Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca W Sligo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Offline #1 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów
  • Gadu-Gadu: no mam
  • Miejscowość:z zaswiatow
  • Zainteresowania:Sporty extremalne,Gory.Psychologia,Muzyka Klasyczna i uwielbiam chodzic do Opery

Napisano 16 październik 2006 - 16:38

kazdy ma znajomych polakow,irlandczykow/tyczy sie sligo i okolic/ czasami jest tak ze ktos szef albo znajomy szuka kogos do pracy i z drugiej strony sa tacy ktorzy pracy poszukuja proponuje w tym temacie wymiane informacji tzw poczte forumowo-pantoflowa /praca pokoj inne/ pracownik fast-foodu z angielskim
nadal poszukiwany info-salley gardens trza tam podskoczyc i popytac /kobiety do sprzatania a w zeszlym tygodniu gosc potrzebowal facetow z safe passem i nie pytajcie mnie o szczegoly za praca trzeba pochodzic/daje wedke a ryby trzeba zlowic samemu/ pozdrawiam i czekam na inne pantoflowe wiadomosci

Offline #2 robitech

robitech

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 17 październik 2006 - 19:14

Witam !!!! ;)
Bardzo dobry pomysł z ta pocztą pantoflowa!!!!
Ja np. mam coś więcej niż wędke ..........
Mój szef potrzebuje operatora koparki i pomocnika...
Ktoryś z nich powinien mówic po angielsku....
Pomocnik powinien znac sie na układaniu krawężników , rur odpływowych i
wylewaniu betonu(chodniki ) :lol:

Offline #3 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Sporty extremalne,Gory.Psychologia,Muzyka Klasyczna i uwielbiam chodzic do Opery

Napisano 17 październik 2006 - 20:12

Witam !!!! ;)
wylewaniu betonu(chodniki ) :lol:

super dzieki za odzew znajomy irlandczyk nadal szuka kobiet do sprzatania a fast food nadal aktualny pozdrawiam rozumiem ze wszelkie info na priv?spoko niech tak bedzie pozdrawiam ktos jeszcze ma pantoflowe informacje? podzielcie sie :)

Offline #4 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 18 październik 2006 - 21:49

super dzieki za odzew znajomy irlandczyk nadal szuka kobiet do sprzatania a fast food nadal aktualny pozdrawiam rozumiem ze wszelkie info na priv?spoko niech tak bedzie pozdrawiam ktos jeszcze ma pantoflowe informacje? podzielcie sie B)

rodacy nie wpadajcie tu jak do biura pracy wpad zabral co trza i wypad zabijecie ten temat!!!!!dlatego teraz ogolna pantoflarnia a szczegoly na priv i pozdrawiam wszystkich czajnikow

rodacy nie wpadajcie tu jak do biura pracy wpad zabral co trza i wypad zabijecie ten temat!!!!!dlatego teraz ogolna pantoflarnia a szczegoly na priv i pozdrawiam wszystkich czajnikow

pokoj dla dziewczyny w sligo potrzebny /z meldunkiem/potrzebny pomocnik/pracownik/ do prac ogrodniczych okolice sligo part-time/full-time

Offline #5 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 18 październik 2006 - 22:59

kazdy ma znajomych polakow,irlandczykow/tyczy sie sligo i okolic/ czasami jest tak ze ktos szef albo znajomy szuka kogos do pracy i z drugiej strony sa tacy ktorzy pracy poszukuja proponuje w tym temacie wymiane informacji tzw poczte forumowo-pantoflowa /praca pokoj inne/ pracownik fast-foodu z angielskim
nadal poszukiwany info-salley gardens trza tam podskoczyc i popytac /kobiety do sprzatania a w zeszlym tygodniu gosc potrzebowal facetow z safe passem i nie pytajcie mnie o szczegoly za praca trzeba pochodzic/daje wedke a ryby trzeba zlowic samemu/ pozdrawiam i czekam na inne pantoflowe wiadomosci

http://jobbank.fas.i...RIUM_SELECT.HTM

Offline #6 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 19 październik 2006 - 10:41

http://jobbank.fas.i...RIUM_SELECT.HTM

ania na tym linku sa sprzatacze a co do kobiet to praca okolice sligo a po nr to trza podac maila pozdrawiam

Offline #7 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 19 październik 2006 - 23:08

Witam !!!! :)
wylewaniu betonu(chodniki ) ;)

odezwal sie ktos do ciebie bo tu wpadaja jak do stodoly a nikt nic nie zostawia a moze w tym miescie ludzie nie maja neta ? :D jak myslisz?

Offline #8 lefik

lefik

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 październik 2006 - 14:41

witam moja dziewczyna bedzie rezygnowac z pracy w restauracji pracuje jako pomocnik kelnerki i bedzie prowdopodobnie potrzebna jedna dziewczyna z dobrym angielskim praca wieczorami +napiwki ja obecnie szukam pracy jezyk angielski podstawowy moge robic wszystko :D :) :D

Offline #9 robitech

robitech

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 październik 2006 - 15:00

odezwal sie ktos do ciebie bo tu wpadaja jak do stodoly a nikt nic nie zostawia a moze w tym miescie ludzie nie maja neta ? :D jak myslisz?

Witam !!!
Odezwał sie do mnie jeden lecz nie doczytał ze to praca dla koparkowego i pomocnika jednocześnie ...
odwzwał sie ze środka irlandii....chce sie przeprowadzić lecz poki nie znajdzie operatora koparki to nici z tej pracy........
Pozdrawiam.......!!!!!!

Offline #10 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 21 październik 2006 - 19:12

Witam !!!
Odezwał sie do mnie jeden lecz nie doczytał ze to praca dla koparkowego i pomocnika jednocześnie ...
odwzwał sie ze środka irlandii....chce sie przeprowadzić lecz poki nie znajdzie operatora koparki to nici z tej pracy........
Pozdrawiam.......!!!!!!

spoko dzieki tak bywa nadal wszyscy cisna do dublina :D mam tu gdzies jednego koparkowego popytam szukal pracy pozdrawiam/jak cos to sie odezwe/

Offline #11 karolciastg

karolciastg

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2006 - 11:40

witam moja dziewczyna bedzie rezygnowac z pracy w restauracji pracuje jako pomocnik kelnerki i bedzie prowdopodobnie potrzebna jedna dziewczyna z dobrym angielskim praca wieczorami +napiwki ja obecnie szukam pracy jezyk angielski podstawowy moge robic wszystko :unsure: B) :D

witam mam pytanie co do tej pracy otóż chcialabym sie dowiedziec w jakiej czesci Sligo Town (jesli o ta miejscowosc chodzi w tym postcie) znajduje sie ta praca no i oczywiscie prosilabym o jakis kontakt gdyz niedlugo wyjzedzam do sligo i bede szukac pracy a jezyk znam dobrze czekam na jakas wiadomosc

Offline #12 czapbar

czapbar

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 18:58

hej
od wczoraj jestem w sligo :)
szukam pilnie pracy (niestety bardzo jeszcze slaby ten moj angielski) - moze byc sprzatanie (dorywczo - bo maz pracuje a przylecialam z poltoraroczna corka) lub opieka nad dzieciaczkiem i tu juz z moja jolunia w pelnym wymiarze zajmiemy sie bobaskiem ;) nie pogardze tez zmywaniem w jakiejs restauracji czy rozkladaniem wtowaru - jestem chetna do pracy!!
jesli byscie cos slyszeli bede wdzieczna
pozdrowionka - aklimatyzujaca sie na wyspie basia i jolunia

Użytkownik czapbar edytował ten post 03 listopad 2006 - 18:59

Offline #13 ring wolny

ring wolny

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2006 - 15:44

Instruktor boksu szuka pracy w klubie sportowym lub fitness klub.

Offline #14 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 10 listopad 2006 - 16:48

Instruktor boksu szuka pracy w klubie sportowym lub fitness klub.

proponuje sprobowac w hotelach pozdrawiam

Offline #15 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 15 listopad 2006 - 21:44

proponuje sprobowac w hotelach pozdrawiam

tesco potrzebuje ludzi na nocki pozdrawiam

hej
od wczoraj jestem w sligo B)
szukam pilnie pracy (niestety bardzo jeszcze slaby ten moj angielski) - moze byc sprzatanie (dorywczo - bo maz pracuje a przylecialam z poltoraroczna corka) lub opieka nad dzieciaczkiem i tu juz z moja jolunia w pelnym wymiarze zajmiemy sie bobaskiem :o nie pogardze tez zmywaniem w jakiejs restauracji czy rozkladaniem wtowaru - jestem chetna do pracy!!
jesli byscie cos slyszeli bede wdzieczna
pozdrowionka - aklimatyzujaca sie na wyspie basia i jolunia

cos sie zaczyna ruszac przed swietami w hotelu radison zaczyna sie busy a i podobno w swanie potrzebuja staff pozdrawiam

Offline #16 lefik

lefik

Nowicjusz

• Użytkownik forum
  • 0
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2006 - 15:41

Witam potrzebna jest dziewczyna z bardzo dobrym jezykiem angileskim do sklepu odziezowego full time w sligo w centrum miasta ale przypominam bardzo dobry angielski wiencej inf. na pri ja szukam pracy obecnie pracuje ale tylko pare godzin tygodniowo szukam 2 part time albo full time w sumnie to moge robic wszystko aha moj angielski jest podstawowy ale szybko sie ucze :lol:

Offline #17 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 19 listopad 2006 - 20:04

Witam potrzebna jest dziewczyna z bardzo dobrym jezykiem angileskim do sklepu odziezowego full time w sligo w centrum miasta ale przypominam bardzo dobry angielski wiencej inf. na pri ja szukam pracy obecnie pracuje ale tylko pare godzin tygodniowo szukam 2 part time albo full time w sumnie to moge robic wszystko aha moj angielski jest podstawowy ale szybko sie ucze :lol:

cafeteria w centrum handlowym Quisade za nextem szukaja staffu na part-tima sprobuj tam pozdrawiam

Offline #18 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 21:49

cafeteria w centrum handlowym Quisade za nextem szukaja staffu na part-tima sprobuj tam pozdrawiam

DUNNES STORES ma przyjecia /ten duzy kolo tax office/ sklep z odzieza kolo poczty potrzebuje staff

Offline #19 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 21:32

angielska firma telekomunikacyjna potrzebuje konsultantow telefonicznych /pizzeria dominos szuka staffu i do rozwozenia /na rowerach tez haha to nie zart/ B)

w kazdej plotce moze byc choc troche prawdy wiec napiszcie tez cos pijawy :) pozdrawiam

Offline #20 vanderer

vanderer

Super Guru

• Użytkownik forum
  • -5
  • PipPipPipPip
  • 2148 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 19:56

sligo city hotel- bar staff restaurant staff /part-time full-time/

housekeeper part-time/balinacarrow/

bricklayer sligo

deli assistans /part-time-full-time/

robotnicy budowlani/safepass/ z angielskim

na razie tyle szczegoly na priv milego pijawkowania :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.