Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 1 głosy

Komu komputer - pierwsze glosowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Komu komputer? (63 użytkowników oddało głos)

Kto, wg Was, powinien otrzymac komputer?

1. Numer 1 (28 głosów [43.75%])

Procent z głosów: 43.75%

2. Numer 2 (24 głosów [37.50%])

Procent z głosów: 37.50%

3. Numer 3 (7 głosów [10.94%])

Procent z głosów: 10.94%

4. Numer 4 (5 głosów [7.81%])

Procent z głosów: 7.81%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Offline #41 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1308
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 17:16

Jesu, sorry. Mialam sie nie wdawac z dyskusje z toba, bo przeciez ty nie umiesz dyskutowac. Wybacz juz sie nie odzywam.
I wez prosze odczep sie ode mnie. I nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia. NIe sprowokujesz mnie do pyskowki. Tak zbysiu, wiem, ze do tego dazysz. Sorry nie ma takiej mozliwosci.

I tak jak pisalalm prawie 2 lata temu, nic sie nie zmienilo...

http://www.gazeta.ie...m...ost&p=93596

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #42 kontousuniete0398

kontousuniete0398

Life = online

• konto usuniete
  • 1601
  • PipPipPipPipPip
  • 4726 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 17:52

Zbysiu, nie wiem jak inni ale ja naprawdę zaczynam mieć dość tej Waszej przepychanki. Zaglądam na forum dość rzadko ale nawet wtedy ciągle natykam się na wojny między Wami. Nie wiem co sie Wam porobiło ale byłabym wdzięczna za przeniesienie ansów na priv.
W tym temacie, skoro masz wiadomości sprawdzone i merytoryczne po prostu odpowiedz ciekawej Baśce a przy okazji iluś tam ludziom, którzy tak jak i ja zastanawiali się czy udało się poprowadzić dzieło dalej. Nie oceniajcie nikogo nie znając meritum sprawy . Nie interesuje mnie kto dawał i ile na ten cel ,i nie chcę tego wiedzieć. Ja nie wsparłam ani pracą, ani kasą ale zapytać o losy fundacji chyba mogę tak?
Mam wrażenie, że ostatnio jesteś naprawdę czepialski :lol:

I małe pytanko do moda. Ile jeszcze lat to cholerne 33 % -owe ostrzeżenie będzie mi się pokazywało? Nie ma jakiegoś przedawnienia czy jak? I nie odsyłajcie mnie do regulaminu. To ostatnia rzecz, którą mam ochotę czytać :D

Użytkownik Tajemnica edytował ten post 25 kwiecień 2009 - 17:56

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. 
- Kurt Cobain

Offline #43 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 450
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6105 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 18:12

Zbysiu, nie wiem jak inni ale ja naprawdę zaczynam mieć dość tej Waszej przepychanki. Zaglądam na forum dość rzadko ale nawet wtedy ciągle natykam się na wojny między Wami. Nie wiem co sie Wam porobiło ale byłabym wdzięczna za przeniesienie ansów na priv.
W tym temacie, skoro masz wiadomości sprawdzone i merytoryczne po prostu odpowiedz ciekawej Baśce a przy okazji iluś tam ludziom, którzy tak jak i ja zastanawiali się czy udało się poprowadzić dzieło dalej. Nie oceniajcie nikogo nie znając meritum sprawy . Nie interesuje mnie kto dawał i ile na ten cel ,i nie chcę tego wiedzieć. Ja nie wsparłam ani pracą, ani kasą ale zapytać o losy fundacji chyba mogę tak?
Mam wrażenie, że ostatnio jesteś naprawdę czepialski :lol:

I małe pytanko do moda. Ile jeszcze lat to cholerne 33 % -owe ostrzeżenie będzie mi się pokazywało? Nie ma jakiegoś przedawnienia czy jak? I nie odsyłajcie mnie do regulaminu. To ostatnia rzecz, którą mam ochotę czytać :D

Mialem byc twardy i taki juz bede...Nawet, zeby mnie mieli bronami zaorac, sie nie zmienie...-obiecalem.

Wiec nawet odpowiadanie @Izie wtym temacie nie ma sensu, niestety mimo calej sympatii do niej, i do Ciebie tym bardziej :D
Jak chcesz tak bedzie. Nie kloce sie z kobietami.

• Gość
  • 0

Napisano 25 kwiecień 2009 - 18:44

Sam jestem ciekaw Barbaro...

.. w sumie to ciagle gorący temat , jak widac ....
[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:VPP8K-eIRSkLeM:http://rude774.blog4u.pl/upload/koty12.jpg[/img]

Offline #45 kontousuniete0398

kontousuniete0398

Life = online

• konto usuniete
  • 1601
  • PipPipPipPipPip
  • 4726 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 19:05

Mialem byc twardy i taki juz bede...Nawet, zeby mnie mieli bronami zaorac, sie nie zmienie...-obiecalem.

Wiec nawet odpowiadanie @Izie wtym temacie nie ma sensu, niestety mimo calej sympatii do niej, i do Ciebie tym bardziej :lol:

W tym problem, że kłócisz się i nie tylko z Izą . Jakieś niedomówienia, sugestie i tajemnicze :D teksty. Doła masz czy jak?
Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. 
- Kurt Cobain

Offline #46 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 450
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6105 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 19:23

W tym problem, że kłócisz się i nie tylko z Izą . Jakieś niedomówienia, sugestie i tajemnicze :) teksty. Doła masz czy jak?

.....

:)

Offline #47 kontousuniete0398

kontousuniete0398

Life = online

• konto usuniete
  • 1601
  • PipPipPipPipPip
  • 4726 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 19:25

.....

No :)
- Kurt Cobain

Offline #48 wailua

wailua

VIP

• Użytkownik forum
  • 1308
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 21:03

Wiec nawet odpowiadanie @Izie wtym temacie nie ma sensu, niestety mimo calej sympatii do niej, i do Ciebie tym bardziej :)

I tak was wszystkich nie cierpie...zaczawszy od Vanderera a skanczywszy na Izabo... falszywe i trefne towarzystwo.

No comnent...  :)

"Wydatki konsumpcyjne nap?dzaj? gospodark?. Dlatego w obecnej sytuacji ?ycie ponad stan, to w obliczu spowolnienia gospodarczego patriotyczny obowi?zek." Peter Schiff

Codziennie rano budz? si? pi?kniejsza, ale dzisiaj to ju? koorwa przesadzi?am.

Offline #49 zabka73

zabka73

Life = online

• Użytkownik forum
  • 37
  • PipPipPipPipPip
  • 2631 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 21:54

Kiedys zadalam kilka pytan ale bez odpowiedzi....

Gdyby udalo sie to reaktywowac znam naprawde kilka celow na ktore warto posiwecic czas...
Nie zawsze chodzi tylko o kase nieraz wystarczy posiewci czas i kawalek miejsca w domu aby moc zobaczyc bezgraniczna radosc i usmiech...

Offline #50 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 450
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6105 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 09:58

Kiedys zadalam kilka pytan ale bez odpowiedzi....

Gdyby udalo sie to reaktywowac znam naprawde kilka celow na ktore warto posiwecic czas...
Nie zawsze chodzi tylko o kase nieraz wystarczy posiewci czas i kawalek miejsca w domu aby moc zobaczyc bezgraniczna radosc i usmiech...

Kolezanka wyzej jest chetna pewnie.Zapytaj , moze ma ochote pociagnac to dalej dalej...Zreszta zawsze mozna napisac na forum, ze sie cos chce a pozniej sie nagle z tego wycofac i stwierdzic,ze juz sie niechce...W koncu to tylko wirtualny swiat...

Ps. Do modow, lepiej skasujcie ten temat.

Offline #51 Werbung

Werbung

Life = online

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPipPipPipPip
  • 4967 postów

Napisano 20 maj 2009 - 09:36

coz biorac pod uwage ze forum coraz bardziej zamienia sie w forum ogloszen i to ze coraz mniej wartosciowych userow na tym forum to chyba masz racje.Ale temat niech zostanie chocby nawet po to zeby byl jakis znak ze kiedys polonia w irlandii cos fajnego razem zrobic za posrednictwem tego forum

Użytkownik Fryderyk edytował ten post 20 maj 2009 - 09:37

.

Offline #52 zbyszeq

zbyszeq

V.S.O.P.

• Użytkownik forum
  • 450
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6105 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:34

Offline #53 justynafr

justynafr

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 13
  • Pip
  • 157 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:49

No i ta grupa rozrywkowa .... ;)

Offline #54 r00t

r00t

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 168
  • PipPip
  • 473 postów
  • Miejscowość:Kepler 421
  • Zainteresowania:Bywanie gdzie indziej niz tutaj

Napisano 04 grudzień 2016 - 14:16

Oj bozesztymoj :lol: el_Bandita, akson1... Gdzie sie podzialy tamte prywatki :lol:

I tradycyjnie, od niemal poczatkow istnienia tego forum:

coraz mniej wartosciowych userow na tym forum

...swieta mantra powtarzana od lat :lol:

"I always feel empty after an adventure."

Offline #55 TonySoprano

TonySoprano

Działacz

• Moderator
  • 47
  • 1023 postów
  • Miejscowość:Achill Island

Napisano 04 grudzień 2016 - 15:43

Edit: na prośbę użytkowników otwieram z powrotem ;)

Użytkownik TonySoprano edytował ten post 05 grudzień 2016 - 09:06

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.