Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spis programistow :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

Offline #61 badfish

badfish

goodfish

• Użytkownik forum
  • 1408
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10612 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 24 grudzień 2013 - 09:54

Zazdroszczę moźliwości pracy z domu, u mnie nie da rady, ale za to są inne atrakcje czyli bardzo dynamiczne środowisko, co chwilę jakieś spotkania bo nowe wymagania mogą pojawić się dzień przed go live, często jako diagram na białej tablicy w gabinecie CTO. Skutkiem tego tzw. programiści (bardziej pasowałoby inżynierowie oprogramowania) mają sporo swobody, architektura systemów nie powstaje na papierze pisana ręką człeka, co programować nie umie, tylko w głowach tych inżynierów mylnie zwanych programistami albo koderami.

Niebo gwiażdziste nade mną, prawo moralne we mnie

Offline #62 kontousuniete1213423

kontousuniete1213423

Nowicjusz

• konto usuniete
  • 36
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:26

U nas podobno w historii firmy jedynie 2 sprinty były zepsute ;). Nie wiem czy to prawda bo ja jeszcze nie uświadczyłem, generalnie u nas plan i jego realizacja (co prawda przed go live jak zawsze i wszędzie czasem okazuje się, że produktowcy chcieli huśtawkę a nie piaskownicę, ale od czego siła perswazji (ich jest 3 (i siedzą w Anglii, Australii i RPA) nas jest za to sporo więcej).

Niemniej fakt faktem, praca z domu to wielka zaleta (zwłaszcza, że swoje faktury za internet oddajemy do firmy i firma zwraca nam koszty internetu z domu). Ale oczywiście coś za coś, oferty jakie dostaję są średnio o 10-20k roczni e lepsze, ale póki co nie kasa najważniejsza. 

Dziwi mnie niewielka ilość naszych rodaków w firmie (w innej spółce z grupy widziałem jeszcze dwóch, ale u nas na ponad 200 osób jestem jedynym Polakiem - jak CTO stwierdził dziwne bo on nas lubi zatrudniać - niemniej jakiś był przede mną, bo pierwszego dnia pracy dostałem w spadku maczuję z napisem "Bieszczady" - może jest na tym forum? ;P Mogę ją zwrócić, chyba, że już powędrowała do kogoś innego na biurko). 

Offline #63 bobofrut

bobofrut

Kasiarz bo kasiuje, a co, a wszystko

• Użytkownik forum
  • 1245
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5178 postów
  • Miejscowość:Wydział Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku

Napisano 24 grudzień 2013 - 23:24

dobra a teraz kluczowe pytanie

trzmal ktos z Was kiedys laske z reke ? :)

Nie pamiętam abym trzymał kiedyś laskę, raz takie coś co prawda na ulicy w akcji zobaczyłem, podpierał się o nią jakiś jegomość, ale skoro pytamy o ekstremalne przeżycia to muszę się pochwalić, że raz trzymałem krowie wymiona, w sumie to nie tyle trzymałem co szarpałem, czy to się liczy?

Jak umrę to zrobię Wam wszystkim takie "Paranormal Activity", że się p.o.s.r.a.c.i.e!
bobofrut (1754-2378)

Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Bóg celowo tak kształtuje życie każdej osoby, aby dla tych co poznają owo życie zawsze dostarczało ono jakiejś istotnej lekcji moralnej.
Jan Pająk

Zapraszam:

Radio boskiego bobofrut'a (Goło i Rockowo)

P.S.

Osoba w moim awatarze nie jest naga, ma założone obcisłe wdzianko lateksowe w kolorze cielistym.

Offline #64 kuchara13

kuchara13

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 17
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 23:44

Nie pamiętam abym trzymał kiedyś laskę, raz takie coś co prawda na ulicy w akcji zobaczyłem, podpierał się o nią jakiś jegomość, ale skoro pytamy o ekstremalne przeżycia to muszę się pochwalić, że raz trzymałem krowie wymiona, w sumie to nie tyle trzymałem co szarpałem, czy to się liczy?

tak

Offline #65 kontousuniete1213423

kontousuniete1213423

Nowicjusz

• konto usuniete
  • 36
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 13:13

tylko jeśli leciało białe - widziałem na filmie w internecie, że musi lecieć, żeby było dobrze :>.

Offline #66 Swamper

Swamper

Działacz

• Użytkownik forum
  • 861
  • PipPipPipPip
  • 1619 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:35

dobra a teraz kluczowe pytanie

trzmal ktos z Was kiedys laske z reke ? :)

Ty zapewne nie, dlatego pytasz. 

I want to die peacefully in my sleep like my grandfather.... not screaming in terror like his passengers!

Offline #67 SourceCode

SourceCode

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 14:37

Witam wsyzstkich programistow mieszkajacych w Irlandi,jezeli poszukujecie pracy,lub planujecie zmienic zapraszam na:www.source-code.com.Pozdrawiam!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.