Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca W Sligo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Offline #41 tom3179

tom3179

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: 4407392
  • Miejscowość:Sligo
  • Zainteresowania:Rośliny, wędkarstwo, malowanie, szliwowanie, drobne rzeĹşbienie (ogĂłlnie tworzenie ;) ), troche sportu, troche pifka... hmm.. sporo jeszcze by się znalazło ale po co wszystko pisać..

Napisano 13 grudzień 2007 - 20:01

widzialam ogloszenie , ze przyjma do restauracji,,,ale warunke,,, bardzo dobra znajomosc angielskiego,,, ulicy nie pamietam,,,, boczna O'connell,,, skrecic za sklepem o2 w strone polskiego sklepu,,,, po tej samej stronie co poslki sklep,,,, ja tych warunkow nie spelniam,,,moj angielski jest raczej na podstawowym poziomie ,,, wiec podaje te namiary osobom, ktore go znaja w bardzo dobrym stopniu,,,, pozdrawiam !

Nie załamywac się to podstawa :) Znajomość języka pozwólmy określić innym ponieważ samemu się często zniechęcamy słysząc "What??", "I don't understand??" kiedy cuś mówimy :) Nie przejmować się tym, język szlifować i pracy szukać :D Coraz więcej sklepów i barów wywiesza ogłoszenia że staff im potrzebny :) Tak wiec nóżki naoliwić i w drogę :D Ja mykam na święta do domku odpocząc troszku, sporo osób tak robi, a niektórzy na dłużej i można na part time wskoczyc na dorobienie :) Pozdrawiam jeszcze z Sligo Town
Tom
BÄ?d??my ludzmi.. Hmm, a jak kto?? nie chce byÄ? okrutny dla otoczenia ? ;)

Offline #42 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów
  • Gadu-Gadu: no mam
  • Miejscowość:z zaswiatow
  • Zainteresowania:Sporty extremalne,Gory.Psychologia,Muzyka Klasyczna i uwielbiam chodzic do Opery

Napisano 15 marzec 2008 - 18:09

Prosze o zamkniecie watku,dziekuje

Offline #43 CHEF

CHEF

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 27 maj 2008 - 18:44

Prosze o zamkniecie watku,dziekuje

Sorry za odświeżanie ale dlaczego?
Czy jest tam aż tak źle z robotą że nie ma co pisać?

Offline #44 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów
  • Gadu-Gadu: no mam
  • Miejscowość:z zaswiatow
  • Zainteresowania:Sporty extremalne,Gory.Psychologia,Muzyka Klasyczna i uwielbiam chodzic do Opery

Napisano 29 maj 2008 - 07:45

Sorry za odświeżanie ale dlaczego?
Czy jest tam aż tak źle z robotą że nie ma co pisać?

Z praca jest wszedzie dobrze-trza tylko polatac ,a poprosilem o zamkniecie z powodow technicznych ,jestem autorem tego tematu ,i po pewnych perypetiach na tym portalu chce swoj wklad jaki tu wlozylem wyciagnac ,chyba jako autor moge -jak myslisz?pzdr

Offline #45 sebastians79

sebastians79

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 11:25

Poszukuje do pracy w solarium w Sligo dwie dziewczyny

pilnie , kontakt pod numerem 0858421564

cv prosze wysylac pod adres pasja3@vp.pl

Offline #46 claudiee

claudiee

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2015 - 12:01

Cześć. Poszukuje pracy w Sligo dla mnie i mojego chlopaka na wakacje (czerwiec-wrzesień). Jeśli macie jakieś propozycje bardzo proszę o informacje.

Offline #47 wiolka891

wiolka891

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 17:13

Witam, rowniez poszukuje pracy w Sligo jako opiekunka, sprzatanie,  ang raczej na poziomie dobrym. 

Offline #48 Marecki02

Marecki02

Częsty gość

• Użytkownik forum
  • 71
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 12:31

Indeed.ie

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.