musiał wiedzieć, żeby nie polecieli. Czyli co – jeśli sam Zbigniew wiedział, to musieli lecieć, mimo że wiedzieli? Bo przecież KOMUŚ Zbigniew chyba musiał powiedzieć, przecież ktoś o tym, że Zbigniew wiedział, w końcu Jarosławowi powiedział.

:)

http://szczerek.blog...slaw/?nocheck=1

Offline #3225 Cichy39

Cichy39

Life = online

• Użytkownik forum
  • 1252
  • PipPipPipPipPip
  • 4807 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:45

Pomyslalem tylko, ze jak dyskusja ma byc rzetelna i ktos ma trzymac poziom, to moze czas lekko otrzezwiec z tego zaczadzenia.

przeciez dzialania obecnej podkomisji to nic innego jak zaczadzenie. Lekcewazenie ( czy wrecz niezrozumienie) regulaminow ,regul i zasad obowiazujacych w lotnictwie sprowadza dzialania tej podkomisji w rejony absurdu.

Jak ktoś był dobrym pilotem, to latał i latał. Natomiast tych złych wysyłano do Akademii Sztabu Generalnego. Wracał potem taki do jednostki, zostawał dowódcą i najczęściej mówił: Ja wam teraz pokażę. A miał mniej godzin w powietrzu niż jego podwładni. Sądzę, że to się nie zmieniło.

Nie chcę się chwalić, ale kiedy w 1988 r. odchodziłem z wojska, miałem wylatane ponad 3 tys. godzin. Większość na samolotach ponaddźwiękowych. Ja po prostu samolot czułem [beeep]ą.

ppłk. Bohdan Likus

Offline #3226 BIES

BIES

Działacz

• Użytkownik forum
  • 443
  • PipPipPipPip
  • 2330 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 19:28

Offline #3227 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 19:42

To już kiedyś było....

Offline #3228 BIES

BIES

Działacz

• Użytkownik forum
  • 443
  • PipPipPipPip
  • 2330 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 20:02

:lol:  :lol:  :lol:

"Jest kilkudziesięciu świadków, którzy mówią nie tylko o tym, że słyszeli eksplozję, nie tylko, że widzieli, ale mówią, że poczuli podmuch, uderzenie fali powietrza" - powiedział Kazimierz Nowaczyk, ekspert podkomisji Antoniego Macierewicza do zbadania katastrofy smoleńskiej, w TVP Info.

Offline #3229 tomcio1969

tomcio1969

Działacz

• Użytkownik forum
  • 305
  • PipPipPipPip
  • 1066 postów
  • Gadu-Gadu: 2924382
  • Miejscowość:Dublin-Finglasowo
  • Zainteresowania:Antonio Maciarenko,TU-154,zimny kapselek,mokry dzyndzelek,dobre wino i co ino....

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:47

Bies....ja tez znam swiadkow co gadaja ze co drugi dzien pociagaja z elvisem jabole,a sam osobiscie doswiadczylem kiedys VIII objawienia fatimskiego ale co w nim bylo nie moge powiedziec bo jimi hendrix mi zakazal

Offline #3230 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 13:27

A ja to się zastanawiam... Jak był jakiś wybuch to powinno okna w drobny mak wyjebać, nie? A jak nie w drobny mak to, zakładając, że były pancerniejsze niż pancerz T-34, powinno je powyrywać z kadłuba i skierować kilkaset metrów od samolotu, nie?

No i właśnie tak się stało. Wyrwane wybuchem okna:

DSC_0290m.JPG

Jako, że bąba termobaryczna (wytłuszczenie dla absolwentów kierunków chumanistycznych oraz pracowników aptek) niszczy także ciśnieniem, powyższy obrazek udowadnia, że właśnie takowa bąba została zdetonowana w środku samolotu. Wszystkie okna wywaliło, a powyższe dokumentuje tylko ruską manipulację.

Użytkownik badfish edytował ten post 12 kwiecień 2017 - 13:27

Offline #3231 SILLA10

SILLA10

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 5
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:39

A ja to się zastanawiam... Jak był jakiś wybuch to powinno okna w drobny mak wyjebać, nie? A jak nie w drobny mak to, zakładając, że były pancerniejsze niż pancerz T-34, powinno je powyrywać z kadłuba i skierować kilkaset metrów od samolotu, nie?

No i właśnie tak się stało. Wyrwane wybuchem okna:

DSC_0290m.JPG

Jako, że bąba termobaryczna (wytłuszczenie dla absolwentów kierunków chumanistycznych oraz pracowników aptek) niszczy także ciśnieniem, powyższy obrazek udowadnia, że właśnie takowa bąba została zdetonowana w środku samolotu. Wszystkie okna wywaliło, a powyższe dokumentuje tylko ruską manipulację.

Jak pieknie umyty wrak  :D  tylko po co?  badfish mogl bys zapytac swojego pracodawcy na Kremlu? dzieki

Dołączona grafika

Offline #3232 tomcio1969

tomcio1969

Działacz

• Użytkownik forum
  • 305
  • PipPipPipPip
  • 1066 postów
  • Zainteresowania:Antonio Maciarenko,TU-154,zimny kapselek,mokry dzyndzelek,dobre wino i co ino....

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:57

Zeby ukryc slady bomby termobarycznej ktora podobno i tak tych sladow nie zostawia hihi

Offline #3233 Plomien

Plomien

Działacz

• Moderator
  • 303
  • 1971 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 18:29

badfish mogl bys zapytac swojego pracodawcy na Kremlu? dzieki

Aktualnie jest na miesiecznym urlopie , pobyt na forum mu szkodzil wiec bylem zmuszony wypisac dla niego L4

Użytkownik Plomien edytował ten post 13 kwiecień 2017 - 19:14

Offline #3234 tomcio1969

tomcio1969

Działacz

• Użytkownik forum
  • 305
  • PipPipPipPip
  • 1066 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 23:32

Aktualnie jest na miesiecznym urlopie , pobyt na forum mu szkodzil wiec bylem zmuszony wypisac dla niego L4

Jakos wcale mnie to nie dziwi iskierko....moglbys rozjasnic temat co tak cie zabolalo,o wszechwladny tegoz forum??????

Offline #3235 Plomien

Plomien

Działacz

• Moderator
  • 303
  • 1971 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 04:52

Jakos wcale mnie to nie dziwi iskierko....moglbys rozjasnic temat co tak cie zabolalo,o wszechwladny tegoz forum??????

Tomcio nie musze sie tlumaczyc z moich decyzji , ale Cie lubie wiec napisz krotko dlaczego 

Badfish zaczal kpic z religii najpierw chrzescijanskiej ,( bylo zgloszenie od uzytkownikow )  potem z muzulmanskiej , zostal ostrzezony a konsekwecji nagrodzony punktami 

Tyle w tym temacie

Dziekuje 

Offline #3236 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 05:45

Zdaje się administracja uznała, że nie było podstaw do tej nadgorliwości.

Wracając do tematu czylio religii smoleńskiej, wg. jednego z jej kapłanów czyli pana Berczyńskiego:

• Istnieją bezhukowe bąby termobaryczne
  • Zdetonowanie bąby termobarycznej nie powoduje pęknięcia bębenków w uszach ani jakichkolwiek uszkodzeń ciała spowodowanych gwałtownymi skokami ciśnienia
  • Bąby termobaryczne zdetonowane w skrzydle nie powodują zapłonu paliwa lotniczego znajdującego się w zbiorniku właśnie w skrzydle
  • Okna w samolocie są zazwyczaj namalowane

A efekty działania bąby termobarycznej?

What kills is the pressure wave, and more importantly, the subsequent rarefaction [vacuum], which ruptures the lungs.... If the fuel deflagrates but does not detonate, victims will be severely burned and will probably also inhale the burning fuel.

Doprawdy nie wiem jak można w ogóle słuchać idiotów z tej cyrkowej podkomisji i jakim cudem aparat państwowy może zostać użyty do żyrowania tych wszystkich debilizmów. A debilizm pojawiający się tutaj jest taki, że istnieją bąby, które rozwalają samoloty, ale nie zostawiają najmiejszych śladów na ich pasażerach. W normalnym kraju po zaserwowaniu takich głupot wiarygodność ich autora spada do poziomu zera asbsolutnego, ale nie u nas, u nas każdą głupotę może powiedzieć i jeszcze kilka milionów uwierzy.

Użytkownik badfish edytował ten post 14 kwiecień 2017 - 05:59

Offline #3237 tomcio1969

tomcio1969

Działacz

• Użytkownik forum
  • 305
  • PipPipPipPip
  • 1066 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 14:23

[quote name="Plomien" post="1046963" timestamp="1492145574"]Tomcio nie musze sie tlumaczyc z moich decyzji , ale Cie lubie wiec napisz krotko dlaczego 

Woooow.....milo mi

Offline #3238 tomcio1969

tomcio1969

Działacz

• Użytkownik forum
  • 305
  • PipPipPipPip
  • 1066 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 05:30

No i stalo sie.....kolejny towarzysz,tym razem berczynski poddal sie zadaniu....albo eksplodowala bĄba termobaryczna w czerepie uczonego od mnogosci wersji....honoru brak za to konto w banku zrobilo sie bardziej pekate....i o to wlasnie chodzilo

Offline #3239 raccoon

raccoon

Działacz

• Użytkownik forum
  • 97
  • PipPipPipPip
  • 2029 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 08:54

Po zwyciestwie moralnym 1:27 i sondazach PO 31:PIS 29 jeszcze jeden stosunek - 65:18

Mniej niz jedna piata Polakow wierzy w brednie o zamachu i bombach termobarycznych. Wysilek zmasowanej propagandy kwietniowej nie przynosi skutku. Ciemny lud juz nie kupuje :D 

Kantar Millward Brown zbadała, co Polacy sądzą o przyczynie katastrofy smoleńskiej. Otóż sądzą, że przyczyną nie był zamach. Takiego zdania jest aż 65 proc. ankietowanych, przeciwnego 18 proc.

http://www.polityka....kie-paliwo.read

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.